• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Tak tyhle dvě od DM se mi taky moc líbí a teď ta Wrong.
7. led 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
holky nechcete mi tu některá uklidit a vyžehlit? :sweat_smile: mám kopr jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:43  • Odpověz
peti..a já k tomu eště opicu na rameni :confounded:
7. led 2010 v 11:43  • Odpověz
tak přijď i s opicou aspoň vám to půjde rychleji od ruky... :grinning: :grinning: :grinning: znáš to..? víc ruk...
7. led 2010 v 11:47  • Odpověz
a třeba budu tak hodná že ti uvařím i polívku......
7. led 2010 v 11:48  • Odpověz
..... z pytlíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: tak to tam budeš mít těch opic víc :grinning:
copak? vemeš i tchyni? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:49  • Odpověz
tak holky rodičák nebude,to nám to pěkně začíná :unamused:
7. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
jak to Mony?????????????,
7. led 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
vždy mám do 11 na učtě jako info nemám ,že ale abysme ted nedopadly jak matky v Praze
7. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
vždyť je teprve sedmého!!! :sweat_smile:
7. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Luci kde jsi přišla k tomu že je skoro 11? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
takyx nad tím tak přemejšlím kde lucka vzala to datum :confused: :sweat_smile: tož uvidíme zejtra no...taky na to čekáme
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
myslím čas holky!!!!!
7. led 2010 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
čas holky jenom byl myslen čas za dva roky sem to nikdy později neměla než 7 do 11 hodin :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
No já doufám, že by mi zítra mohla dojít složenka. I když doufat můžu, že? Myslím, že mi přijde stejně až v pondělí :angry: :confounded: Do té doby jsme na suchu.
Bych se na to vykvajzla. Robertovi dluží asi 4 lidi fůru peněz, ale nemůže to z nich dostat :angry: Hajzlové jedni.

A teď z jiného soudku.
Dojímám se nad Adamem, jak Luci nad Am. Prostě nemůžu uvěřit, že se za těch deset dní tak změnil. Nebo jsem si toho dřív asi jen nevšímala. Byli jsme nakoupit a žádný nošení. Šlapal sám jak voják. Stavili jsme se i za mamkou do práce (už maká), ta když ho viděla, tak békala taky a ještě když jí začal vykládat... Dostal od jejího mladšího šéfa auto a nutil mamku i její kolegyni, aby si s ním pouštěly auto. No prdel a ty jeho komentářek k tomu. Už se začal titulovat já Adámek....
Se omlouvám, že se tady tak vypisuju, ale porstě mě to dostává :slight_smile: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
No vemte ještě v potas to, že byly svátky, Novej rok, dovolený a úřednice nemakaly, takže asi bude zpoždění všimnýho i skrz toto.
Robert taky ještě nedostal stravenky, který má správně dostat první šichtu v měsíci. U něj to bylo hned druhýho. ADalší šichtu nic, tak doufám, že je dostane zítra. Jinak si na tu lemru lenivou půjdu na hasičku došlápnout.... Myslím tu, která to tam dělá ty stravenky.
7. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
mě teda chodili prachy vždycky tak okolo/do 8-ýho... myslím :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Luci ahááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
tohle mi přišlo na mail a je to strašně brutální... jestli mi to někdo vysvětlí tak je machr :astonished: :astonished: :confused: :confused: :confused:
http://www.youtube.com/watch?v=ZtWEb2hs6lU
7. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
jako jsem hoodně zvědavá, jestli to přijde zítr... :confused: :confused:

peti..tak to ti nevysvětlím, vypadá jako by si ji prostě nadrsno vytáhl z kloubů :grinning:
7. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
No nevím nevím Veru... Možná se to skrz ty svátky tentokrát protáhne a na účtě to bude až v pondělí :frowning2:
I když to je varianta, kterou bychom nechtěli, že?
Zítra to bobování vidíš taky spíš na odpolko? :wink: nebo vůbec?
7. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
jsem si myslela na dopo, Vojtu dám později spát a bude :wink:
7. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
jenže s těma dávkama je mi to vcelku šumák, jen tam potřebuju poslat platbu jedné babě.. :frowning2:
7. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Jo, tak dopolko. :wink:
Aspoň se smraďoši vyvětrají už ráno :wink:
Hele Veru, mám doma asi 51 dílů Tomáše. Myslíš, že je bude chtít Pavča přepálit pro malou?
7. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
určitě bude..si šplhneš :wink:

ještě uvidíme skrze sníh..má ho docela dost padat..
a jak na tom bude i adík a amelka :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Amelka už podruhé spí!! To bude vážný :grinning:
7. led 2010 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
No já myslím, že zítra už vyrazíme. Dneska jsem radši nic moc nikam nechtěla. Hlavně bobovat, bo to je poměrně mokrá radovánka pro smraďochy, tak aby se mu to ještě nezhoršilo. Tak snad bude Amčuška v pohodě, abychom to uskutečnili.
My máme boby už v pohotovosti. :wink:
7. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že tady debatujete o rodičáku. Tak jsem kvůli vám koukla na banku a já tam peníze mám a přišly 11:44 :grinning:
7. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.