• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
No jasně, to nemá smysl. Ještě by mohla lapnout něco horšího. Tak jindy.
Veru, co vy? Jak jste na tom? :wink:
7. led 2010 v 19:40  • Odpověz
my byli dnes na tom žluťáku a super
7. led 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Ale v pondělí by to bylo super!! :grinning:
7. led 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
Uvidím, jak to zítra dopadne... Ale doma se mi sedět nechce, když je Adam relativně v pohodě.
Myslela jsem, že dneska se to zlomí ať tak, nebo tak....
7. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Uvidíme, já mám př sobotu další a poslední zkoušku, tak uvidím, jak na tom budu s učivem a podle toho bychom šli, nebo ne
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz
tak kdybyste chtěli tak můžete i s náma :wink: :grinning:
7. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Myslíš zítra Terko?
7. led 2010 v 19:45  • Odpověz
klidně já si du jen ráno vyřídit autoškolu a pak je mi to čumák
7. led 2010 v 19:47  • Odpověz
veru, proč mám přenášet? už teď bych to nejraději vyplkla :sweat_smile: :grinning:
7. led 2010 v 19:50  • Odpověz
JJ Terko, uvidím, s jakou se ozve Verča. Nebo bych mohla pro ně přijet autem a na žluťák je dovézt.
Jen pro upřesnění. Je to na první světelné nad Polní v prvo nahoru, že? Jak je tam ta LDNka?
7. led 2010 v 19:52  • Odpověz
ne žluťák je za pivovarem :grinning: myslíš červeňák jani přiznej se ty neumíš barvičky

peti ty konce sou děsný co? :dizzy_face: neboj pak to bude ještě horší :wink: :dizzy_face:
7. led 2010 v 19:54  • Odpověz
Luci..to je jasný..v pondělí taky den :wink:

pwti..aby jsi se mohla zůčastnit narozenin našich dětí :dizzy_face: :grinning: :grinning: ale jinak tě chápu..poslední metr by se fakt už mohl odpustit :wink:
7. led 2010 v 19:54  • Odpověz
tery..jdete zase na žluťák joooo???

jani a Áďa to dá????? :confused: :confused:
7. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
jé tery, tu kombinézu má i barunka, teda měla, už je jí dávno malá :slight_smile:
a kde jste tady přesně byli?
7. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
no my chodíme na tu panelku co je mezi zahrádkama jak vede za kostelem chodíme tam dycky dá se jezidt až zezhora bo je kousek dole...sou tam i různě prudký kopečky takže pohodička hlavně je to kousíček
7. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
jo ta kombinéza je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
help help, jsem asi neskutečně natvrdlá, ale jak se míchá Kulíšek? jaká z toho vznikne konzistence, mě to hrozně v té ředící láhvi napěnilo, to si mám teď přelít do dávkovače a normoš používat? je to hrozně řidký :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
jo on je řídkej, je to dobrý dát na žíňku... :wink:
řdí se to s ost teplou vodou a po troškách aby se to rozmýchalo
7. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Veru, já čekala, jak se to vyvine během dneška. A teď jsem testla odsávání a jen trošku průhlednýho soplíku a jinak nic. Celej den teplota kolem 36,5 po odečtu. Tak doufám, že to ustojí, když měl ATB před cca 4ma dnama.
7. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
a toho mýdla je tam ta menší část? ta 1:5 a zbytek voda? no mě přijde, že je to jenom voda a hafo pěny.
7. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
mě to taky tak příde peto navíc to mám naředěný v té flašce takže když to hrcnu na kubu tak ječí jak je to studený ale jako pění to i pak ale asi mi víc vyhovovalo si toho dát trošinečku rovnou toho hustýho než takhle
7. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
peti..dáš tam tu část mýdla a pak to trochu doleješ vodou..(on jako koncentrát je strašlivě hustej.)...pak už jen dolíváš a trochu promícháš , třeba lžící..se docela blbě rozpouští, proto teplou vodu a promýchat ne třepal a doředíš vodou až po ten vrchní zářez po obvodu lahve..pěna je tam minimálně :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
já to mám normoš v dávkovači dám do ruky a umeju se, je hafo pěnivej, tak že stačí trocha do ruky..
ale můžeš si ho udělat i hustější, že tam dáš víc mýdla..ael mě to neva, jsem si na to zvykla, že to není jako klasickej dujbat..o to je jako míń dráždivý
7. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
no tak já jsem třepala, tak proto ta pěna :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
holký kde stééééé???? mě už je konečřně fajn :dizzy_face:
7. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
to vás vzala janča k těm pipinám sebou bo co??
7. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
nééé..jen u nás ůřadoval kohout :grinning:
7. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
7. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
ale dnes se mnou nic nebude :angry:
7. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
jako večer Veru?
7. led 2010 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.