• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jj mi taky ..jak se děcko probudí..tak se půjdu opět zapotit do polí

luci a pak, že Amelka nespí :grinning:
7. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
hele a přišla jsi nás jako provokovat, joooo???? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
já už mám takýýýýýýýýýýýýýýýýýý jupíííííííííííííííííííí
7. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Že by zítra došla složenka???? Budu vyhlížet ráno pošťačku jak důchodci :grinning:
7. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
Marky to je divný, většinou ji tam mám o den dřív než ty. :grinning:
7. led 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
Mám předsevzetí do Novýho roku. Zajít co nejdřív na sociálku a změnit si posílání peněz né složenkou, ale na účet....
7. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
Luci tak to nevím, většinou ji tam máme stejně, ne? Ale to je fuk, hlavně, že přijde, ne :wink:

Veru kdepak provokovat, to já ani neumím :wink:
7. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jo a v úterý jsme byli na UTZ a vypadá to na holku :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
Mě se zdá že má docela velkou teplotu, ale pod pažou má tak 37.5 a před tím sem ji měřila v zadečku a taky tak. No tak tomu budu věřit a mě matou smysly.
7. led 2010 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
marky četla sem to na FB, ale zapoměla sem reagovat. Gratulace!!!! A už máte nějaké jméno?
7. led 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Marky to sem ti zapoměla napsat, jak jsi mi měla napsat do toho Řecka, tak já ji tam měla kolem 14 a ty si my psala až druhej den. :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
Luci, jak starou máte baterku v teploměru? Máš digitální?
7. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahojka holky
Jsem K.O.celý dopoledne jsem lítala s Natkou po doktorech už sedmej den má teplotu vždycky jí klesla pak zase stupla od pondělí má ty antibiotika tak to si myslím že teplota by už být neměla tak jsem šla zas k doktorovi poslal nás do dětské na rentgen plic jestli nemá zápal plic a rentgen dutin,tak má zánět dutin pravá strana tak ta je prej uplně hrozná tak další antibiot.kontrola příští čtvrtek :unamused: tak 2 týdny možná i víc nechodit do školy tak to budem pěkně dohánět :rolling_eyes: Musela jsem si uvařit kafe bolí mě šíleně hlava
7. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Markétko, tak to gratuluju. Páreček a ještě tak krásně poskládanej. Kubík starší jako velký brácha bude ochraňovat holčičku. A jméno už tak nějak předběžně máte?
7. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
Luci díky, jméno zatím nemáme.
7. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Jani díky, jméno zatím nemáme :grinning:
7. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jani nene klasickou rychloběžku, já těm digitálním moc nevěřím. No evidentně ani klasickým :grinning:
7. led 2010 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
marky..taky gratuluje k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
Vladi no to sou radosti teda.Tak ať je líp!!!
7. led 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
Jé, hlavně ať je zdravá i když beze jména :grinning:

Holky, Adam rozpozná nůž. Teď jsem krájela cibuli a Adam na mě koukal a říká. Máma má nůž... Já ho nepoznávám. Mám čím dál tím větší pocit, že jsem ho do Jeseníku dala na převýchovu a oni mi vyměnili dítě. To je bomba. Daleko víc se s ním dorozumím. A už su zas dojatá a bečím. Promiňte :pensive:
7. led 2010 v 15:01  • Odpověz
vladi a jak se jí dostal zánět do dutiny???chudák :confounded:
7. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Holky jako ještě to není na 100%, víte jak je to s holkou, ale dr. to řekl docela přesvědčivě. Uvidíme na dalších UTZ

Bajnokova :frowning2: ať je Natálce brzo ok :wink:
7. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Kal taky se přidávám ke gratulaci.
Nevím měla velkou rýmu ta já vlezla do oka asi zánet spojivek pak ucho bolelo a všechno levý i oko i ucho tak to je njak tam všechno propojený tak z toho všeho ty dutiny.
Já vždycky když jsme v té dětské mám depku i slzy do očí se mi tam dostali kolik těch dětí tam je a miminek v ěch postýlkách a dětičky po chemoterapii 2 urazy tam dovezli strašný ,hlavně at je zdravý bez toho není nic že člověk bude mít peníze at má ale bez zdraví jsou mu stejně naprd
7. led 2010 v 15:07  • Odpověz
Bajn, Veru díky :slight_smile:

Jani přesně tak, hlavně ať je holka zdravá, to je to nejdůležitější.
Teda Adámek je šikula :dizzy_face: nedivím se ti, že brečíš, já bych na to byla úplně stejně :slight_smile:
7. led 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Veru a co ty a mateřská? Já pořád nic.
7. led 2010 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz
Tak se zatím loučím, Kuba právě vstal, tak valíme ven ahoj :slight_smile:
7. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Jééé, tchýně poslala oblečení pro Adama od nějaké kolegyně a něco das ist hrůza a něco je vyladěný. Např. pogumovaná nepromokavá bunda, nějaký košile, mikiny, trika a šustky Nike. Ty jsou bomba. Teď tady byla moje máti a jak jsme ji šli doprovázet, tak Adam usnul. Nějakej angličan mi jpomohl do druhýho patra s kočárkem. Jsme se dorozumívali krásnými úsměvy a gesty. Jediný, co ze mě bylo schopný vypadnout, tak thank you very much a bay bay. On byl tak kráááásnej. Ech :pensive: :pensive:
Napadaj mě hříšný myšlenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 17:21  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
marky moc gratuluju k holčičce :dizzy_face:
děcka, co jsou lehce nemocný, tak přejem, ať to nepostoupí dál a Natka ať se taky brzo uzdraví, snad už jí tyhle atb zaberou.
barbora se dnes rozhodla nespat, vzhledem k tomu, že je to poprvé a nejsem na to zvyklá, tak jsem dost nasr...
rodičák nevím, páč flešku přes kterou se dostanu na účet má u sebe pepa.
jani, to je super, že je adík takovej už rozumnej :dizzy_face:
bobování vám závidím, ale toho se účastnit nemůžu :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Peti, tý jo, Tobě to letí...
Už za chvilku bedem čekat oznamovací SMS :wink: :grinning:
7. led 2010 v 17:23  • Odpověz
jj letí to jak sviňa :sweat_smile:
7. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.