• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
hele holky su asi uplná pipina ale co mám dát kubovi na sebe do toho florbalu tepláky??? a triko s krátkým?
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
projela jsem aukce a mám různě ve sledování boby eda, tak snad aspoň jedny ukořistím :angry: :sunglasses:
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
jj, a pro jistotu přibal i nějaký bermudy.. záleží na tom jak moc tam maj zatopený a jak moc se zpotí
6. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
se na to fakt vystolicuju jako na kluka se fakt nedá koupit nic slušnýho hezkýho........... ani ty posraný tepláky
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
tery, ale on tam asi bude sám že? a to je dost malý trdlo, aby se rozhodl na místě podle teploty a tak... jinak bych nabalila obě varianty.
6. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
nebo ať se obleče podle toho jak budou ostatní :wink:
6. led 2010 v 15:03  • Odpověz
pamatujete, jak moje mamka byla na té operaci akutně kýly? tak dneska jde už plánovaně na druhej pokus, páč jí to napoprvé nevyndali všechno, amatéři :angry:
6. led 2010 v 15:04  • Odpověz
no jako určitě tam někod na to první pude s ním aby sme koukli ewsi mu to de a baví ho to páč z něho se pak nic nedá dostat....
nemáme ani tepláky ani bermudy tak du shánět :rolling_eyes:
asi spěchali na oběd :sweat_smile:
6. led 2010 v 15:05  • Odpověz
tak bermudy jsou v poho... vem jen nějaký starý tepláky co mu už jsou třeba malý nebo maj džuznu na koleni jak Brno a prostě ty nohavice šmikni... na ten florbal to bohatě stačí, ušetříš peníze a navíc co s tím, že jo? Kikině to stejně schovávat nejspíš nebudeš, tak co...
6. led 2010 v 15:06  • Odpověz
já syslím šechno :grinning: su hrozná

víš co já nechcu aby tam šel jak nákej tydýt.... bude takhle poprvé někde tak i když on to ještě neřeší tak fakt nechcu aby tam šel jak álois :pensive:
takže musím něco splašit
6. led 2010 v 15:12  • Odpověz
nevím no, teď mě napadlo, že bych radši dala celý tepláky, prtž bůhvíjak se rozdovádí a když by padal, tak by mohl mít na kolenách třeba spáleniny
6. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahoj Holky,kdo ste se ptal včera na velikost oblečení prosím vyhodte 98 sem ji ted vytáhla a je nám akroát,tak kdyžtak 104 i 110 děkuji
6. led 2010 v 15:20  • Odpověz
tak na tohle se jako FAKT podívejte:
http://www.stream.cz/video/374514-fenomen-brnaci-burani-prazaci-zlodeji
šalííína :sweat_smile: :grinning: :grinning: nebo šalina ve sklepě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 15:21  • Odpověz
mony ok :slight_smile:
6. led 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
sme byly ve Vaňkovce s kamoškama ze střední, malou sem uplatila pohárem, ona ho nechtěla. Tak sem ho sežrala amálem sem nedoběhla domů. :grinning: :grinning:

Peti copak po mě chceš? :wink:
6. led 2010 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
HA Ivan.. nečekán nezván... :grinning: :grinning: IP, ju?
6. led 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
Veru na kolikátou by si ten zízřek viděla? Já můžu až od 12-ti.
6. led 2010 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
Hojte, už sedím doma, v teplíčku, jen mi chybí dobrý mok :grinning: Robert slíbil, že až pojede dom, tak se mi staví do své kóje v galerii a veme mi něco na oslavu. Navíc mi ještě doveze Adýska. Týýý vado, on dneska bude můj druhej ježíšek, Mikuláš, Santa Claus a já nevím kdo ještě v jedné osbě.
Že jsem to dala už vlastně víte, ale co nevíte, tak že vám všem děkuji z celýho srdce za podporu a držení pěstí.... A hlavně za tu důvěru, že to dám, i když jsem si myslela, že to nedám...
Prolomily se ledy a i můj otec mě pochválil... kam to napsat???? :grinning: :confused:
6. led 2010 v 16:03  • Odpověz
ještě dědušku mráze si zapoměla :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 16:11  • Odpověz
a mi ti to z celýho srdce mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Jo vidíš Peti, na toho kolíka bych málem zapoměla. Nemám te´d do čeho píschnout, asi půjdu uklízet. A zítra hups na sociologii :grinning:
Psychologie bylo to nejhorší, čeho jsem se teď bála. Všichni říkali, jak potápí, ale když vidí, že jsi nad tím strávila nějaký čas, tak pomáhá....
No, uf, už je to za mnou, jen ty emoce docházejí zpětně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 16:16  • Odpověz
tak hlavně dobrej směr, ať u toho hupsání neuklóóóózneš... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Neboj, nezkouznu. To budou nervy taky. Ale snad menší, než u psychiny.
Holky, chlastáme, já mám druhý vánoce :wink: :grinning:
6. led 2010 v 16:31  • Odpověz
živijooo, živijoooooo, živijoooooooooooooo :grinning:
6. led 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
Tak sem našla krásný šatky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28764718&tab=1
6. led 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
Jé ty jsou krásný :slight_smile:
6. led 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
Že? Díky!! :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
A tak sis je objednala?
6. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.