• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Hovorim si... nech maly este spi aspon pol hodku.... a on sa prave zobudil :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: chjooo
8. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
ty jo je mazec sem mluvila s Ládou a říkal,že ve Vrankách mají taky kalamitu a řeší kam odvážet sníh ,že toho je tolik,tak to budou odvážet na vlečkách
8. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Holky, jak mám oblíct Adama na bpbpvání.
Za těch 10 dní už jsem vypatlaná.
Dám mu vasila, triko s dlouhým, delší mikinu a punčochy a oteplováky (jsou s laclem). Navrch bundu atd. Stačí to? Do bobů dám deku, ať ho nestudí prcina. Nebude to málo?
Mony, jak to řešíš Ty, když je Maty bez plínky?
8. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
První reakce Adama. Ameka... A teď furt slyším. Ameka bude? Kde je Ameka???

Luci, Lakynkovi je zima????? :wink:
8. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Asi jo Jani a já nemám čím utírat nádobí a ještě sem byla vyhozená... :grinning:
8. led 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
To je hezkýýý...Amelka říká Adí sink sink bude. :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
Taky Ti říká Amelka běž pyč, hačí tam?????
8. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Říká mami byč a zavře dveře do obyváku. :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
Já jim dám vláček.
Při každé jízdě jsem trnula, kdy se to s náma urve a padnem na bok...

Adam zaz říká maší, buch, buch. Jak to tam v jednom místě bouchalo. A u našich viděl ten občasnít Šalina, kde byl na titiulní straně vyfocený stromeček na Svoboďáku a hned mamce sdělaval, že tam je mašinka
8. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Tak to mají stejný, nebo spíš podobný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
Jani a to oblečení je myslím dostačující :wink:
8. led 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
a už víte, kdy se budete stěhovat Luci?
8. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Jani naruluji jen ten předem a vystrčim napůl šulinka a je to
8. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
aha, tak to musíme natrénovat. Tohle mi nejde. Jen když má kalhoty ke kolenům
8. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
Jani nevíme, teď mi Michal psal že je to teda všechno schválený a příští týden to jdeme všechno podepsat a probrat do RK.
8. led 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
Tak tfuj, tfuj, tfuj, ať to dopadne co nejlíp... :wink:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
Tak ono by bylo dobrý i kdyby se to protahovalo i kdyby to bylo co nejdřív. B prvním případě by sme se stěhovali o to později, v druhém by sme měli brzo peníze. :wink:
8. led 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
Jasně, ono všechno má svoje pozitiva i zápory....
8. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
ta je teda pobledlá..... ale jinak dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

jani bude se hodně hejbat takže není potřeba moc oblíkat... kuba měl rolák a svetr na tom tenkou kombinízu a byl spocenej ale my sme teda hafo lítali a šlapali velký kopce
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Výborný, babička si nechala kromě rukavic i všechny Adamovy vasilka. Vyladěný :angry:
8. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
tak mu dej triko s krátkým
8. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
Jo to dám, spíš mě dorazilo to přemýšlení. Jsem jí volala a ona mi řekla, že je měl všechny špinavý a proto si je tam nechala. No nic, nebudu to komentovat.
8. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: babičky sou užasný mě máti taky včera zas rozpumpovala
8. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
tak odhrabáno..to je dřina napadlo už cca12 cenťáků..odpo na novo..
Ondra se přijel na obědvat a valil do Valmezu..tak jsem zvědavá, jestli se vrátí do pondělí, nebo kdy :cry: :cry: :cry:

jani, Vojta má na boby, dlouhej rukáv, slabej rolák a slabou mikynu a je mu teploučk, zase bysh míń asi neoblíkla, anž se pořád válijou ve sněhu a rychle vychladnou, když sedí na bobech :wink:

luci pséci taky mají doma kapky..vojta vzal dneska nelinu hrablem, chudinu :angry: ..jsem tím chtěla taky přetáhnout..
8. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
jé ta sněhová bouře co tu je se jmenuje daisy :grinning:
8. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Tak my jdem do Daisy. Čauky :wink:
8. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
ahojte lidičky,

krásně jste ten sníh objednali - pěkně děkuju!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem si dnes měla jet na Nové sady pro parfém a nic z toho nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Luci, dočetla jsem se, že se budete stěhovat??? a kam, můžu se zeptat - kdyžtak mě klidně odpálkuj na stránku, kde jste to už řešily :wink: :wink: :wink:
jinak Amelka je fakt hezky strostlivá, jak pěkně pejska přikryla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tery, krásné jméno pro sněhovou kalamitu - "sedmikráska" :confused: :confused: :confused:
8. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Jani do Dambořic :wink:
8. led 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.