• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahojka ja byla dnes na tom počítačovým kursu pro maminy moc mě to nebavilo :unamused: snad příště bude :slight_smile: enku je dneska kosa jak sviňa
5. led 2010 v 17:07  • Odpověz
holky co sbíráte obaly z jogušky nemáte přebytečný motýlky??? věnuju psy a kohouty i králíky ale nák se nám nedostává motýlků :pensive:
jo a ptala sem se na ty víčka esi jich fakt musím mít 50 než to odevzdám a paní říkala že nee
5. led 2010 v 17:35  • Odpověz
luci se hned nečil :wink: :grinning:
5. led 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky prosím vás nevíte něco očkování na klíště kolik to stojí jak se jmenuje a kolik je dávek dík moc
My jsme nemocní máme antibiotika já i Martínek tak jsme z toho smutní.
5. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahoj Mumi zeptej se doktora :slight_smile: Ale myslím že se dávají 2 dávky nějak na jaře pak na podzim ale u toho je blbý že se to musí myslím po roce opakovat znovu že to není očkování na furt.A nebuď smutná Natka má taky antibiotika od pondělí nejvíc mě štve že zam ešká školu v pondělí jdem na kontrolu myslím že ju ještě hned v uterý do školy nepustí ,já měla rýmu bolela mě hlava ale už je to dobrý a Sabča se drží je zatím zdravá,ťuky,ťuk ať to nezakřiknu :zipper_mouth:
5. led 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Terez kdybys v tu chvíli co sem to četla, byla tu, tak za sebe neručím. :grinning:

Evčo moc toho o tom očkování nevím, jen že je stejně doporučovaný dětem do 6 let ho nedávat.
5. led 2010 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
Já vím že jsem se na to tenkrát taky ptala a řekl mi že když to dítě není furt v přírodě a kdyby ho neměl kdo prohlížet jestli nemá kliště tak to jo ale jinak by to moc nedával a určitě do 3 let se to nedává
5. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Lucy prosím ip na maily díky?
5. led 2010 v 18:16  • Odpověz
Ahoj Holky,posílla sem některým maily,tak pak prosím o potvrzení zda ano či ne děkuji

Lucince děkuji za adresky

prosím nemáte někdo mail na zen a verapu?děkuji
5. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z "válečné" porady a vím, že nic nevím.... :grinning:

Uf, už se těším na zítřek, až to bude za mnou a mě přijede domů Adýýýýýsek. Já se tak těšííííím...
5. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Tak pfuj pfuj Jani na ten zítřek :slight_smile:
5. led 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Jani už zítra?? tak to budu moc držet pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. led 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
jani též budem držet pěsti :wink:
5. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Luci jj, už zétra... Buuuuéééééé

Děkuju Luci i Peti za pěstičky. Budu to potřebovat.

Holky, dneska jsem se dozvěděla, že aby opravdu měl ten člověk na kterýho myslíte a přejete mu to to opravdový štěstí, tak musíte otevřít všechny šuplíky doma. Takkže pro jistotu, otevřít ve 13:00 a zavřít v 15:00 hod. Ju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Děkuji.
Budu zase myslet na vás, aby vám děti neudělali doma výbuch díky otevřeným šuplíkům :grinning: :grinning: :grinning:

I když co v té hlavě není, tak tam prostě nic není.
Momentálně mám pocit, že mám místo hlavy meloun. Pořádně dutý a vodnatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
hojte já téže budu držet palce! :dizzy_face:
jani s těma šuplíkama to fakt neklapne mám hlavičky svých dětí přecijen ráda :grinning: tak doufám že to bude stačit i bez toho :wink:

jede vám to taky tak pomalu bo jen mě?
5. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Mě to jede pomalu už druhej den
5. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
Mě to taky jede pomalu strašně mě to točí
5. led 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo mě to jde taky pomalu už i včera
5. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
jé tak to su ráda sem tomu mýmu mrzáčkovi zas chtěla ubližovat............
5. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
no já to vypínám to je šílený akorát ,tak na rozbití compu :angry:
5. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
jj též mám pocit, že ublížím klávesnici :angry: :angry:

Jani..držím moc..a neboj..dáš to...mi to víme!!! :wink:
5. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Veru, aspoň někdo to ví :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
bože muj nechcete někdo ty smrady?
5. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:

Jani zítra hodně štěstí budu držet pěsti :wink:
5. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
Luci, si tu? :confused:
5. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
Jani a Tobě tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj fuj tfuj..... :wink:
5. led 2010 ve 23:25  • Odpověz
Teda Peťo tak to je jasné, že ted to Janca da na vybornou :grinning:
5. led 2010 ve 23:29  • Odpověz
že joooooo? :grinning:
5. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
Luci, já tě vidím... vylez srabe :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
Ty máš teda zrak :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.