• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
holky, jak vypadají ty afty? jestli se vám to podaří reálně popsat, já s tím nemám zkušenost a kamarádce holčičce se udělalo cosi v zadu na krku, nějaký bílý pupínky...
24. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
tak treba to tak taky bude, jsem se na to nejak neptala, jen rikal, ze v tech 6m, jako pokud si sezenu nejakeho z ORL, tak mi to prej muzou pichnout tama klidne i ty nase nausnice jinak pry budeme must koupit nejake od nej na 6 tydnu a pak teprve dat ty nase, tak jeste uvidim,ale nevim, kde mam koho snahet,aby nam nastrelil nausnice
24. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Tak to on asi nastřeluje né? Když by sis musela u něj naušky kupovat...na ORL je pichají..
24. črc 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
nám nastřelovala naušničky jedna dětská doktorka u hotelu Kozák, měla jsem na ni kontakt od kamarádky, moje doktorka mi dala číslo na orl někde na obilňáku, ale tam jenom píchají, tak to si rozmysli, jak to chceš udělat :wink:
24. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
no rikal, ze on je asi pet let jen nastreluje a musim mit 6 tydnu ty jejich a pak si to prehodit,ale pokud prej chci to nastrelit a hendka ty nase, tak si mam zajit na to ORL, pokud mi to tak nekdo udela....
24. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
ale mne je to vcelku jedno, kdy to kdo udela, jen skoda, ze nemuzeme mit hnedka ty nase
24. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Nastřelený musíš mít vždycky ty jejich..na píchání jsou tvoje! :wink:

Peti a ty myslíš že je nastřelení lepší??
24. črc 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
ja chci jedine nastrelit....
24. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
mi mudr rikal, ze nastreleni je lepsi, tolik to nehnisa a tolik to neboli...no ale asi je to na kazde,aby si zvolila co chce...mne hodne mamin rikalo, ze je lepsi nastrelit a mudr taky, takze je to jasne
24. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Mě osobně teda víc bolelo nastřelení než pichnutí.. a navíc by se mě to nechtělo pak přehazovat. Jednou se Amelce naušnice rozepla a než sem jí to zapla tak ječela jak siréna..
24. črc 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
luci, já ti nevím po zkušenostech, doufám, že bob bude chlapeček, abych to nemusela řešit :unamused:
24. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
no mudr rikal, ze mi to pak klidne prehodi, no a muzu ty jejich mit jklidne dyl a az treba v roce dat ty nase, ono je to celkem asi jedno...a myslim, ze to decko to boli at je to to a nebo to...a nastreleni je taky rychlejsi, ne?
24. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
luci přesně tak, barunce se jim to jedno ouško nepovedlo na poprvé, jakože se to neoddělilo z té pistole, tak to tam páčila, ona hysterická, já taky, co jsem jí to proboha nechala udělat a právě potom to vyměnění :pensive: :pensive: :pensive: to bylo hrozný, barunka se mi třepala v náručí, musel to udělat pepa a rychle, já jsem na to neměla...
24. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak to je asi pripad od pripadu a jak je dobra mudr....,ale za chvilku se na to zapomene a je to...
no jen nevim jak to budu zvladat ja, mi staci, kdyz ji delaji ockvani, tak je mi zle, malou pak pochovam a behem 10s je potichu a smeje se
24. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
A taky si třeba nedovedu představit jak to může míň hnisat po tom nastřelení, když tam nemáš takovou možnost tu dirku protahovat..
24. črc 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
Luci, ja nevim, rikam, co mi rikal mudr a kdyz on nastreluje a chci taky nastrelit,tak nemam co resit....
snad se to potom obejde bez vetsich komplikaci
ale diky, ze mi pisete vase zkusenosti, jsem rada :wink:
24. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
to píchnutí prý ale taky trvá chvilku, tak fakt nevím nevím, každopádně bych asi příště šla do takových znecitlivujících náplastí, kdyby byly vhodný i pro mimčáky, abych aspoň nějak pomohla to necítit...
24. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Pichnutí nám trvalo asi minutu i s nasazením naučnic..mě se třeba u mě špatně čistila ta krev pod ploškou naušnice, když máš svoje tak je tam jen ten tenkej drátek..nevím jak líp to nazvat..
24. črc 2009 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz
luci a vy jste píchali?
24. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ven, ked malej nastrelia naušnice, tak jej to preventívne natieraj Framykoinom..mojej Kristinke sa nehnisali vobec dierky a po mesiaci sme mohli premenit svoje naušnice
24. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Vendy, tak jí Ti zkušenost nenapíšu, bo z Adama fakt šampona neudělám.... :grinning:

Ale já mám druhou dírku píchanou doma od kamošky ( 13ti letech) a třetí nastřelenou. A nastřelení pro mě bylo víc v pohodě, jak to píchnutí.... Ale jak píšu, bylo to píchaný doma a opálenou jehlou jako desinfekcí před x letama, kdy nastřelení tady nefungovalo.
Jednu dobu jsem chtěla mít levé ucho jak řešeto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Jojo peti my je máme pichlé a přišlo mě to fakt v poho. Dala sem na osobní zkušenost..mě fakt bolelo pichnutí mnohem míň jak nastřelení :wink:
24. črc 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
tak to zase po tom aktu už luci tam nebylo nic, žádná krev, žádný hnisání, nebolelo ji to, nešahala na to, akorát prostě ten akt mě sral. a když jsem volala na to píchání, tak říkali, že to píchají nějakou kanylkou a tu náušničku prostrčí už u toho vpichu, já tomu samozřejmě hovno rozumím, ale nepůsobilo to drasticky, mě pak akorát vadila ta představa, že to musím protáčet, prostě jak říkám, doufám že bob bude kluk :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Jani - Dzej, ďakujeme k prianiu :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky píchnutí je opravdu lepší,nastřelení je trochu šok pro to dítě,já si nechala nastřelit a musela sem pak naušnici dát pryč měla sem teploty a myslela,že mi upadne ucho,píchnutí je rychlé,sama sem píchala a je to hned
a já bohužel vlastní zkušenost nemám, tak jsem to nedokázala posoudit, no ale kamoška říkala, že ji nastřelení nebolelo...
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak je vidět že každej to má jinak.. :grinning:
24. črc 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
jejda, na kristínku od mazli jsem zapomněla, jéé já se moc omlouvám a taky přeju všechno nejlepší :wink:
24. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Vladi: Týnka to taky slaví dne že??
24. črc 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Peti :grinning: ďakujeme...je nás tolko, že sa to nedá ustriehnuť :slight_smile:
Moja skúsenost s nastrelením naušnic malej je dobrá... nemali sme žiadne komplikácie
24. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.