• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
a jak to chutná???
5. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Jako není to špatný... Nemají to tam naštěstí nastrouhaný, ale celý špalíčky té zeleniny. Klobáska se teda nepovedla, a mají ji takovou bledou... Já jsem zvyklá na mamčinu, kde stojí i žlička a ta je teda luxusní.
Asi jinej kraj, jinej mrav a jiný jídlo :grinning:
5. led 2010 v 10:32  • Odpověz
JÁ TŘEBA NEŘEŠÍM JESTLI SE DO BRAMBORAČKY DÁVÁ TO NEBO ONO prostě co mám a nepříde mi to vyloženě na blití tak to splácám dohromady a je to akorát u nás neříkáme názvy polívek :grinning:
5. led 2010 v 10:37  • Odpověz
tož du kuchtit zase....
5. led 2010 v 10:38  • Odpověz
5. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj.. :wink:

poradíte mi někdo co udělat s tou obří ptačí hnátou... co jste s tím udělali Vy? :confused:
5. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Nevím jestli to mám třeba jen pokmínovat, posolit a obsypat cibulkou nebo potřít směsí oleje a medu (případně i citr.šťávy) nebo... :confused: nebo... :confused: nebo... :confused:
5. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Já jsem to klasika upekla jak kuře a co nezbylo, tak jsem použila na rizoto.
Včera jsem to jedno stehno vykostila a nakrájela a naložila :wink:
5. led 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
Ahoj,
sem byla u zubajdy. Venku je pěkně nechutně, su ráda že už nikam nemusíme.
5. led 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
je tam hnusně jooo :frowning2: :frowning2: ..chjo..a já tam musím..
5. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Veru, je a je tam zimááááá. Jsem byla svojí závislostí vyhnána do obchodu a hnusisko teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahoj, my jsme byli na cvíču.
5. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
nekoukal jste někdo na ůčet..estli už nám přišla mateřská??
5. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
mě zatím nic nepřišlo chodí mi sms když něco dorazí
5. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
PETO ESI MYSLÍŠ RUČIČKY TAK ty sem ted delala na zelenině a víně a nohy budu dělat na medu
5. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
mě taky ne, jsem se s leností koukla a zjistil, že mám -2.53 kč na tom mím slavným účtu :rolling_eyes:
5. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
TOŽ DOUDFÁM ŽE TO DO KONCE TEJDNA DORAZÍ PÁČ SME SE DOMLUVILI ŽE TED NEBUDEM KUPOVAT SEDAČKU CO SME CHTĚLI ALE ŽE SI UDĚLÁM TEN ŘIDIČÁK...tak doufám že to konečně klapne páč už mě to sere a SERU AJ NA POČASÍ A BUDU KLIDNĚ JEZDIT V ZÁVĚJÍCH APSON SE TO NAUČIM
5. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
JJ Terko, já taky dělala autoškolu v zimě a bylo to i dobrý.... :wink:
A nezpomeň na prvidla MK :wink: :wink: :wink: :wink: , ať Tě nesmažou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
vysvětli to kristýnce at mi do toho furt nemlátí
5. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ..terka to chtěla zdůraznit..aby jí jako nikdo nepřehlídl :grinning:
5. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
Já mám na účtě mínus litr..nechápu. :confused: :grinning:
5. led 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
tak to je divný..jak si to ta spořka může dovolit :angry: :grinning:
5. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahojte všichni tady :slight_smile:

mám takový dotaz - tedy hlavně na holky, co jezdí na Jesenicko.
nemáte tam typ na nějakou chatku, penzion a nebo i privat - kde by mohla jet čtyřčlenná rodina - děti 5,5 a 1,5 - nejde jim o lyžování, spíš možná něco i mimo hlavní sjezdovky, aby to nebylo tak drahé. stačí jim pěkné okolí na vycházky a nějaký menší kopeček na bobování. kdyby to bylo i s kuchyňkou, tak budou rádi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
díky moc za tipy - pokud vás teda něco napadne :slight_smile:

jinak je mi moc líto pejska, snad to hlavně děti nějak zvládnou, že už není :frowning2: :frowning2:
a Amelce, at se brzo očičko spraví :dizzy_face:

Tery, já v tom marastu dodělávala poslední jízdy v autoškole a fuuuuuuuuuuuj - ale co, aspon tě to instruktor naučí a budeš hvězda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já myslím, že admini Pyloušky nečtou, páč by tu jinak muselo být občas dost pomazáno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
jé tak když to stihnu k mudře jakože v tom by neměl být problém tak můžu příští uterý začít a platit budu tím že su na md stejně jako studenti :dizzy_face: a fakt du do toho takže chodte pak kanálama jo :grinning:
5. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jani..znám tam samo v okolí nějaký ubytování(v Loučné nad desnou)..ale docela se mi líbí strana druhá, kolem karlovi studánky..dá se od tama jít i na Paděd, jsou tam lázně atd..
jen je momentálně sezona, tak nevím, kde bude volno :unamused:
5. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
jako je to hnus jezdit ve sračkách ale zase si říkám že pak to prostě budu umět a nebudu vystresovaná z toho že padá sníh nebo prší (tak vystresovaná budu ale snad ne tolik :grinning: ) ale hlavně si to chcu už udělat a v létě už budem moct jezdit na koupáky a tááák a taky budemem moct jezdit za lucinkou na návštěvu když chce furt vařit pro návštěvy :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jani, v jakým termínu?
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Jéé Tery to se hezky čte :wink: :dizzy_face:

Jani Jeseníky skoro neznám

To děcko se nechce nic učit,,dlabu na ni. :angry: :grinning:
5. led 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
ser luci dáme je pak šechny hromadně do nákýho kotce... začínám šedivět veru potřebuju barvuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tery a kolik to těd stojí - autoškola??? nemám vůbec přehled.

Veru a neznáš tam něco kontrétního, prosím? :sweat_smile:
Jani, někdy v únoru - to je ještě sezona -asi blbý, že :pensive:
5. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.