• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
Já aby ste nikam nemohly jako já :grinning:
8. led 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj Amelka je dobrá, veer dostala čípek a od rána tu dělá blbinky
8. led 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj Amelka je dobrá, večer dostala čípek a od rána tu dělá blbinky
8. led 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
je to užasný koukat ven :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci díky :dizzy_face: :dizzy_face:
je ti na umření jooo???chdinko..
mě se neustále ucpává jedna nosní dírka a bolí z toho dutiny :angry: :angry: už mě to neba..choroby :confounded:
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
si dej taky čípek třeba se ti uleví :grinning:
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno... :rolling_eyes: sníh je opravdu nádhernej, ale ne když máte jet na návštěvu :confounded:
8. led 2010 v 10:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: luci, je mi sice líto, že je ti blbě, ale noční historka mě pobavila :grinning:
tery, tys teda v noci řádila :grinning:
peti, dávkovač jsem si koupila, mě jenom překvapilo, že je to řidký a myslela jsem, že jsem udělala chybu, ale takhle je to ok a zvyknu si :slight_smile:
8. led 2010 v 10:29  • Odpověz
tý voe no kdo totok bude zase odhazovat :unamused:
8. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Holky

jééé Lucy to sem se fakt zasmála :grinning:

jinak nám došli ty lázně jedem 25.1.2010 bomba co chctěkj 4500kč za nás za oba za poplatky a vrátit bysme se měli 2.3.2010 no a Láda je od ěř na š dny pryč no tak to fakt nevim jak to zase řešit
8. led 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
Mony co je ten konec??

Jéé vy tu nebudete na Amelčiny narozky :frowning2:
8. led 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
luci, já jsem to nakonec díky klávesnici rozluštila, ale byl to boj :grinning: :sweat_smile:
láďa je od 25 na 3 dny pryč
8. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Peti si nejlepší :grinning:
8. led 2010 v 11:18  • Odpověz
no Lucy asi nebudeme jako ještě se musíme pobavit s Ládou protože další termín je až od 3.3.2010 a zase tam bude to zařizování domu a stěhování,takže já vůbec nevim a hlavně ani nemáme tolik peněz,no a jako budu muset jet přes noc vlakem ale zase se nemám jak dostat do Brna já se fakt picnu Holky
8. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Tak jsme doma. Odpo valíme ven do Lužánek na boby. Je tam pidimidi kopeček. Jen před tím budu muset vlítnout k ťamíkům a koupit Adamovi vyteplený rukavice. Ty jeho si nechala babička v Jesu :confounded: Má jen pletený.

Moni a kam to do těch lázní vlastně jedete?
8. led 2010 v 11:37  • Odpověz
ahoj hokýýýýýýýýýýýýýý to je supéér ten sníh akorátr sem si ráno měla vzít sebou k tý mudře saně :grinning: uprostřed české skoro pul metra sněhu lidi žádný...auta žádný...upe mrtvo sem se bála že se tam na mě za chvílu seběhnou vlci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted sme byli sáňkovat na žlutáku a paráááááááááááááááááááááááááááááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost jak malý děcko :grinning: :grinning: fakt super!!!!!
8. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Lázně Kynžvart,což je ten trojuhelník Karlovy Vary,Mariánské Lázně,Františkovy Lázně a mezi nima sou ty naše
8. led 2010 v 11:47  • Odpověz
no nic du dělat petiny lazáně :grinning:
8. led 2010 v 11:53  • Odpověz
A jooo, tak to je teda pěkně z ruky... Ale hlavně, že to pomůže Matymu.
8. led 2010 v 11:54  • Odpověz
jo a už su zapsaná v autoškole a prej hned můžu začít jezdit :grinning: :grinning: :grinning: tak veru od úterka zruš pls objednávku sněhu :grinning: bo to bude děsně krutý vůči všem spolubčanům :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Jé Terko, tak to je super....
Tak to budem držet pěsti. Bude to lepší naučit se jezdit na sněhu, aspoň Ti instruktor řekne co a jak atd. Myslím jako co se týče jízdy na sněhu.
Na jak dlouho to máš?
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Hoj kocky,

Jani mas pravdu :slight_smile: Takze Tery nech len je sneh , je lepsie sa to naucit na snehu, tiez som autoskolu robila v takom pocasi ako je teraz a som za to vdacna :wink: :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
Holky mam otazocku, moze mat maly zvysenu teplotu zo zubkov uz 5 dni??
8. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
Holky nedíváte se na zprávy na ČT1? To je mazec, taková kolona trolejbusů a autobusů :confused:
8. led 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Klaudy může
8. led 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci, nie nedivam... ako kolony tu v Brne ? :confused:
8. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Luci diky, uz som mala obavy ci som nieco nepodcenila :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
Klaudy jojo tady v Brně..naštosované trolejbusy č.25
8. led 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
No tak to je sila... som zvedava ako dlho to dnes mojej polovicke potrva z prace domov :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jezis to je pocasie :angry: Mne sa nic nechce :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jako šla jsem do té banky. Do ČSOB na České a pěcha jsem tam byla za 10 minut. A to jsem ještě předběhla šalinu, která mě ujela před nosem. Tak to má za to.... :grinning:
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.