• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Ahoj..
hele tak Lucie z Terezou jste u mě na dobro skončily..jo!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dělat si srandu s tuze nemocného člověka, nemáte v sobě kouska citu.. :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 08:43  • Odpověz
ahoj holky...Veru, tak ako, pomohlo to trošku?

A k tej zamknutej téme, Luci, čo si písala, že vás niektoré ženské čítali 3 roky, ja osobne to trochu nechápem, ja okrem našej nečítam vobec žiadne, to tie niektoré ženské nemajú čo na práci ale len sedieť pri pc? a čo z toho vlastne majú, ked potom robia intrigi už aj tu na internete? :angry:
11. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Mazli ani ne :unamused: ..jsem se asi málo nadechla :frowning2:

a s ůnorovkama, to chápu..jsem hlavně ze začátku chodila taky šmírovat, třeba se i na něco zeptala, nebo jenom prostě tak pročítala, a to proto, že měly holky stejně starý mimina a fakt mě zajímalo, jak ten den probíhá i jinde, sem bývala ze všeho docela vyklepaná....teď už jsem tam nechodila... :wink:
asi se ostatním už třeba nechtělo zapojovat, že tam byla zavedená parta,tak jako tady, si taky myslím, že nás někdo čte, ale nepřipojí se ...
11. led 2010 v 09:04  • Odpověz
jo tak kdo nás čtete vylezte a pište takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face:
11. led 2010 v 09:29  • Odpověz
Veru, rob si to kým sa ti nepustia sople a nepocítiš ulavu, raz nestačí, a rob si to aspon 2 krát za den
11. led 2010 v 09:30  • Odpověz
jinak dobré ráno!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

ty děti svoje miluju ! kristýna o pul 4 ráno naznala že už nepotřebuje spát tak sme byly 2 a pul hodky vzhuru a vstávali ted v 9 tímpádem kuba nestih školku :grinning: :rolling_eyes: se na to fakt vyseru :grinning:
11. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Veru, a neboj sa toho, musís sa nadýchnuť poriadne, ono určo aj trošku zakašleš a voda ti bude aj cez hrdlo stekať, ale určo pomože, musíš vydržať :slight_smile: :wink:
11. led 2010 v 09:32  • Odpověz
no hnusný to je Vladi jako to prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 09:34  • Odpověz
jj Veru, je to hnusné, ale vravím pomože ti to, ak má Vincentku tak to možeš robiť aj s tou

Holky, idem s malou nachvílu von, tak zatial papa
11. led 2010 v 09:39  • Odpověz
holky poradte co s malou dělat pořád ju musím tahat v náručí nestačí ji že su s ní ,že si s ní hraju prostě ju musím mít v náručí ani jí nestačí to že sedí centimetr ode mě muís mi prostě sedět na klíně jinak neskonela ječí..a furt dokola nejsu schopná jít ani na vécko nebo jen tak rychle dokud ona za mnou nedoleze...je to strašný a hlavně mě z toho děsně bolí záda...jasně maduca fajn ale prostě nejde celou dobu co je vzhuru mít na klíně bo v náručí :pensive:
jako kolikrát si říkám jinak to prostě nejde chvílu bude ječet ale když jí chcu udělat pití tak je v tu ranu u mě leze na mě drápe mě jak se chce vysápat nahoru a ječeí a ječí a ječí
11. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj...

Tery a co všechno jsi zkoušela? Já třeba Filípkovi dávám na hraní buď takovej ten nafukovací válec na podporu lezení nebo kouli od Fisher price (taky na podporu) nebo tu má ještě takovej vláček, že když zmáčkneš komín tak se rozjede... nemáš třeba něco podobnýho... hejblavýho? ten válec nebo ta koule by se třeba dali nahradit pet flaškou do které se hodí třeba pár kuliček, malá rolnička apod.. nebo ji zkus dát nějakou... já nevím harlekýnku :grinning: na listování pokuď to teda dřív nesežere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 10:36  • Odpověz
autor
Ahoj,
Vladi s těma únorovkama je to jak píše Verča, chodily si nás číst bo prožívaly to samé, ale už jím bylo blbé se přidat. :wink:
11. led 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
nebo já mám třeba ještě v plánu koupit na nějaké aukci takovou tu domácí houpačku... myslíš že ta by u vás nezabrala?
11. led 2010 v 10:37  • Odpověz
jste tu někdo? :confused: mám dneska v plánu udělat na oběd maso s omáčkou a k tomu rýži ale ani za nic si nemůžu vzpomenout jak se to dělá... :sweat_smile: vím že jsem tam myslím dávala cibuli, vývar a kmín nebo papriku...
fakt jsem úplně vygumovaná :rolling_eyes: ať přemejšlím jak přemejšlím tak si nemůžu vybavit jak jsem to dělala :sweat_smile:
11. led 2010 v 10:51  • Odpověz
peto nic proti ale myslíš že kdyby na to zabíraly hračky tak to sem píšu?? :sweat_smile:

houpačka možná super věc ale když ju tam dám a i kdyby se jí to líbilo můžu se jít vklidu vysrat?!?!? neee tak to je mi v celku na..........
11. led 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Tery ono to přejde..taky to u nás proběhlo... a na balón a dolů a furt řev a v blázinci.

Jinak válec by ji asi na nic nebyl když obleze celej byt sama co? :unamused:

U nác byla taky fajne noc, Am se k nám nasáčkovala a furt fňukala, ale tak jak rozmazlenej spratek a pak chtěla lulu a když sme šly z wecka tak strašně chtěla pustit Jimjam a když sem jí říkala že spí, tak začala úplně hrozně plakat..slyzy jak hrachy a nešla zastavit.
11. led 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
jim jam je u nás ted taky prokletím :grinning:

tož doufám že to brzo přejde páč jinak nevím :zipper_mouth: su dodrápaná téměř furt polonahá jak mi sundává gatě a halvně mě užasi chronicky bolí hlava
11. led 2010 v 11:08  • Odpověz
sestěhujeme ty spraťouchy dohromady at si užívaj spoolu a my budem spát ju :wink: :grinning:
11. led 2010 v 11:12  • Odpověz
tak já samozřejmě nevím jaký hračky máte že jo? jen jsem napsala co mě napadlo a co kdyžtak zabírá u nás.. co se týče toho válce tak jsem nemyslela že by byl na lezení ale že když se otáčí a jakoby utíká a při tom chrastí vevnitř ta rolnička tak že by ji to mohlo aspoň na chvilku zabavit, stejně tak ten vláček,.. že by to bylo zase něco novýho... no nic no... příště budu radši držet hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Tery dobrej nápad, ale musíme najít nějakou protihlukovou stěnu :grinning:
11. led 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
peto jasně ale víš jak sem spíš chtěla rady z oblasti měli sme to stejný a pomáhalo nám nechat vyřvat nebo dudlík ale konkrétní hračky nikdy nezabíraj u 2 dětí stejně....hraček máme deset prdelí a nezabírá nica i když si to myslela dobře tak mě to jen nasralo páč kdyby to bylo hračkama tak nejsu taká dilina abych nevyzkoušela šechno možný i nemožný žejo
11. led 2010 v 11:19  • Odpověz
luci tak sbírej proložky od vajček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:36  • Odpověz
Luci...myslím, že naši prckovia začínajú mať obdobie, tzv "čo rodič vydrží", pretože u nás tiež niekedy Kristinka skúša pokial može a ked zistí, že neuspeje, tak začne plakať alebo proste toho nechá, ja jej len poviem, že nemá dovod na plač a nejak to zatial zaberá. Pretože u nás už nastalo obdobie "nie", "to je moje", a ako píšem asi sa schyluje "čo rodič vydrží a dokade možem"...takže to treba tak nejak vydržať a tak nejak s chladnou hlavou riešiť :sweat_smile:

Tery, myslím, že malá si zvykla na tvoju náruč a jednoducho to už teraz vyžaduje, bud to prejde, aj ked asi to už trvá dlhšie, lebo myslím, že si to už spomínala, alebo jednoducho urobíš rázny sek, aj ked bude pár dní plač, ale proste to sekneš a budete sa zabávať mimo tvojich noh a náručia :slight_smile: , lebo si sa viac menej stala otrokom Kristýnky či chceš alebo nechceš :confounded:
11. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Tery, ešte ma napadlo, neviem ako často máš doma manžela, žeby ti aj on v tomto mohol pomocť, vždy, ked sa malá začne na teba driapať, tak by ju mal zobrať a ísť si s nou hrať , samozrejme, že sa bude vzpierať a bude plakať ale je to na nom, aby zaujal jej pozornosť
11. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
Vladi ono se to ve 3 ráno moc s chladnou hlavou řešit nejde :grinning:
11. led 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
Vladi on je doma často někdy i celej den ale když není přicuclá na mě tak na něm je jí jedno u koho je hlavně u někoho musí být... přehazujem si ji jak horkej brambor
11. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
tery..to období naštěstí odezní, bych jí asi co nejvíc posazovala na zem a řešila to s ní na zemi, než na klíně..
11. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
vlastně co já se tu vlastně snažím, když jsem s váma dvouma skončila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..
škoda, že mi zamčeli mojo diskuzi :cry: :cry: :cry:
11. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Veru ty si pakoušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nechceš pro Vojtíška vestičku? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28186798&tab=0
11. led 2010 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.