• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
O.K., máš to tu nachystaný :wink:
8. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Luci...chápem, ja len či nie sú nejaké závažné novinky, ktoré by som relatívne mohla vedieť :grinning:
8. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
Nikdo není těhu, všichni jsou relativně zdraví a holky si tady po věčerech dělají diskotéku. jinak nic Vladi :grinning:
8. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
:grinning: Jani, ďakujem..takže klasika, rodinná pohoda :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Tak, tak :grinning:
8. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
jé a konečně to spí :dizzy_face:
mě to tak dojímá jak kristýnku ted uspávám v náručí u těch pohádek od rebels jí se to hrozně líbí a během chvilky je tuhá jak papuč :dizzy_face: koťátko moje majinký :dizzy_face: :dizzy_face: sice vopruz uspávání ale jednou za čas tak pohoda

jo a roste nám zub! máme dva spodní -od 4 měsíců a teprv ted se dere dlaší a to asi špičák bo dvojka řezák nahoře :grinning: bude vypadat fakt úžasně :grinning: :grinning:

kam dete bobovat??
8. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
jo a med je fajn ale ke kašli prej naopak dráždí :confused: sem ted někde slyšela tak nevim
8. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Ten med sme psaly na Adíkův chrapot a bobovat a jestli to bylo na mě- jen tu někde na brdek, mě je furt blbě a Am taky nebudeme nikde dlouho tahat.
8. led 2010 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :wink:
8. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Jé další marodi :frowning2: Tak všem přeji brzké uzdravení :wink:
8. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahoj peti

luci já sem to pochopila ale tak když dráždí (jestli) tak to asi není upe to pravý ořechový
8. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
JJ to je pravda med ke kašly dráždí, ale myslím že v čaji to není tak poznat když se rozpustí
8. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
by mě ještě holky zajímalo esi víte něco aj o základkách....to tak nák pomalu začínáme řešit
8. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
My máme základku jasnou :grinning:

Kuva teď tu řešíme že si budeme muset dvakrát vyměňovat doklady a lítat po úřadech-bléééé
8. led 2010 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
Matka pracuje v kuchyni a poslouchá svého 5-letého syna, který si hraje v obýváku s elektrickým vláčkem. Najednou vláček zastaví a její syn říká:
"Vy kokoti, který chcete vystoupit, vypadněte odsud, protože tohle je poslední zastávka. A vy kokoti, který chcete nastoupit, okamžitě hněte prdelí, protože hned odjíždíme."
Zděšená matka vejde do pokoje a říká:
"V tomto domě takovýhle jazyknepoužíváme. Takže ihned běž za trest do svého pokoje a zůstaň tam dvě hodiny. Pak se můžeš vrátit a hrát si dál se svým vláčkem. Chci ale, abys mluvil jen slušně!"
Po dvouhodinách syn vyjde ze svého pokoje a hraje si opět s vláčkem. Za chvilku vlak zastaví a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nezapomněli vzít zavazadla. Chceme Vám poděkovat, že jste s námi cestovali, a doufáme, že jste strávili příjemnou cestu."
Dále slyší: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazadla dali pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouření není v tomto vlaku dovoleno. Přejeme Vám příjemnou cestu."
Když se matka souhlasně a spokojeně usmála, slyší, jak syn dodal:
"A těm, co jsou nasraný z dvouhodinového zpoždění, připomínám, že za to může ta kráva v kuchyni!"

Dobrou noc :dizzy_face: :grinning:
8. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
Tak sem vyšmírovala že na ten chrapot je bobrá ta posekaná cibule s medem a nechat odstát. Někde straší že je to začátek laringitidy- no tak to snad ne. :wink:
8. led 2010 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
proč dvakrát luci??

tak cibule s medem je jasná klasika žejo nejlíp to dát na topení na jeden den bo do tý doby než se tam začne dělat štáva smrdí to ale já to měla ráda
8. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
jojo to je výbornej vtip :grinning: :grinning: akorát se mi ho nechtělo přepisovat :grinning: (znám ho ze stránek kde nejde kopírovat) tak peti děkuji za odvedení práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
luci vy nebudete vybírat a přebírat?!?? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
autor
Tery no protože se musíme nahlásit do Žebca a pak až bude ten barák napsanej na nás, tak pak se napsat do Dambořic. Hele nedělé machry, já to najdu a ty napíšeš to je jasná klasika že jo. :grinning: :grinning:

Myslíš tu školu? Nééé, tahle je nej! :wink: :grinning:
8. led 2010 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
znám ho fakt tak rok ale tohle si já nejsu schopná zapamatobvat a stačilo mi jednou když sem to přepisovala kamošce...

asi chci hroznovku a nic mě nedpřesvědčí :grinning: to bude těžký přebírání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
Tery co znáš rok?
Na Hroznovku chodil Michal.
8. led 2010 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
já taky líbilo se mu tam??? měl bilíka?? :grinning:

ten vtip
8. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
autor
Ahá já sem mluvila o tom medu s cibulí??

Tak prej jinou nezažil, takže dobrý a Bilík prej nej učitel na škole.
8. led 2010 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
neměl tam být ten otazník u té cibule
8. led 2010 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz
no ale už sme to tu s verčou asi dvakrát každá psaly :wink:

a aj kolegarovou??
to je ulet :grinning: to brno je fakt prdel světa :grinning:
8. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
autor
Však já ten recept taky znám, ale ne teda na chrapot, tak sem to myslela.

JJ i tu. Prej: ona ještě žije?
8. led 2010 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
no já ju měla do devítky a 2 roky jako třídní :grinning: asi žije nikdo nic nehlásil ale v seznamu učitelů už sem ju nenašla
8. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
autor
Dobrou noc.....
8. led 2010 ve 23:00  •  2 děti  • Odpověz
tééda zase vládnou slepice jo?! :grinning:
dobrou
8. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.