• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Veru no fajn :slight_smile:

Sem tu teď lezla po 4-řech a hledala hračky a Amelka se rozběhla a vší silou mi vrazila do zadku stříkačku. :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: a vní byla vakcína na chřipku :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Díky Veru...

Luci, beztak je to důsledek těch hororových příběhů z té knížky - zaječí paštička atd....
4. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
Nedala jsem tam smajly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29521210&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25087415&tab=3

Holky kterej? K tomu ruhému bych jí dala kdyžtak také ty křidýlka
4. led 2010 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz
Veru, prosím, zeptej se Ondry, jestli je na Burešce připojení na Netbox. Děkuju :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Mě osobně se víc líbí tta beruška
4. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahoj,
jani, pejska je mi líto, byl krásnej a hlavně, jak píšou holky, byl to člen rodiny :pensive:
luci, jdete na maškarní? mě se líbí beruška. a cvičit začnete zase kdy? my už jdem zítra po dlouhé době.
4. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
a oficiálně jsem na mateřské, vůbec nevím, z čeho se to teď bude počítat, k tomu to snížení, tak jsem zvědavá o kolik klesnem ještě dolů.
4. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
Díky!

Cvičit pořád nevím..sem zas nes slyšela o další chřipkové vlně za týden..tak asi ještě počkáme.
Na maškarní jdeme koncem ledna.
4. led 2010 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Peti a to snížení nebude né? Nebo co myslíš?
4. led 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
já už o to barunku nemůžu ochudit, prtž pak budem mít přestávku kvůli mimču, tak ať ještě něco stihnem.
4. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
bude, o pětinu pro všechny a potom nevím, vůbec z jakýho základu se mi to bude počítat, když jsem teď nepracovala, já se v tom nevyznám, tak...
4. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
Jo to je pravda..pak budete mít zas pauzu ..
4. led 2010 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
Tak nad maškarním jsem ještě nepřemýšlela. I když musím zavolat ségře, kdy je v Babicích. A kostým???? Vůbec nevím
4. led 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
Peti fakt jo?? To vůbec nevím! :confused: :confused:
4. led 2010 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Cože? Zas nás ty ku..y poslanecký škrábnou na všimným?????????? :angry:
4. led 2010 v 15:09  • Odpověz
vás ne jani, jedině, že byste se plánovali rozrůst :wink:
4. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Všechno špatný a zlý pryč.... Já se rorůstat neplánuju Peti.... :grinning:
4. led 2010 v 15:12  • Odpověz
jsem to blbě napsala, myslela jsem pro všechny, co jdou na mateřskou.
4. led 2010 v 15:12  • Odpověz
pati pokud si v náké te ochranné lhůtě kdy si ještě na mateřské tak to normálně platí zaměstnavatel stejně jak předtím takže dle toho jak to bylo jak sem byla já tak bys měla dostat zas stejně... esi na rodičáku nejsi tak se ti to bude počítat z průměrné minimální mzdy
4. led 2010 v 15:23  • Odpověz
Rozhovor s Bohem

Pojď dál, řekl Bůh. Tak ty bys se mnou chtěl dělat interview?

Jestli máš čas, řekl jsem.

Bůh se usmál a odpověděl. Můj čas je věčnost a proto je ho dost na všechno. A na co se mě vlastně chceš zeptat?

Co tě na lidech nejvíc překvapuje?

Bůh odpověděl:
To, že je nudí být dětmi a tak pospíchají, aby dospěli. A když jsou dospělí, zase touží být dětmi.
Překvapuje mě, že ztrácejí zdraví, aby vydělali peníze a pak utrácejí peníze za to, aby si dali do pořádku své zdraví.
Překvapuje mě, že se natolik strachují o budoucnost, že zapomínají na přítomnost a pak vlastně nežijí ani pro přítomnost, ani pro budoucnost.
Překvapuje mě, že žijí, jakoby nikdy neměli umřít a že umírají, jako kdyby nežili.

Bůh mě vzal za ruce a chvíli jsme mlčeli.

Pak jsem se zeptal: Co bys chtěl, jako rodič, naučit své děti?

Bůh se usmál a odpověděl:
Chci, aby poznaly, že nemohou nikoho donutit, aby je miloval. Mohou jen dovolit, aby je druzí milovali.
Chci, aby poznaly, že nejcennější není to, co v životě mají, ale koho mají.
Chci, aby poznaly, že není dobré porovnávat se s druhými. Každý bude souzen sám za sebe, ne protože je lepší nebo horší než jiní.
Chci, aby poznaly, že bohatým není ten, kdo má nejvíc, ale ten, kdo potřebuje nejméně.
Chci, aby poznaly, že trvá jen pár vteřin způsobit lidem, které milujeme, hluboká zranění, ale trvá mnoho let, než se taková zranění uzdraví.
Chci, aby se naučily odpouštět. Odpouštět skutkem.
Chci, aby věděly, že jsou lidé, kteří je velmi milují, ale kteří nevědí, jak své city vyjádřit.
Chci, aby věděly, že za peníze si mohou koupit všechno, kromě štěstí.
Chci, aby poznaly, že opravdový přítel je ten, kdo o nich všechno ví a přesto je má rád.
Chci, aby poznaly, že vždycky nestačí, aby jim druzí odpustili, ale že oni sami musí odpouštět.

Chvíli jsme seděli a já jsem se těšil z Boží přítomnosti. Pak jsem Bohu poděkoval, že si na mne udělal čas.
Poděkoval jsem mu za všechno, co pro mne a mou rodinu dělá.

A Bůh odpověděl: Kdykoliv. Jsem tu dvacet čtyři hodin denně. Jen se zeptej a já ti odpovím.

Pamatuj
Lidé zapomenou, co jste řekli, lidé zapomenou, co jste udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.
4. led 2010 v 15:28  • Odpověz
trochu dlouhé ale moc pěkné :dizzy_face: před chvílí mi to přišlo na mail
4. led 2010 v 15:29  • Odpověz
takže kdyžbych byla v lednu 2012 třeba v 6.měsíci :sweat_smile: a nahlásila v práci nemocenskou místo nástupu tak by se mi to vypočítávalo z platu (resp.nemocenské) co jsem měla před odchodem na mateřskou s Fildou, nevíš? :sweat_smile: :confused: :confused:
4. led 2010 v 15:33  • Odpověz
néé peto to fakt nezuším co bude za dva roky :grinning:
4. led 2010 v 15:35  • Odpověz
fakt ne? jakto že ne? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to máš mít naštudovaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

..já vím že ne :wink: :grinning: jen mě zajímá jak by se to vypočítávalo kdyby za ty 2 roky byli stejný podmínky.. já tomu totiž bobek rozumím :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:39  • Odpověz
já taky peto....du se odložit
já tě měla za vědmu... takže nic no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ty voe.. teď mi to došlo... už jenom 2 roky!!!!! no to je haluz :confounded:
4. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.