• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ať už to děcko spí, si tam už 40 minut vykládá zíve a pobekává :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Luci, tak moc moc gratuluju!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Veru, musíš zazpívat ukolébavku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Maty se zas vzbudil dřív, tak je pěkně protivnej :unamused: :unamused: :unamused:
8. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
jani, tak zpěv odpo nefunguje :unamused:
8. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
bože mě se chce tak strašně spáát že asi pojdu... já chi být jeden den miminkem bych myla strašně hodná a furt bych jen spinkala :dizzy_face:
kristýnka už tak nikdy nebude spát stojí tu s telefonkem u ucha a kdáká do něj je to strašně hezký :dizzy_face: :dizzy_face: on aje dnes hrozně rozkošná
8. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Veru, tak co - zabral už??? u nás zpěv nefunguje nikdy - jen pššššššššššššššš pšššššššššššššš pšššššššššššššššš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tery, taky bych byla mooooooooooc hodný miminko - a já prý fakt byla!!!! ted bych byla ještě hodnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Maty taky zrovna telefonuje, nemluvěj spolu????
8. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
:grinning: jani možné to je :grinning: na nás kujou nákej plán :grinning:
8. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
Tery nemáš furt čumákovat do noci!! :grinning: :grinning:

Jani díky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz
jo už spí asi půl hoďky..ale trvalo mu to..a to při tom ho´dku a půj odhazoval sníh..tak jsem si myslela, že bude spát hnedka..

jojo děti na vás kujou nějakou sabotáž :grinning:
8. led 2010 v 15:00  • Odpověz
nojo nejsu zzvyklá že od rána od 8 někde pochoduju a běhám ve sněhu no............ asi začínám stárnout :grinning:
8. led 2010 v 15:01  • Odpověz
tery..to bude věkem já si taky od 22ceti připadám stará :grinning:
8. led 2010 v 15:02  • Odpověz
autor
Hmm a Amelka dneska zas nespí! :angry:
8. led 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
tak teda pojedeme teda Holky joguška a pak už vás dlouho neuvidim :frowning2:

Petka už bude mít malýho Boba,Amelka a Vojtík zase bude o rok starší a my to propásnem :cry:
8. led 2010 v 15:14  • Odpověz
mony..ale jedno pozitivum to má, Matymu tam bude určo líp :wink:
8. led 2010 v 15:15  • Odpověz
nj ,ale mě se bude stejskat :cry:
8. led 2010 v 15:16  • Odpověz
snad tam bude aspoň nějaká schopná baba..
a máte solo pokoj??
8. led 2010 v 15:17  • Odpověz
no nevim snad jo uvidíme ještě budu volat na potvrzení a další info
8. led 2010 v 15:18  • Odpověz
je to teda na dlouho ale snad to malýmu pomůže no..........
veru ale mě už je víc jak 22...to je hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2010 v 15:21  • Odpověz
no právě proto Tery :grinning:
8. led 2010 v 15:24  • Odpověz
ještě, že máte Krystýnku a ta fotka ti tak hezky záží :dizzy_face: :grinning:
8. led 2010 v 15:28  • Odpověz
tak jsem si odskočila pověsit prádlo a tady se toho zas napovídalo :fearful: :fearful: :fearful:
no nic - my jdem zapadat sněhem - jsem zvědavá, jak se dostnem ven - koukala jsem před zadní vchod a tam to není proházený a u předního vchodu jsou schody a jen takové ty kolejnice a ty jsou dost - ted mě nanapadá to správný slovo - holt nebezpečný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mony, Matymu tam bude dobře a určo si najdete nějaké kámoše - ty kámošku a bude tam fajn :wink: :wink: :wink: ani si na Pyloušky nevzpomeneš :wink: :wink: :wink: :sweat_smile:

Tery, by mě zajímalo, co ten Matýs s tou Kikou domluvili??? :grinning: :grinning: :grinning:

holky, vy jste unavený ve 22-ceti, co mám říkat já????!!!! no, raději nic - jdu se prohrabávat sněhem ven.
pa pa.
8. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Adam chtěl furt tahat maminku. No né že by mi to nějak vadilo, ale aby si neuhnal kýlu....
Seděl na tom jak Jeníček na lopatě, pokrčenej a čučel...
Luci, on taky nespal. Doufám, že bude spát večer dřív. :wink:
Dáno venku, odpo venku. A doufám, že mě mile překvapí....
8. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Tak mi teď psala kamoška mejlíka a 27.1. máme zápis do školky. Půjdeme tam s ní, aby paní ředitelka věděla.
Do té doby mám stranickej úkol. Musím naučit Adama, aby se naučil říkat, jak se jmenuje celým jménem. Zatím ví, že se jmenuje Adámek, mamka je Jana a tatínek Lobelt
8. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Terko, nejsi náhodou tady?
8. led 2010 v 16:10  • Odpověz
až ted jani to už je ti asi na prd co.... ty jo to je stejně děsně brzo do tý školky kuba šel ve 3,5 a i to mi přišlo hrozně brzo nevim jak to maj páni politici s tímhle vymyšlený když děcko ve školce nesmí mít plínky musí umět samo na záchod i se utřít samo se oblíkat a milion dalších požadavků...a stzejně ti takhle mladý děcko málokde vezmou...nojo to je ppolitika šetřit kde se dá ale kam máš dát to děcko to už někdo nedomýšlí
8. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Právě na to jsem se Tě chtěla zeptat. Co by měl umět. Bez plínek, to je jasný. Sám se taky nají a i utřít jo?
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Prosím tě, já jsem už hlava děravá.
Jak je to s tím braním Ribomunylu, když je děcko nachlazený. Nepamatuješ si to?

A k té školce ještě. Jako brzo to je, ale co mám dělat? Do práce musím. Drží mi fleka a další nechci. Nebo né teď.
8. led 2010 v 18:12  • Odpověz
nojo jani já to vím....mě to příde hrozný páč kuba mě fakt přišel ještě hrozný telátko a je z celé školky nejmladší a patří mezi ty mladší i tenhle rok prošli ssme jen díky tomu že sem měla jít do hoky...

ty školky i učitelky už nejsou na to jak to bylo když sme byli malý že ti aj tu prdel utřou aj tě nakrmí páč se chodilo od roku do jeslí žejo ted ti berou 4letý děcka aby s tím neměli moc práce

měl by se umět sám vysmrkat utřít zadek, obout a oblíct poslouchat ale se vším mu zezačátku pomůžou starší děcka i učitelky žejo jinak už nevim co ještě prostě být samostatnej klidně ho nech aj nalívat si polívku a mazat si rohlík u nás ve školce to tak děcka dělaj od začátku že si naberou pití a polívku sami

pošli mi náký stránky té vaší školky
8. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Nemají stránky. Je to MŠ Tučkova. Kamoška co dělá na tom brně středu (školy, školky), tak mi ji schválila. Jako byly by i lepší, že, ale já nechci nic zas až tak daleko a tahle je tak akorát.
8. led 2010 v 18:21  • Odpověz
já se zt é kristýny zblázním ona furt něco žere to kuba tolik nedělal ona do té huby narve uplně všechno dnes mi sežrala silikonovou vrstvu z hodinek, kolik deně sežere tmelu z parket rači ani nepočítám a zatoulanýho malýho lega různých papírků drobečků camfourkůa milion dalších cipovin to je děsný :pensive:
8. led 2010 v 18:22  • Odpověz
a maj tam zhradu?
8. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.