• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
petoo si milá :dizzy_face:

mimi šak si dej :wink: :grinning:
9. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
ale jen si dejte... já jsem stejně přecpaná tlačenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
ha mimi fuč že by přece? :grinning:
9. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Terko.. teď jsem v jedněch vtipech našla perličky ze žákovských knížek a mezi nimi byli i tady tyhle 2 poznámky:

-Filip dvakrát po sobě vypouští plyny z těla.
-Kristýna míchá jogurt plnicím perem.

...se teda máme na co těšit.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
holky kdo nejste SRAB a máte tak 5 min (i míň) vyzkoušejte... schválně..:
http://zpravy.idnes.cz/soutez_test.asp?id=302
já jsem teda dopadla celkem bídně :sweat_smile: :pensive: 20 bodů :sweat_smile:
9. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
tak já to mám za 3 :sweat_smile:
9. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
tak to seš dobrá... :wink: já jsem teda prolítla.. sice TĚSNĚ ale prolítla :grinning:
9. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
jsi byla tak o 3 vědomosti lepší :wink:
9. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
a ty víš co je to kohyponymum, pluralium tantum a proprium? se teda přiznávám, že u tohodle jsem hádala... :sweat_smile: a u všeho blbě... :grinning: takže zase možná až tak špatný to se mnou není... :sweat_smile: :grinning:
9. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
já su na tom ještě hůř měla sem 14 chyb :pensive: se stydím :pensive: :pensive: :pensive: dobrou
9. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
kde stéééé? copak nevíte že na noc se nežere? :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
Tery co taky můžou chtět od matek na mateřské, že jo? :wink: Přece jen máme jiný starosti... :sweat_smile: aspoň víme že doma s dětmi nám je líp.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
taky se Vám tak líbí ten zpěvák ze savage garden? :sweat_smile: já si to teď pouštím na júúúŤub ( :grinning: ) a nemůžu si pomoct ale něco mě na něm bere :sweat_smile: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
není to sice vyloženě klasickej krasavec ale NĚCO...... něco tam je :sweat_smile:
9. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
teda vy jste fakt vtipné... :unamused: tak dobrou :wink:
9. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
Ne ne ne holky ziadne tousty, ale prdolka sa zobudil co teda nechapem... sa mi zda ze je nejaky zachrchlany :frowning2: :confounded: sem tam som ho aj zakaslat pocula... ako nechapem, ved sme nikde neboli cely tyzden lebo mal zvysenu teplotu a ja som sii myslela ze to je zo zubkov a teraz fakt neviem.... dufam ze to do zajtra prejde...
9. led 2010 ve 23:45  • Odpověz
Peti ten spevak nie je moj typ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
No a prdolka nespi... chjooo

Holky vam prajem dobru noc :slight_smile:
9. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
dobré dopoledne,

no tak co je?? kde jste??

Tak už není pochyb, neštovice to jsou. Do rána mu vyrašilo pár dalších pupínků a to hlavně na pusině. Taky ho to asi začíná svědit. Před chvílí si řekl, že chce dělat hají a tak spí, brouček můj malej :frowning2:
10. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Dobré dopolko.
Marky, tak ať je Kubíkovi brzo dobře. Myslím, že ještě den, dva se budou vysévat nový hajzlíci a pak už začnou zasychat.
Kamošce doporučil doktor "přitápět" neštovicím, aby se vysely co nejrychleji.
Jako až tak nesnižovat teplotu, pokud není výrazné velká. Snad jsem to napsala srozumitelně a jasně :sweat_smile:
10. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Jani díky. Neboj pochopila jsem to :wink:
10. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Peti, vůbec netuším, co je kohyponymum, pluralium tantum a proprium, ale oboje jsem tipla dobře :grinning: a to jsem teda myslela, že češtinu celkem dávám :sweat_smile: no nic.
marky, sehnali jste ty homeo? samozřejmě to ty neštovice nevyléčí, to nevyléčí nic, jen by měli snížit projevy :wink:
10. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Já se odvaluji zase učitititititi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kéž už by byla příští sobota odpoledne a já měla všechny zkoušky za sebou a v takové úrovni, abych byla spokojená a měla aspoň chvilku na vydechnutí a užití si Adama.

Peti, taky jsem zkoušela ten test.
A přečsně jak ty, nechápala jsem co po mě chcou u těch otázek s těma hroznýma názvama.
10. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Peťi zatím ne, v lékárně je neměli, tak to zkusí Míša sehnat zítra
10. led 2010 v 11:35  • Odpověz
jo a u nás asi definitivně přestáváme spát přes den, z čehož mě sice asi dost brzo jebne, ale poslední 3 večery byly příšerný, nechtěla spát, ječela, byla úplně čilá a strávila s náma celou dobu než jsme šli spát všichni a rovnou do velké postele že jo, dobře usnula jedině ten den, kdy nespala a i ostatní dny odpo hrozně blbě usínala, takže je to asi jasný.
sice je dobrý, že si to zase vyřešila sama, prtž jsem měla strach, jak to budu praktikovat ji hodinu uspávat a mít ještě mimino, ale na druhou stranu potřebuju tu chvilku klidu že...
10. led 2010 v 11:37  • Odpověz
marky, já mám celou jednu nenačatou tubičku, prtž to u nás nakonec neštovice neměli, klidně vám je dám, tak jak chcete, můžete se pro ni stavit, prtž je dobrý je nasadit co nejdřív nebo jsem je koupila na kobližné, což je i nonstop lékárna, tak...
10. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Peti, absolutně Tě chápu.
U nás je to stejný. Vstává později a odpo blběusíná a večerní usínání, to je horor.
Doporučuju pořídit velikánskou postel, aby jste se tam všichni čtyři vlezli. :grinning:
10. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Na Kobližné jsou nejlepší. Mají právě zaměření i na homeo. V ostatních lékárnách je to na objednání, což je vopruz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj ženy...marky Kubíka je mi líto, ale aspoń to bude mít za sebou..kde to lapl člověku fakt nedojde..

takyi nevím kde jsme lapli na Vánoce laringitidu :frowning2: ..taky jsme nikde týden nebyli..

jinak varování, nekupujte si coldrex, je to hrozná svině :angry: :angry: ..jsem ho brala o Vánocích, všechno se to ve mě zarazilo a teď už nespím 3 noc abž mám zaraženou rýmu..která prostě nejde ven..nevíte někdo co je na to dobrý??
inhalauju spařenou cibuli..
10. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Peťi, díky pošlu Míšu na tu Kobližnou
10. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.