• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
tož kdyby ste někdo šli tak dejte vědět potřebujem ted nákou zábavu jinak se tu zblázníme
4. led 2010 v 11:02  • Odpověz
no klidně mužem aj příští tejden ale mi nemáme už nic tak potřebuju dokoupit zásoby a kuba poctivě vybarvoval tak tam hodíme aj ty obaly....
4. led 2010 v 11:02  • Odpověz
a ty seš zaregistrovaná a máš minim.50 víček? :confused: mě minule babka řekla že pokuď chci za ty obaly ty trička tak musím k registraci přihodit aspoň 50 víček od jogurtů, drinků atak... :rolling_eyes:
4. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Tam je ještě jedna soutěž s těma obalama od drinků, co mají z druhé strany zvířátko, který musíš vybarvit. A těch je potřeba deset, ne? Teda všech deset zvířátek.... Nebo si to pletu?
4. led 2010 v 11:06  • Odpověz
4. led 2010 v 11:07  • Odpověz
jojo, mluvíme o stejné věci, ale mě fakt bylo řečeno že podmíkou abys mohla ty trička získat je právě i vložení těch víček/grošů... prej je to napsaný i v jakýchsi podmínkách :confused: tak teď nevím :confused: :confused:
4. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Tak to prostuduj a uvidíš.... :wink:
4. led 2010 v 11:28  • Odpověz
že by tohle? :confused:

"Podmínkou zařazení je opět aktivní činnost člena klubu, vyjádřená získáním minimálně padesáti Grošů za zaslaná víčka v průběhu roku (tedy posledních 365 dní) před odesláním omalovánek (bonusové Groše nebudou pro účely této hry počítány – jde pouze o Groše získané za víčka z produktů vyrobených v Hollandia Karlovy Vary a.s.!)."
4. led 2010 v 11:30  • Odpověz
ale asi jo.... :frowning2: :rolling_eyes:
"...získáním minimálně padesáti Grošů za zaslaná víčka v průběhu roku před odesláním omalovánek.."
4. led 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Ahoj,
sme byly u mury..Amelka má ječné zrno. Už se taky bojí ..vždycky byla úplně v poho a najednou nechtěla aby se jí na to mudra ani koukla.
4. led 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
Luci, no jasně.. však ji už jsou taky skoro 2 roky a tady v té době tohle období nastupuje.. tak snad to bude trvat jen chvíli.. :wink: u Lindy to trvalo myslím jen 2-3měsíce..
4. led 2010 v 11:43  • Odpověz
tak svíčková se povedla a je výborná... a hlavně to všechno trvalo asi jen půl hoďky.. :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Luci v oku ječný zrno, jo?
4. led 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Jani na víčku.
4. led 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
ten Schwarzenberg je fakt idiot.. prej co nás čeká v tomto roce:
„Občané se nemusejí ničeho obávat, ale musejí si uvědomit, že rok příští, ale možná i ten další bude znamenat utahování opasků. A na co se můžou těšit? Bude jaro.“
4. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Aha, takže u mě funguje syst=ém prvně píšu a pak myslím....

Jasně že v oku... Jano, vzpamatuj se :angry:

Z čeho to je? Z průvanu? Ze špíny?

Luci, nezávidím... To je hroznej pocit, když musíš děcko držet, ono se brání a ty víš, že ji držet musíš, aby Dr. měla prostor se jí na to podívat a aby jí pomohla. to ti cvrčci nechápou. Ale jednou to pochopí. Lukášovi je 5 a když jsem s ním byla na preventivce, tak ječel jen jsme vešli do dveří. A Adamovu reakci na doktory znáte....
Budu držet pěsti, aby to u vás bylo jen přechodný období. Přece jenom nejste u těch doktorů tak často, že?
4. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
Holky mám Am potrestat a šoupnout ji na maškarák tohle? :grinning: http://bazarek-marilin.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1549064
4. led 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
Tak to má chudáček za sebou. Teď umřel sám od sebe. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Jani?????? :confused: :confused: :confused:
4. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Luci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
ajooo, už jsi to tady psala, že je na tom špatně... tak to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a chudáček i Adam.. až někdy pojedete k švícy tak asi ještě nepochopí proč tam hafánek není :frowning2: :cry:
4. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Chudášek Argo :pensive: :pensive:
4. led 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Jj, nepochopí. Když chci po něm, aby řekl slovo pes, tak se zamyslí a řekne Argo....
U našich má polštářek s dalmatinama a furt na něj ukazuje, na ty dalmatiny a říká Argo, Argo, Argo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ono sice to byl ségřin pes, ale já si živě pamatuju, když jsme pro něj se švagrem jeli (byl to dárek od švagra pro ségru), když jsem tam jezdila ho krmit atd, když jeli na dovolenou a vůbec teď tyhle prázdniny, jak Adam kredl rohlíky a nosil mu je.... Je mi z toho hrozně smutno :frowning2: :cry:
4. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Luci, pro něj to bylo vysvobození. To na jednu stránku chápu, ale ..... Na dogu se dožil nádhernýho rekordního věku
4. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
no právě... to bylo první co mě napadlo.. že nejhůř to asi ponese právě Adámek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
Když umře pejsek je to strašný, je to fakt jak člen rodiny.
4. led 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
No, ale ještě je tady i Lukášek :frowning2:
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
ahoj..bybulky

Jani..je mi to moc líto :cry: :cry: :cry: byl to člen :cry:

huráááááá já dneska budu mít obarvenou hlavuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!
4. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.