• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
no já to budu mít za 7990,- což je hafo v pohodě a hlavně závěrečky máš zadax a výukový matroše ti daj za kilo na CD takže si nemusíš ani nic kupovat
5. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
tery..nevím, jestli barva pomůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
ty jo, stejně to jsou pálky, že??? já dělala autoškolu před 12.rokama a platila jsem kolem 5tisíc - tak nějak. tak to je ten nárůst asi normoš. já ji teda dělala v Opavě, tak nevím, jestli je v tom rozdíl, v jakém městě ji děláš. akorát ted jsou myslím složitější testy, než byly tenkrát, ne? ty jo, já tě stejně obdivuju, já bych už autoškolu 100% neudělala!!!! jsem hroznej řidič!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty jsi na to nátura, takže budeš v poho - já su srágotka, bojim, bojim všeho!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
5. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ty jo, teď bych nově autoškolu dělat nechtěla. Já jsem ještě dělala se starýma testama a pravidlama a to mi kamoš sehnal testy přímo od policajtů a já se učila jen z těch testů...
Teď co tak slyším je to mrsk. Dvě správný odpovědi atd... Terko, jsi borka, že do toho jdeš
5. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Já ji měla před 13ti lety za nějakou 3-4 tis. Dělala jsem si to při škole, takže to bylo levnější. Jen mi pak chybělo to auto na vyježdění a tak jsem začla řídit až před 4ma rokama
5. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
Holky jak dlouho vaříte vývar, např. s kuřecích skeletů?
5. led 2010 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
Luci, podle toho, jak je měkký ten zbytek masa, co tam zůstal, ale většinou tuším tak do hoďky. Pokud teda myslíš v normoš hrnci a ne v papiňáku
5. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
luci..já teda tak až do dvou hodin..ale potom má větší grády :wink:
5. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
Já to právě vařím dvě hodiny a přemýšlím jestli to vypnout, nebo to ještě vařit..krásně se vyvařilo tak půl kastrólu vody..
5. led 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
Já vodu dolívám :wink:
5. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky,Lucy taky vodu dolívám a myslím,že dvě hodky na kuřecí stačí :wink:
5. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
Sem měla tak 5-ti litrovej hrnec..možná má i víc, takže sračky jdou pryč a zůstává dobrej vývar.. :wink:
5. led 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
jo tááák, tak to jo. Já to dělám v menším hrncu, bo pak zbytky polívky vylívám.... Jen sbírám pěnu a když se to vyvaří moc, tak doliju vodu
5. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
Luci, taky do dvou hodin - na kuře víc nětreba :wink: :wink: :wink:

Veru, díky moc za odkaz - přepošlu dále :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
jani06 přišlo ti IP???
5. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jestli myslíš to, že to Ondra asi stihne, tak jo, teď jsem ho četla
5. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
taky to vařím jak janča a autoškola je můj velikej rest, kterej mě někdy čeká, ale já se tak hrozně bojím, že nevím nevím.
5. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
jani..tak Ondra to tak tak stihne..
5. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Peti, taky bych se ted bála - dělat autoškolu. navíc v Brně :confused: :confused: :confused:
ale zas je ta výhoda, že se člověk naučí řídit ve městě - šaliny atd. a pak už všude jinde pohoda džez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale já bych do toho prostě nešla, jsem ráda, že řidičák mám. až mě jednou Martin donutí řídit, jak pořád vyhrožuje, tak se všichni těšte!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ale u našich - na Šumpersku - jezdím - trochu - mám holt takovej "lokální" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
Dobrá Veru.... :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
tak my se zatím loučíme, jdu krmit a pak ven. pa pa a díky za tipy :wink:
5. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
Holky díky! Mě nešlo o to že je to kuřecí, to je hotové za 20 minut, ale jestli je rozdíl v tom když se to dělá dvě, tři, nebo čtyři hodiny :wink:

Já bych se taky řidičáku bála a dělat ho v Brně, tak bych ho neudělala.
5. led 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz
já jsem to pochopila luci, ale nevím, víš jaká jsem kuchařka, jednak chci mít všechno rychle hotový :sweat_smile: a když jsem dělala vývar poprvé, tak jsem ho vařila dlouho a pak byl fakt hodně silnej, tak to dělám baj voko :slight_smile:
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Peti normálně sem na tebe včera myslela že už za měsíc rodíš,mě to nějak moc rychle ubíhá,vždyt si nám to před chvílí teprve řekla :slight_smile:
5. led 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
Holky ve Vaňkovce asi není kavárna kde by se dalo být s dětma co?
5. led 2010 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
Luci, ve Vaňkovce nee. :frowning2:
5. led 2010 v 15:32  • Odpověz
nojo dělat autoškolu na lontu je pohodička jezdíš víceméně furt rovně :sweat_smile: a nestresujte mě víc než už su :grinning:
5. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Ale Terz, to dáš, vždyť jsi tááák šikovná. Žádnej stres, prostě rovnou po hlavě do toho. Vašek Tě bude učit teorii a já Tě pak hodím do auta(před zkouškama), budem jezdit a Ty mě budeš navigovat podle předpisů. Takhle mě to naučil Robert a fakt to i funguje. Občas :wink:
5. led 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
Tak zas takovej křupec abych to dělala na lontu nejsu, ale to je jedno. :angry:

Jani díky, sem si to myslela.
5. led 2010 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.