• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
no co asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: ráno mě terka sprdla, před chvíli si od mě znovu vrtla... no je tak dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
:grinning:
11. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Veru tu missivu jsi už objednávala?
11. led 2010 v 18:49  • Odpověz
se k tobě přidávám... taky jsem s nima skončila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele budem špoju kamajádit??? :grinning: a budem si spolu povídat jen mi dvě, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Peti dyk si to sama psala že ti ty vlasy padají
11. led 2010 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Petrušáku já ti nic neudělala
11. led 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
peti..jo ale lahev Absolutky joooo?? :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 18:54  • Odpověz
missivu, ještě néé čekám do středy..tak, že děvčata si to promyslete..
11. led 2010 v 18:55  • Odpověz
ty voe když dostaneš jednu od Luci a jednu ode mě tak pak mi budeš naprd... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budeš totálně sešrotovaná
11. led 2010 v 18:56  • Odpověz
a kdy objednáme další tašky? :confused:
11. led 2010 v 18:56  • Odpověz
tašky až v únoru :wink:
11. led 2010 v 19:00  • Odpověz
peti..nebojjj..já to nevypiju na ráz :wink:
11. led 2010 v 19:00  • Odpověz
no to ti tak budu věřit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: schválně jsem ti zkopírovala tvoje slova "mě znáš nééé..čemu se jako divíš " :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:02  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty svině..žádný kamarádství nebude :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Veru, jj a je to celkem fajne, jen mám menší výhrady k dětem, ale je to pro mě škola a beru to jako pozitivum pro Adama.
Nedá mi to a musím se pochlubit.
Adam dneska baštil jak votekle společně se všema dětma (příklady táhnou :grinning: )
Maí tam super malý záchodky (jak v každé školce), takže Adam mi jen oznámil, že chce čůrat, já mu řekla ať jde a pak si umyje ruce a on pak přiběhl ke mě s mokrýma rukama, jen lehce usušenýma a ukazoval mi to a oznamoval, že se vyčůral a umyl si ruce.
Vesměs jsou tam děti jeho věku a nějak se szžili.
Máme tam i jednu malou hočičku (tak necelý dva roky, spíš pod), která je angličanka a musíme na ni mluvit anglicky, takže i to mi něco dalo.
Dolovala jsem z hlavy a něco tam po těch x letech výuky angličtiny zůstalo. Když jsem nevěděla, tak jsem se zeptala Marti.
Dokonce mi paní ředitelka nabídla, že od února tuším, budou otevírat jen dopolední školku pro jeden a půl letý děti. Cca 6 dětí na dvě ženský a že Adama můžu brát s sebou. Že to není problém. Že těm dětem "pomůže" zapojit se. Dost nad tím přemýšlím. Uvidím....
Jedno pozitivum je na tom to, že na rodzíl od MC Kuřátka, kde jsme taky působili, je tohleto i ohodnoceno. Né závratný částky, ale aspoň na kafčo to stačí, když zapojím i svoje ruce v masážích, tak mám i na jeden večer s váma v Rootlu :grinning: .
Veru, prosím tě, zapoměla jsem v té školce mobil, můžeš mi přes IP poslat tel, číslo na Marťu?
Jinak mě na jednu stranu "potěšilo", že Adam není ve své alergii sám. Je tam chlapeček se stejnou alergíí jak Adam, takže se kluci podělí o jídlo, když je třeba. :wink: Vozí toho dosti značně mnoho...
A ještě něco jsem chtěla napsat a nevím co...

Jo, už vím.
Pomůže mi to v přípravě na sobotní sociologii. Opravdu děti jsou z vyšších vrstev a chování některých.... Až jsem se musela chvilkama držet, ale dalo se to ukočírovat. :wink: :slight_smile:
11. led 2010 v 19:05  • Odpověz
to je známá věc... rodiče se honí za prachama a na nějakej slušnej základ u dětí už toho času moc není :unamused:
to vidím i u Lin ve škole... jak tam se někteří ti amíci, angličané apod chovají - to je fakt brutus :angry: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
11. led 2010 v 19:13  • Odpověz
Verunko ale já tě milujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Tery seš tuuuuu? :confused:
11. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Peti, tak, tak.
Ředitelka dneska mluvila s maminkou té anglické hočičky, jestli by si pro ni emohla chodit dřív a on řekla, že nemůže. Ona je tam od 8 do cca 16:30 a prý někdy i dýl.
Ale to je mentalita anglánů.
Jen mité holčičky přijde líto. Když má tu možnost, tak se přitulí k jedné z nás. Pak se nedivým, že Angláni jsou tak studení šňupáci. Nemají citovej základ a zázemí v rodině.
11. led 2010 v 19:19  • Odpověz
jojo peti co potřebuješ?

jani a co děláš v náké školce???

sem dnes na kristýnku dělala bububu jakože si rukama schovám obličej říkám bububu pak odělám a baf a ona to dělá taky!!! schová se ručičkama pak blekotá něco na způcob bububu oddělá a řekne baaa
je to hrozně roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 19:31  • Odpověz
já bych ty děti asi nezvládla.. :pensive:
Aďa má aspoň dobrou průpravu na září..
a je tam s tebo jen Martina??
11. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Terko, já to psala včera, že jsem do školky, ale nikdo se nechytl, tak jsem to dál nerozebírala, víš???? :wink:

Veru, máš pravdu, má průpravu na záři a Marťa je tam se mnou.
Více osobně.
Tak co ta sobota? Nikdo nereagujete :wink:

Na zítra mám vymyšlený téma sněhulák. Básnička, tvoření, anglická slovíčka :slight_smile: Uvidíme, jak to prcci zvládnou
11. led 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Mě by teď asi jeblo s každýho..si nedovedu představit být znovu v páci..kde je třeba 20 lidí na směně :slight_smile:)))
11. led 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jani Tery reagovala, ale ty ne.-), tak sem se taky neptala, myslela sem že je to nějak tajný či co.
11. led 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
jani no tak já to třeba děsně nesnáším když někdo něco napíše tak polovičatě a čeká až to z něj někdo bude dolovat...jako ted nic proti ale tohloe fakt nemám ráda a hlavně jak píše lucka já se tě ptala :wink:
11. led 2010 v 19:46  • Odpověz
Jé, tak to se omlouvám, jsem to přehlídla. To mě mrzí. Tak teď už asi víte :grinning: Tajný to není.
11. led 2010 v 19:47  • Odpověz
Terko, teď jsem se podívala zpětně promiň, Tvůj příspěvek jsem přehlídla. Vůbec si neuvědomuju, že bych ho četla, takže komunikační šum :wink:
11. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Veru, nemáš tucha v kolik otvírají papírnictví v nákupáku? V devět?
11. led 2010 v 19:57  • Odpověz
jani hele co s tou orchidei ono se jí u nás asi nelíbí jeden květ jí zaschl a je taková divná
11. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Zalívala jsi ji? Nebo aspoň orosila? Kde ji máš?????
11. led 2010 v 19:59  • Odpověz
má ji u kuba na okně když větrám dávám ju pryč rosím ju
11. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.