• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
luci..asi tě přepadla trochu nostalgie co???..že zamkly ůnorovky :cry:
10. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Terko... teprve plánujem cestovat, víš? :wink: a protože Fífa nemá moc rád dlouhé cesty tak chci i něco co mu bude pohodlný.. navíc u té tobiny je obrovská výhoda že je vyšší takže už teď by nádherně viděl z okna a taky se mi u těch dvou "mých" (maxi cos nebo romer) líbí to, že ten sklon je vyloženě jen symbolickej což bezpečnost neohrozí ale zároveň tu hlavičku jakoby podrží takže nebude blemcat všude možně..
10. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
Veru šak mrkni kdy su zaregistrovaná..ten den sem na únorovky přispěla poprvé..asi v 7tt..mazec :cry: :cry:

No ale sme jinde a tam to jede :wink: , začaly chodit i holky co sem kvůli šmírákům nechodily..ta naše nová debata je totiž zamčená.
10. led 2010 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz
holky přiďte k nám na exkurzi vám to ukážu jak to fachá :grinning: je fakt že v tom ta hlava nepadá což je fajn u té co má kuba maj ty záda ale taky 2 polohy nevim teda jesi je to nákej ofic vynález ale prostě to tam drží kdyžtak mu mezi sedadlo a opěrku něco nacpu a má to taky sklopený aspon trochu...
10. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
a jste tam, jak si mi říkala?? hmm..to je blbé skončení s debatou :cry:
doufám, že se knám sem nedostane nějakej vir :unamused: :angry: :angry:
10. led 2010 ve 22:21  • Odpověz
Luci tady je to tak nějak přibližně ukázaný (nevím co to je za šunta takže na ten nehleď :grinning: :wink: )..
http://www.aukro.cz/item881999973_vyprodej_autosedacka_driver_nania_0_18_kg_darek.html
když si vemeš sklon co normálně sedačky v autě mají tak je to pro ty prcky pak opravdu při spinkání hrozně pohodlný.. navíc jak už jsem psala - u tobi a romeru ten sklon není tak velkej jak například u některých jiných (právě těch levnějších) takže na bezpečnost to nemá víceméně vůbec vliv - jakože bezpečnost tím není narušena... i kvůli těm stupňům sklonu mají proto tady tyhle dvě tu bezpečnost o třídu vyšší než drtivá většina ostatních
10. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
a ten romer má navíc ještě jedno obrovitánský plus pro bezpečnost... že ty pásy se zacvakávaj mezi sedačku a její záda takže pak tou sedačkou nejde fakt skoro vůbec hnout.. jako drží fakt festovně..
10. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
se mi to odeslalo dřív kruciš... ještě tam mělo být že jiný sedačky se i po zapnutí pásu trošičku na té sedačce melou
10. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
Já tomu asi nerozumím :grinning: , ale to bude tím, že mám už druhou dvojku vína..po dlouhé době.. :grinning:

No každopádně Am usne v poho, hlava ji neglinká a ve věku Filípka v autě ječela jak siréna, takže všechno zpravil čas
10. led 2010 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jó Romer je bez diskuzí úplně super sedajda, ale my sme na to měli jen 4 litry.
10. led 2010 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahooj holky
10. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
jj prachy jsou neoddiskutovatelnej fakt, to luci chápu.
10. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
som to len zbezne prebehla ... prosim vas aka nova diskuse, co je zamcene, kto smiruje... :confused: :confused: :confused: nejak tomu nerozumiem....

aaa tema autosedacka, tak aj u nas momentalne dost aktualen, maly je tiez este vo vajicku ale uz sa mu tam nepaci :confounded:
10. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
Tery a odkedy vozite kristynku vo vacsej sedacke....
10. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
Klaudy ahoj :wink:

Luci vy ale zase máte aspoň trošku slušný auto... :wink: můj sen je suv.. ale to je asi opravdu jen sen.. z toho mráčku asi nikdy ani kapka nespadne :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Klaudi říkala že asi poslední 3 metry (= měsíce :wink: :grinning: )
10. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
autor
Klaudy zamkli únor 2008..a šmírují různí lidé..kamoši, nepřátelé, přátelé. Když sme přešli jinam (ten únor) tak nám napsalo aspoň 6 holek že nás skoro 3 roky čtou..
10. led 2010 ve 22:44  •  2 děti  • Odpověz
A jooo , takze kristynka mala pol roka ak tomu dobre rozumiem :grinning:
10. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
Lucy : ty jo , tak to je mazec.... a preco zamkli ten unor 2008?

Peti : my pojdeme pravdepodobne do Romer...
10. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
jako takovej typ.. :dizzy_face:
10. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
autor
Hmm kráásnýýý

Klaudy to je bohužel na dlouho proč to zamkli
10. led 2010 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
Peti pekneee

Ajoo Luci: tak potom niekedy osobne :wink: Co Amely uz je v pohode ?
10. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
že jooo :dizzy_face: a cena pohodička... jen tak okolo dvou.. prostě brnkačka :grinning: asi pudu na brigádu :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Peti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
jojo mimi asi tak jak je ted tobíkovi prostě jí z toho čouhali nožičky a už tam byla hrozně zmáčklá sedačku sem měli po kubovi a mě se nechtělo sedět vzadu :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 22:57  • Odpověz
autor
Klaudy jojo trvalo to přesně jeden den..přičítám to tomu Imunoglukanu co bere. :wink:
10. led 2010 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
Luci tak já pak budu taky za zvědavku, můžu? :sweat_smile: doufám že to tvoje dlouho pak nezhrneš do jedné-dvou vět :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
člověče kde já teď ale budu hledat Míšu? :confused: :sweat_smile:
10. led 2010 ve 23:00  • Odpověz
jéžiš ted zjištuju že sme s kikinou byli na kontrole po těch atb 28.12 a že za 14 dní můžem na očkování a to je zejtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ty vole my pudem na očkování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! holky to chce oslavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ulet jak prase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a za 14 dní pak mužem na naušničky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no mě poser ježiš já mám radost
10. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.