• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
O čem to bylo Peti? podle názvu bych tipla, že o dětech v děckých domovech
3. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
jojo, a zatím to tam jede pořád... ale strašně mě dostali ty maličký dětičky v jakési nemocnici jak tam leželi v těch postýlkách nebo na zemi pod nimi v lehátkách... byla tam třeba jedna holčička, tipla bych tak okolo 7měsíců, a byla tolik podobná Filípkovi, že... :cry: :cry: :cry: :cry: strašně mě to chytlo za srdíčko :cry: :cry: :frowning2:
3. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
právě to skončilo... bylo to i o dětech co se dostali do různých pěstouských péčí a tak, u toho jsem byla vklidu, to mě nijak nerozhodilo (ne že bych byla necitlivá :pensive: :sweat_smile: ) ale ty, ještě pořád miminka... na to jsem hodně citlivá.... děti miluju,... ale miminka... to je takový jiný... mnohem emotivnější
3. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Já takhle koukala asi ve 30tt na ČT1 o nedonošencích. Ale od extrémních až po takový ty "normoš". A pak jsem to říkala dotorce a ta mě seřvala, že jestli chci předčasně porodit. Bylo to asi 14dní až tři týdny, co mě pustili ze špitálu z udržení...
Proto na takový pořady nekoukám. bych békala už při úvodních titulcích....
Já jsem teď jak v těhu. Békám u reklamy na plínky, kde je malý děcko
3. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
teď jsem to asi blbě napsala.. :sweat_smile: chtěla jsem říct že takový životní osudy mě hodně dojímají a úplně nejvíc když se jedná právě o miminka... případně takový ty prťavoučký dětičky
3. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
jojo takový tady ty maličký mrňousci do ruky, to je taky něco pro mě... :frowning2: :cry:
3. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jj, přesně takový tam byly....

Jsem namasírovala Roberta a on odpadl jak hruška. Jdu asi kouřit na balkon :grinning:
A vemu s sebou kohlberga, Hippokrata a Freuda, ať se tady kluci nenudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
já občas i normálně když jdu spát si stoupnu nad postýlku a prostě na Filípka jen tak koukám a ještě i teď, po skoro roce, nemůžu uvěřit že ten maličkej krásňoučkej prďolka je můj :dizzy_face: že patřím k těm požehnaným (a že dneska jich čím dál tím víc ubývá :frowning2: ) kterým se dostalo tady té výsady, mít vlastní miminko... natož po nějakým takovým pořadu... to bych nejradši ňuchňala v náručí až do rána
3. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
a zvládneš je všechny sama? sama samotinká...? aby sis nevzala trošku velký sousto? :grinning: :grinning:
a Roberta otoč ať nenahnije :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
Už jsem tady... kluci se nadejchali čertvýho vzduchu a je nám všem dobře. Robert slintá na polštář a přísahám, že vypadá stejně jak Adam. Stejná poloha a pootevřená pusa.... Asi fakt ten chlap bude Adamův taťka :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
já bych taky řekla že Fífa bude Roberta (toho mýho samozřejmě...) :grinning: :grinning: :grinning: nějaká maličká podoba tam je :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
Tak geny se asi nezapřou, že.... :wink:
Peti, jdu chrnět. dobrou noc :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jani pojď mi pomoct nahnat desítku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už to mám za pár :sweat_smile: :grinning:
3. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
jééééé, to je podrááááz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou kočko :wink:
3. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ránko kočky... Hurááá do normálního koloběhu :slight_smile:
4. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Jsem na tom podobně jak paní Lucie. Chodím spát v půl druhíé a vstávám v sedm :confounded:
4. led 2010 v 09:32  • Odpověz
dobré ráno

jani proč jen paní lucie co já?!! :pensive: :grinning:
4. led 2010 v 09:45  • Odpověz
No já myslela, že ty nespíš né proto, že nemůžeš usnout, ale že nespíš z důvodu pracovních povinností :grinning:
4. led 2010 v 09:51  • Odpověz
no to ani ne já se nepředřu :grinning: já prostě spát du až tak pozdě....

šup jani hod do placu tak 20 jídel co se dá uvařit ne žádných super zdravých ne žádný tiptop prostě jakýkoli jídlo
4. led 2010 v 09:53  • Odpověz
napííšu asi dlouhatánskej seznam jídel očísluju a když nebudu vědět co tak budeme losovat páč už sem taká zoufalá
4. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Já včera udělala krůtí prso na pánvičce s kořením, mrskla na to mraž zeleninu a zakapala sojovkou, zasypala arašídama a pak do toho přimýchala čínský nudle a prohřála na jedné pávničce. A celkem dobrý a rychlý...
Pak můžeš udělat koprovku, kuře na paprice, guláš, lasagně, šunkafleky, sekanou, řízky smažený i na prudko, rajskou, kapustu, špenát, maso pod peřinou, zapečený maso s nějakou tou rychlou omáčkou od Maggi, špagety,
ze sladkých: buchtičky s krémem, amolety, žemlovku, kynutý knedlíky (když koupíš hotový, už je jen napaříš :grinning: ),
Nebo mě ještě napadla čočková kaše

A máš jich 20
4. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Nebo mrkni na MMB, tam je toho mraky :wink:
4. led 2010 v 10:09  • Odpověz
dík!!!

na mimáč ted fakt nemám už takhle sedím od rána a vymejšlím a hrabu zatím jich teda moc nemám což mě pělně sere ale uvidíme no...co vymáslím hlavně máme narvanej mražák ned se tam nic dát ale nemáme co žat tak mi to vysvětli :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 10:18  • Odpověz
A co v tom mrazáku máte?
4. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Teď mě ještě napadlo jedno jídlo, ale včas jsem se zabrzdila, neb jsem si vzpoměla, že Ty vnitřnosti nee...
4. led 2010 v 10:22  • Odpověz
no tak jediný co su schopná přežít sou játra drůbeží...
4. led 2010 v 10:39  • Odpověz
holky nechcete jít někdo dnes odpo bo zejtra do jogurtárny???
4. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Dobré poledne...

já teda právě trochu experimentuju, zkouším dospělou verzi dětské svíčkové, tak jsem zvědavá co z toho vyleze :sweat_smile:
4. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Terko, když vidím ten marast venku, tak se mi ani nechce. Ještě mi na dnešek zbývají tři vyladěný otázečky. Hnus.
Ode dneška se o Adama stará tchán... To bude mít Adam slovní zásobu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Já bych šla.. ale nejsou kačáky a to počasí tomu taky moc nepřidává :rolling_eyes:
nechceš to nechat až na příští tejden?
4. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.