• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Jani kabele som vybalila hned ked sme dosli :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Holky chcela som nieco docist ale to nema zmysel, vy ste toho tolko nakecali :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Je tu nieco zasadne noveho ??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Peti a co Filipek ? Este stale v noci tolko kojite, alebo nastala nejaka zmena?
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Tak zatím dámy.... :slight_smile:
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz
ajooo, tys byla vlastně u rodičů.. tak to pardooooooooooon :grinning:
6. led 2010 v 11:18  • Odpověz
už ne (teda jen v noci mu jednou dám), už jsme na sunaru :wink:
6. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Jani pa a drž se, kočko :wink:
6. led 2010 v 11:20  • Odpověz
Jani ahoj :slight_smile:

Peti tak to cumim, Filipek si dal povedat a papa z flase? ako si ho to naucila???
6. led 2010 v 11:22  • Odpověz
člověče a víš že ani nevím...? nějak to přišlo samo... :sweat_smile: já mu už asi před 4-5 měsíci ten sunar zkoušela dávat, tehdy jsem si koupila ten od 4m, protože jsme si říkala že když začínáme..... že to bude stačit.. ale minule jsem si řekla, že to zase zkusím (obvzlášť po tom, jak mi toho 23.12. bylo zle) ale protože se mi nechtělo nikam jít tak jsem vyslala Lindu do lékárny pro sunar a ona donesla ten od 10m a Filípek se na něj chytl hned napoprvé... :sweat_smile: sice spapal jen trošku, asi tak 40ml ale papal... možná i v tom jsem udělala minule chybu.. že jsem koupila jen takovej slabej.. tady ta desítka je stopro slnější a možná i proto mu to chutná...
..nebo prostě do toho sám dospěl
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz
teďka spapá většinou tak 150, ale stane se že i 190
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz
a jak často peti??? hele co malej papá? já už nevim co mámk vymejšlet ted sem s vypětím všech sil dala dohromady 70 jídel jako pro nás - teda napsala na papír :grinning: - a když nebudu vědět tak budem losovat :grinning:

holky nemáte někdo cd Rebels-pohádky ??????????????? vyvážila bych to zlatem

ukázky zde: http://www.youtube.com/watch?v=_usZo9sK0sQ&feature=PlayList&p=AE8BE2347EBD6202&index=0&playnext=1

http://www.youtube.com/watch?v=eEsN_mRxDxQ&feature=PlayList&p=AE8BE2347EBD6202&index=1&playnext=2&playnext_from=PL

http://www.youtube.com/watch?v=jVEZmIUb2NY&feature=PlayList&p=AE8BE2347EBD6202&index=2&playnext=3&playnext_from=PL

je toho mnohem víc ale já to mám jen na kazetě která je mi značně na nic bo s i s ní tak maximálně mužu motat na prstě :rolling_eyes:

su na těch písničkách závislá od mala a ted je pouštím děckám kikina u toho usíná.... hilfe!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
6. led 2010 v 11:37  • Odpověz
mimi vítám zpátky! :wink:
6. led 2010 v 11:37  • Odpověz
teda Peti :dizzy_face: to cumim ze to slo tak rychlo a v pohode.... Mne maly pije 210 ml , tak dufam ze ho neprekrmujem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ked mu dam 180 ml tak po vysosnuti reve jak tur :sweat_smile:

Tery dakujem za privitanie :wink: Z pohadkami nepomozem, vidim to prvy krat :confused: No a ten zoznam jedal by si mi mohla preposlat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co sa tyka jedla pre maleho tak to je pre mna velka zahada, napriklad vobec neviem odkedy moze maso, ryzu..... som z toho fakt jelen :confounded:
6. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Inak dokedy musim malemu varit z kojeneckej vody... vcera sme si rezervovali letnu dofcu a ja som rozmyslala ako to urobim s kojeneckou vodou :sweat_smile: :sweat_smile: (maly bude mat 14 mesiacov) Vobec netusim ci budem musiet pouzivat tu kojenecku alebo uz nie, a co bude papat.... uz teraz mam z toho depky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tery, mám to na LP, to jsi ráda co? to je ještě lepší než ta kazeta :sweat_smile:
mimi, v kojenecké vodě jsem snad vařila jenom tu první mrkev, aby se neřeklo.
6. led 2010 v 11:53  • Odpověz
ale šípkovou růženku mám taky hrozně ráda :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:54  • Odpověz
tak náš denní rozvrh je asi přibližně takovej (vemu to od půlnoci, všechno je plusmínus):

půlnoc-1:00 - mlíčko
3:30-4:30 - mlíčko
8:30-9:30 - mlíčko
12:30-13:30 - oběd
16:30-17:30 - přesnídávka (nejvíc chutnala s ovesnými vločkami nebo banán+hruška, nebo co to bylo) nebo jogurt (jahodová hollandia)
19:30-20:30 - mlíčko

samozřejmě časy se mění podle potřeby podle spánku a tak.. navíc to občas prokládám nějakou tou sušenkou (od hami nebo sunaru), nebo když mám třeba rohlík nebo chleba tak mu ulamuju suchý kousky a taky mu dám... atak..
na oběd zatím dělám jen takový ty dětský ..?.. (jak to jen nazvat? :grinning: :grinning: ) a střídám to i se skleničkama (nejvíc mu zatím chutnali asi makaróny /nebo špagety??/ nebo ragú nebo krůtí se zeleninou a bramborem..)
včera měl se mnou tu pečenou krůtu a brambory ve šlupce, předevčírem dětskou svíčkovou s kouskem knedlíku (ani nevím jestli to vůbec může :sweat_smile: :pensive: snad jo), před tím svíčkovou ála polívka.... apod.. ale většinou dělám jen takový ty mixy kde používám brambory, mrkev, květák, kedlubna, kousíček cibule, malilinkatej kousek česneku (už jsem taky dala), kuřecí maso, celer, petržel.... atd. atd.
6. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Tery tak když si najdeš odkazy tak já ti to stáhnu, zkomprimuju na mp3 a vypálím, jestli chceš?
6. led 2010 v 11:59  • Odpověz
jo a ještě okolo desáté je jedno kojení :wink:
6. led 2010 v 11:59  • Odpověz
PETI KDYBYCH NA TO NAŠLA ODKAZY TAK SI TO UDĚLÁM SAMA :grinning:
6. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
tak si trhni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: já myslela že třeba nemáš ten stahovák nebo vypalovačku nebo tak něco...
6. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Peti (petapi) takze ani Nutros uz nemusim robit z kojeneckej vody??? alebo ano? ja som z toho fakt magor.....

Peti (peroli) teda to je podrobny opis jidelnicku, ale diky za to, u nas okrem obeda a niekedy svacinky pije stale mlieko, trebars ovocie mu vobec nejde, jablcko , banan je pre neho hnus, uz som mu do toho dala aj susenky ale ani to nepomohlo, trosku spapal ked som mu k tomu ovociu pridala malo ryzovej kase ale inak ani tuk, som zvedava kedy mu zacne chutit....
A NEPIŠ VELKÝMI PÍSMENY!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mimi, ne nutroš dělám z kojovody, ale jenom ohřívám v mikrovlnce, na vaření vodu z kohoutku a plánuju koupit britu
6. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
Klaudi tak mě taky čerstvý ovoce bojkotuje :unamused: ale skleničku si kupodivu vezme... :sweat_smile: (a ještě se rozčiluje když dojde :grinning: :grinning: ) ale jsem ráda že aspoň takhle do něj to "ovoce" dostanu... furt lepší než nic :wink:
6. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
minule jsem mu zkoušela do myslím meruňkové přesnídávky nastrouhat 2-3 ty jeho piškoty od hami (takový ty zvířátka) a to teda plival, vůbec mu to nejelo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: samotná přesnídávka jo, ale se sušenkama e-e
6. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
peti (petapi) dakujem, takze Nutros z kojovody.....

Peti (peroli) tak maly trebars sklenicku merunek tiez spapal ale cerstve ovocie nechce :angry: :angry: ale ja ho to naucim !! :grinning: :grinning: :grinning:

Nic kocky, rozlucim sa, uz je hore ten moj maly tyran a dozaduje sa jedla .............
6. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
holky nechcete si některá spravit oko? před chvíli mi přišel mail "pravda o mužích" a jsou tam takový částečně hanbatý fotky celkem hezkejch chlapů... :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
tak Filípkovi je tam samotnýmu smutno takže se taky loučím
6. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
jsme se s vojtou u toho hrabání sněhu spotili jako blázen..boby pofrčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.