• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Luci, no tak to je super ze len jeden den :wink: viem ze si to tu uz asi pisala, ale ja fakt po vas nestiham docitat :sweat_smile: tak preto sa pytam: co stahovanie, uz ste doriesili dilemu kam ?

Tery, tak Tobik je na tom podobne, tiez mu trcia nozicky , ale hlavicka je zatial v poho, no tak uvidime kedy kupime tu vacsiu, a teda vzadu sa nechce sediet ani mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
tery prosím tě kušuj... ještě to zakřikneš... zatím pššššššššš :wink:
10. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
tak do zejtra snad v pohodě jen jí teda roste ten klofák tak to bude doma super :grinning:
10. led 2010 ve 23:04  • Odpověz
Tery tak gratulkaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to chce faaakt oslavu, ale bez prdoliek :slight_smile:
holky co jíte dneska? Robert tady u komplu nechal krabicu mysli tak mu z toho vyžírám to ovoce :grinning: :grinning:
ty vole akorát teda naprosto netuším kde máme očkovák :sweat_smile: :confused:
10. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
tak to jo.... ale i tak radši ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk... :wink:
10. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
nic peto držíme dietu nejsme takový hovada aby sme v 11 večer žrali nééééé :grinning:
10. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
Peti ja do seba prave cpem cokoladovy termix a predtym som mala zeleninovy salat ....

Jo a tousty rano neboli, nejak som nestihala...
10. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
Tery jasne, ja to chapem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
tak to já klidně za hovado budu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mít ještě kousek té včerejší tlačenky tak mám od ní mastnou hubu :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:08  • Odpověz
autor
Já sem všechno zapoměla..na co sem chtěla reagovat :grinning:
10. led 2010 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
tak zaroluj zpátky a znovu :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
se stav věnuju ti klidně celou štanglu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
no luci určitě si chtěla projevit radost nad kytinkou :grinning:
10. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
ty voe... to neříkej dvakrát :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
ptala jsem se jestli můžu být za zvědavku, mluvila jsem o Míšy, Terka půjdou na očko, a pak už jen žrádlo... jak jinak :grinning:
10. led 2010 ve 23:11  • Odpověz
jééé v tom mysli jsou ještě jakýsi dobrý zrníčka... :dizzy_face: ještě mi chybí bydýlko... a přebírám to tu jak popelucha :grinning: nakonec mu tam zůstane jen to hnusný.. :sweat_smile: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
Teraz nam zacal piskat monitor dychu , holky ja som sa tak zlakla :confounded: :frowning2: Svetovy rekord by to bol ako som vystrelila z ten sedacky do spalne.... a popri tom som na sedacku vyliala pol litra caro kavy :angry: :rolling_eyes: nastastie drobcek je v poriadku.....
10. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
R za chvíli vstává :frowning2: a já půjdu spát... vědět před rokem, že budu do noci vysedávat na koňovi tak jsme koupili jen jednu postel, jeden rošt a jednu madračku a mohli jsme se střídat... :grinning:

Dobrou noc pyloušci :dizzy_face:
10. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
10. led 2010 ve 23:19  •  2 děti  • Odpověz
Peti a co je na musli hnusny?
10. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
jéžiš Klaudy ještě že tak :frowning2: ale o tom jsem slyšela, že ony někdy reagujou zbytečně nebo přehnaně... :frowning2: :confounded: že stačí když se ten dobeček jen víc nadýchne jakoby oddechne a začne to ječet na všechny strany.. ale hlavně že jste v pořádku :dizzy_face:
10. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
autor
Klaudy to je mazec co?? Nám se to v tomhle čase stávalo taky, ale bylo to tím, že sej víc hýbala a vypadla mimo.
10. led 2010 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz
Luci to je ta pani co fotila aj vas? a na hlavnej stranke nie je Barunka ? :sweat_smile: :confused:
10. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
tak víš jak peta s její tlačenkou neocení musli............

a proč to hvízdalo asi nevíš co
10. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
autor
Klaudy jojo je to Baruška-krasavica
A je to fotografka která fotila nás, Janu a Peťku :wink:

No a houkalo to, bo vypadla mimo tu desku.
10. led 2010 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz
Holky no ale ja to nechapem ten monitor, Tobinko nabol ani mimo neho , proste tak ako som ho polozila, a dr. mi hovoril , ze ak sa za 20 sekund nenadychne tak to alarmuje, chjoo ja neviem... vcera trosku chrchlal, tak dufam ze to na to nema vplyv :confounded:
10. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
nevim proč mě ty ateliérový fotky iritujou :sweat_smile: :pensive: mi to příde hrozně nepřirozený v té přírodě se mi to líbí víc
10. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
nabol = nebol , pisem jak tatar

JJ, Barunka je kuzelna :dizzy_face:

Tery fakt neviem preco to piskalo
10. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.