• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Luci děkuju znám :wink: ale já si s ní občas přes IP povídala víš?

Klaudy na mysli není nic hnusnýho :wink: ale tohle je zrovna takové :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam asi 120% takovýho spíš praženýho cornflake-u a jen hoooodně vyjímečně je tam nějaká křížala, rozinka a pár těch semínek... takže když jsem mu to všechno dobrý vyžrala tak mu logicky zůstává jen to suchý hnusný :grinning: :grinning: :grinning: ale dobře mu tak... nemá to tady nechávat... :confounded: nakonec ještě dostane vynadaný že to po sobě neuklidil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
a fotila i Fifíška :dizzy_face:
10. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
Tery mne sa tiez viac pacia exterierove fotecky , tie su fakt uzasne :slight_smile:
10. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
Klaudy IP :wink:
10. led 2010 ve 23:29  • Odpověz
teď už fakt dobrou :wink:
10. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
a ještě jako nic proti stylu focení jak je to focený nakřivo je to hezký ale někde je to už fakt moc tak jak si takovou fotku dáš někam zarámovanou? :confused:

jo ještě se musím pochlubit jaká su užasná dilina....jak sme si nechávali zarámovat to zrcadlo a nadávala sem že na papíru od toho máme cenu o 2 kila nižší než jaká ve skutečnosti pak byla tak to zrcadlo sem zachránila z barové skříně co sme ten den v eko dvoře rozmlacovali a přišlo mi v pohodě ale je totálně pokřivený :grinning: člověk tam vypadá jak grmlin :grinning: takže máme zrcadlo za 500 upe k hovnu :rolling_eyes: :grinning: debil co? :grinning: takže až se vám nebude chtí na petřín přidte k nám jo :wink:
10. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
jo tak na očko to vypadá v uterý zejtra tak má hafo pro nemocný tak tam ju tahat nebudu ráno zaovlám a uvidím
10. led 2010 ve 23:33  • Odpověz
Tery tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepac ze sa smejem ale mna to fakt pobavilo , teda to s tym zrkadlom :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:33  • Odpověz
jooo to su ráda že aspon někoho :grinning: :grinning: :grinning: mě moc ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
tak to chapem, ze teba nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si sa ako do toho zrkadla nepozrela , kym ste ho dali ramovat ??? :confused: :grinning: :sweat_smile:
10. led 2010 ve 23:37  • Odpověz
mimi pozrela ale bylo tak zahnojený že mi přišlo v pohodě no nevim co na to říct :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: k
10. led 2010 ve 23:38  • Odpověz
Tery prepac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
nojoo dyt já se taky smála když sem to pověsila :grinning: :grinning: :grinning: na to není co říct......... :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
Jo Tery nemate nahodou u vas v tom obchode golfku quinny zapp??
10. led 2010 ve 23:41  • Odpověz
Si ta predstavujem ako stojis pred tym zrkadlom, pokrivena a s tym vyrazom ked si to zistila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
mimi netuším su zas dlouhodobě mimo ale pisni mi do název do IP já tam zejtra du a už budu něco zjištovat tak se zeptám za kolik by se dala sehnat
10. led 2010 ve 23:43  • Odpověz
ok tery pisnem ti IP
10. led 2010 ve 23:45  • Odpověz
autor
mimi no snad nee...ale nevím teda..
10. led 2010 ve 23:51  •  2 děti  • Odpověz
Luci teraz myslis to Tobiho chrchlanie? :sweat_smile:
10. led 2010 ve 23:54  • Odpověz
autor
Klaudy já už zas nevííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou noc
11. led 2010 v 00:12  •  2 děti  • Odpověz
Lucy: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou noc holky :dizzy_face:
11. led 2010 v 00:24  • Odpověz
autor
Klaudy jinak sem dočítala debatu o zrcadle a ty máš teda hlášky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 00:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Veroniko vylez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 00:31  •  2 děti  • Odpověz
použiju verunčinu hlášku "ta už prdí do duchen" :wink: :grinning:
11. led 2010 v 00:38  • Odpověz
autor
Veru ty prdíš jo????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
11. led 2010 v 00:43  •  2 děti  • Odpověz
nojo verunka má přeci problémy a chtěla náš krém na pupík :grinning:
11. led 2010 v 00:47  • Odpověz
autor
Ahááá, ona asi trpí hyperplynatostí, proto je tak tlustá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 00:50  •  2 děti  • Odpověz
aaaa a tu sa nespiiiii :grinning: :grinning: :grinning:

drahy hovori : du prdet do textilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 00:57  • Odpověz
hoolky tak kde steeeee ???????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
11. led 2010 v 01:00  • Odpověz
autor
Klaudy už zas v čudu... :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 01:04  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.