• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
TO UŽ PETO ABY STE POMALU ZAČLI ZADĚLÁVAT :grinning:
4. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahoj Holky
Pejska i Amelky oka je mi moc líto :unamused:
4. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahojka
Chudák pejsek :frowning2:
My máme ode dneška antibiotika Natka má uplně všechno v krku červený prudušky chycený rýmu jednou ucho chycený druhý začíná tak zas budem dohánět školu :unamused: dneska mi poslala učitelka co máme dělat je toho jak nasr....zatím je u mamky aby Sabču nenakazila stejně se nemuže zatím učit má už pátej den teplotu tak snad ty anribiot.už zaberou
Dnes se našim známým narodila holčička Barborka zachvilku přijede její manže ukázat fotky miminka to zas budu naměkko :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Jejda ted jsem to četla ječný zrno chudinka a neškrábe si to?A co jste dostali nějaký kapky
4. led 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
Nene Vladi, je to jako by to vůbec neměla. Ráno to měla nateklé že neviděla na půl oka a byla úplně v poho. Dostali sme mastičku.
4. led 2010 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz
Tery, kdyby to šlo tak rychle jak s Lindou a Filípkem tak to bych do toho ledna stihla další dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Filípek byl na první pokus a Linda.... teoreticky taky :sweat_smile:
4. led 2010 v 17:20  • Odpověz
peto znám :wink: :grinning:
4. led 2010 v 17:46  • Odpověz
Aha
Já uplně zapomněla že zítra mi začíná počítačovej kurz pro matky na mateřské tak jsem musela honem navařit je to od 9-12h to bude už jsem se uplně zapomněla učit tak budu muset hlavu zas zvyknout :grinning:
4. led 2010 v 18:37  • Odpověz
holky tak se musím pochlubit pračka už jedeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

ale posralo se auto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 19:04  • Odpověz
to je jak - vyhodíš to dveřmi ale vleze to oknem :sweat_smile: :grinning:
4. led 2010 v 19:13  • Odpověz
nebo mi to připomělo jednu kamarádku kteří měli auto že když jsi zavřela dveře otevřel se kufr, když jsi zavřela kufr otevřel se motor, když jsi zavřela motor upadlo zrcátko, když jsi přimontovala zrcátko pustilo se rádio a když si vypla rádio vypadly dveře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přísahám, že jejich auto tehdy takhle nějak podobně fakt fungovalo :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:20  • Odpověz
4. led 2010 v 19:54  • Odpověz
tak já už asi budu muset použít nějakou střelnou zbraň a jít zabít Ondrovího kolegu :angry: :angry: :angry: to je takovej idiotskej, vyjebanej zavšivenej kokotí čůrák :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

myslíte, že rýma trvá 32 dní i s pohřbem tety???? :angry: :angry:
4. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
joooooooo, rýmečka? NO JASNĚ.. :wink: pak už ale pojede rovnou do krematoria :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 23:29  • Odpověz
Dobré ráno, jsem včera usnula už kolem osmé a spala celou noc až do teď. Můj nejdelší spánek za poslední tři roky. Ale cítím se jak po špatně vyvedeným flámu. Jdu dát kafe a pak opakovat....
5. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj..jani si se normálně přespala :grinning:
5. led 2010 v 09:14  • Odpověz
holky do té jogušky nikdo???
5. led 2010 v 09:14  • Odpověz
tery...já jdu dnes roztáhnout nožky na p.doktora :pensive:
5. led 2010 v 09:18  • Odpověz
A budou se ladit vlny Veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Terko, já bych šla do jogušky až tak ve čtvrtek, nebo pátek....
5. led 2010 v 09:19  • Odpověz
jé veru tak to nebudu rušit takýma podřadnýma věcma jako je posezená s dětmi :grinning: hezkoku zábavu přeju :wink:

holky fazolky na kyselo se jí s masem bo vajcama natvrdo?
5. led 2010 v 09:27  • Odpověz
tery..tě opravdu miluju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s vajcem..já bych to s masem nejedla :wink:
5. led 2010 v 09:30  • Odpověz
My to jíme s opečeným párkem, ale i vejco jde
5. led 2010 v 09:30  • Odpověz
kde ste pipinky???
5. led 2010 v 10:08  • Odpověz
tady.....
5. led 2010 v 10:10  • Odpověz
druhej pracovní den ale už mi ty děcka lezou na nervy a to hrozně....
5. led 2010 v 10:11  • Odpověz
tery a první svátky jsou snad až na velikonoce :angry:
5. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Terko, nezávidím Ti.
Já se na Adama těším, ale vím, že za dvě hodiny z něj budu na nervy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 10:20  • Odpověz
děti své milujeme....
5. led 2010 v 10:22  • Odpověz
To je zvláštní...
Tchánovci mi poslali zelňačku a mají tam klasickou kořenovou zeleninu :confused:
Jako né, že bych neměla ráda mrkev, celer a petržel, ale do bílé zelňačky dáváme jen hoooodně mlíka a klobásu
5. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.