• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
si pamatuju jak sme vybárali my sehnat seznam veškrejch školek na mě vyznačit kde sou vybrat ty dostupný zjistit co se dá všechno obejít...
8. led 2010 v 18:26  • Odpověz
taky maj celkem dost děcek na třídu..............
8. led 2010 v 18:28  • Odpověz
se zeptej té kamoška na tu našu školku by mě to zajímalo
8. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Zná ji tu vaši školku. Jak zjistím něco blíž, tak dám echo.

Jo na Tučkove mají vlastní zahradu, pískoviště i malej bazének na léto. Navíc mají vlastní jídelnu, což je pro mě taky důležitý, skrz tu alergii.
8. led 2010 v 18:36  • Odpověz
sem právě ted četla že tam mají jen výdejnu....jako tam u vás tak asi náký blbý info
8. led 2010 v 18:38  • Odpověz
http://teessa.rajce.idnes.cz/LEDEN_2010/#album pár posledních fotek -krišpínec v akci...předtím s kubíkem dnes venku
8. led 2010 v 18:41  • Odpověz
A kde jsi to četla?
8. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Kristýnka je dichtivá po informacích a spojení se světem... Moc to žere :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 18:51  • Odpověz
na brno.cz tam sou ty školky hezky udělaný
8. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Na brno.cz?
Jsem asi tupejš, ale nemůžu to tam najít :frowning2:
8. led 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
Sem dostala mejla od bráchové bejvalky. Žije te´d v Anglii a narodila se jí holčička se jménem Ashanti. Sem ještě neslyšela-krásný.
8. led 2010 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
Ashanti? Má to nějakej českej výraz? Nemá ona nějakýho Inda nebo tak? Je to takový orientální jméno
8. led 2010 v 19:16  • Odpověz
krásný jméno :dizzy_face: :dizzy_face: mít lepší přijmení tak do něčeho takýho du :grinning:
ale menuje se tak náká herka bo zpěvačka nebo tak něco já už nevím
jani http://www2.brno.cz/index.php?nav01=152&nav02=11018&z=102
8. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Už jsem to našla Terko, děkuju....
Teď na to koukám....
Celkem se mi líbí to enviromentalistické zaměření, keramický kroužek a angličtina.
Uvidíme, jak to bude, že?
Byla mi doporučená daleko víc tato školka, než třeba Kotlanda, kam jsem taky měla zálusk. Paní ředitelka je prý domluvychopná a navíc tam chodí teď dcera od mamčinýho mladšího šéfa a chválí si to.
8. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Holky, poraďte prosím něco na chrapot....
8. led 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Jani nevím co má za manžela nebo přítele.
A na chrapot čoveče nevím..čas s medem? Teplé mlíko? Svařák? Priznitc?(nevím jak se to píše)
8. led 2010 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
No je to pro Adama, takže asi čaj s medem. Nebo rovnou ten svařák??? Ať líp spí????
Zkusím lipovošípkový s medem.
Možná kdybych mu do jeho mlíka dala jeho máslo... Co myslíš? Bude to teda kentus jak sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Jéé tak to néé, tak čaj a hooodně medu!!

Já bych tak šla bobovat s malou. Jen nemáme nic na to :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tery, vaše školka prý patří k jedněm z nejlepších v brně, říkala to kamoška, která to studuje a absolvuje různý praxe :wink:
8. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Luci, jestli jde o boby, tak od zítřka máte. Budeme od našich brát malý sáně, takže boby jsou k dispozici :wink:
a jestli myslíš oblečení, tak toho máme i díy Terce taky fůru.
Pro tři děcka i na převlečení :wink:
8. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
No máme u našich novou kombinézu i sáňky, ale máti zas vypustila z huby co neměla a plus dálnice k nim...na to radši kašlu. ty máš kombinéz víc?
8. led 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
my si o boby řekli ježíškovi, tak už máme :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jo, mám. I zateplený kalhoty a bundy.
A jestli chcete jít bbovat už zítra, tak ať se tady Míša dopolko otočí :wink:
8. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Dávám Adamovi do Jesu komplet oteplováky s bundou a jednu kombinézu (utíkáčkovou na dorvání)
Stejně si myslím, že víc jak dvakrát sáňkovat nepůjdou a když, tak to babi hodí v kotelně na topení a je to v cukuletu usušený.
Takže jak říkám... Stačí se jen dopředu ozvat a já to nachystám....
8. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky..zdravíme zo Slovenska, momentálne straašnee upršanej Bystrice :angry: , ešte , že sme sa dnes doobeda stihli posánkovať s malou, lebo zajtra z toho nič nebude

dočítavať vás nebudem...tak mi aspon povezdte v skratke, čo nového medzi nami maminkami a prckami
:slight_smile:
8. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
autor
Jani fááákt?? To bys byla nejhodnější!!!! Míša se určitě zastaví!!! Díky díky díky!!!!
8. led 2010 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
V kolik beru? Baj voko. A co všechno chceš? Kombinézu a boby a ještě něco? :wink: Můžu zrovinka poslat i tu vaničku?
8. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jani, neskusila si stoptusin?
8. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
Jojo vaničku pošli klídně taky. Jenom tu kombinézu na zítřek a boby. Díky moc!! Jako Boby by sme zajeli koupit, ale kombinéza se mi kupovat nechce, když ji máti včera koupila.

Vladi já nemít na zhrnování čas. :wink:
8. led 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz
Vladi ne, bo ho nemám. Dělala jsem čistku lékárničky.. :frowning2: .
8. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.