• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Hplky,ted sem narazila na mmb,nějaká paní inzeruje,že zhubla 42kilo,bez omezení jídla,tak sem ji napsala co je to za zázrak,že se potom ,tak hubne,tak sem zvědavá co napíše
4. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Luci a nebo i ostatní, ale amelka je taková srovnatelná, jakou velikost zimní bundy budeš pořizovat? já vím, že je dost brzo, ale napadlo mě to...
4. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
mony, tak to jsem taky zvědavá :grinning:
4. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
no ti napíše, že nedržela dietu..jen prostě přestala žrát :grinning:
4. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
no ,ale co ženskejch ji odpovědělo,tak sem zvědavá,co je to za zázrak :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Peti asi 92 a už du
4. srp 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Tak já nic pořizovat nebudu. My máme několik zimních oblečků a bund. Jsen jsem ještě přemýšlela nad kombinézou. Ale asi koupím ještě jeden komplet.
4. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky,
vy tu tedy valíte,byla jsem tu večer a nemůžu najít začátek dneška :slight_smile: :wink: Jste na mě moooccc rychlé,nezvládám to číst :grinning:
Jinak Karolínčin stav kakání je takový dnes jen jednou zatím byl tam zase hlen s krví,volala jsem doktorce a ta mě poradila mastičku do konečníku zřejmně je podrážděný.....ve čtvrtek budou výsledky a máma přijít tak uvidíme.Ted se chystáme ven někam do města,už mě chybí obchody!!!!
4. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky,tak jde o nutriční plán,který prý dodržuje,jde prý o to jen vydržet,chce za něj 200kč,tak já to asi zkusim co vy na to?
4. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
no my nemáme ale vůůůbec nic, ani a podzim ani na zimu, budu muet koupit všechno :unamused:
mony, tak člověk v životě koupí spoustu blbin, tak to zkus, v lepším případě se podaří, v horším přijdeš o dvě kila, to nic není :wink:
4. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
moni..jo to jdi do toho..jen teda nevím podle čeho ti to bude sestavovat..když tě nikdy neviděla atd..ale jen pro ten pocit, co ti písne bych do toh šla, ale jestli chceš, tak ti sestavím nutriční plán klíďo zadara :wink:
4. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
mi teda taky moc zimních hader nemáme, to ale zčnu řešit až tak koncem září
4. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Tak mám dožehleno. Uf. Sbaleno a zítra odvážím a dovážím další rundu. Kdybych u toho tady neprndala s váma, tak to mám za chvilku...

Veru, tak zkus Monči sestavit nutriční plán a schválně to pak porovnejte.
4. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
jani..hele a není lepší se na to poooosssrrraaaanýýýýýýýýýýýý žehlení s vysoka vys....??????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
asi je to nějakej univerzální,psala,že to zkusila její rodina i kamarádka co kojí,a prej spokojenost holky,tak já to zkusim a pokuid to bude ok pošlu dál
4. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
moni..jasně..jen jestli ti napíše co si myslím,tak se tím začnu živit taky :grinning:
4. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Moni budeš hubnout :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
No asi verčo je, ale když já mám radši, když je to pěkně vyžehlený. Moje ségra nežehlí a má grif na věšení. Skoro jí až závidím. Jednou začas vyžehlí nějakou tu košili, když je potřeba, tak dokonce vážně zvažuju, že až ta moje žehlička bude opravená, že jí navrhnu, že jí ju na nějaký čas vyměním. Protože toto je fakt kanon a jde to s ní rychle.

Ha, zrada, synátor mi právě zaprskal optiku od Hipp skleničky.

Nevím, co mám vařit.
4. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
To si takle za komunystů objednala tchýne plán na hubnutí za 20kč a baba ji napsala nežer. :grinning:
4. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
moni..není to náhodou ta kočka co byla v pořadu na primě..jestli jooo tak je to teda drsnej podfuk :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
mumi..se to stalo i mé bábě :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jaká kočka Veru?
4. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
já to oblečení taky ještě neřeším, jen jsem surfovala na mmb a na jednu pěknou zimní narazila, ale byla 86...
4. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
kozinka se jmenuje :wink:
4. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
To si myslím Peti, že by Barči nevydrželo do konce zimy. Nezapomeň, že přeci jen pod to budeš dávat ještě svetr a tak. Ale zase záleří, jaká je to značka, že?
4. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
jj, však jsem proto sondovala, to je určo malý se svetrama a tak :wink:
4. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Ha, jezdí popeláři. Jdu prosit před branku, ať vemou i ty pytle navíc. Vyklízeli jsme včera Argovi boudu, bo doškubal matraci na které lehává :confounded:
4. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Mik a to je co za ženskou?
4. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
peto..zimní věsi teprve přijdou do kurzu až na konci září
4. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.