• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
ahoj :slight_smile:
marky, vypadá chudáček špatně, ale dobře, že už to bude ustupovat :wink:
luci, já bych mohla pečený, opíkaný brambory furt :dizzy_face: a amelka je dobrá, že spinká, což o to, barunka by i spala, třeba dnes, když vstávala dřív, ale to peklo večer nestojí za to.
tery, brýle blbý no, taky u našich dětí očekáváme brýle relativně brzo, prtž my máme oba :confounded:
12. led 2010 ve 12:47  • Odpověz
proboha, proč je ten kůň v poslední době tak příšerně pomalej?? :rolling_eyes:
marky nevíš, oni s ním dělají nějaký změny třeba?
12. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
tery. brejle nejsou,a le vada na kráse..je to vopruz u dětí
12. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
jasně veru mě to nevadí z toho důvodu ale jeden kkluk ze školky má taky brejle a vidím co je s tím sraní kolikrát je dou hledat ven kolikrát je musí chodit někam narovnat atd................
12. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
Holky díky, snad už to s Kubíkem bude lepší.

Peťi tady se o tom píše, neví kde je problém http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=122084&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Tery uvidíte jak dopadnete na očním. Já doufám, že Kubík nebude mít oči po mě :frowning2:
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
tak já taky doufám že Lin bude mít oči spíš po bejvalým (:stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: ) a že Fifíšek zase po Robertovi... on už je sice na dálku občas taky potřebuje ale zatím je v poho..
jinak brýle u dospělých se daj v poho zvládat ale u dětí je to fakt strašně otravný.. :confounded: jak na hlídání tak vůbec na všechno..
12. led 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
Tak sem našla recept...do kuřecího plátku zamotat tvrdý sýr a anglickou, udělat rolku, tu obalit v trojobale, dát do zapíkací misky, která je vymaštěná máslem a celé to zalít šlehačkou. Anglickou sice nemám, ale může to být dobrý né?
12. led 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
a nemáš třeba nějakou šunku nebo něco... jako že bys jí třeba opekla na másle a tím nahradila... :wink:
jinak jo.. vypadá to dobře :wink:
12. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Nemám, bude to dobrý i tak :wink:
12. led 2010 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
tak ono teoreticky můžeš dovnitř nastrkat cokoliv, (čtvrtky rajčat, kečup, hořčice, pórek, cibulku, sýr atd atd atd) že jo..? obvzlášť když to budeš obalovat :wink:
nám tehdy v letadle do egypta dávali jakýsi sýrový kapsy naplněný nějakou zeleninou a masem a obalený v trojobalu a bylo to moc dobrý... nebo aspoň mě to chutnalo :slight_smile:
12. led 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
Tak tak. :wink:
No teď už bys myslím nedostala nic, šetří smraďoši. Šupnou ti bagetu a je to.
12. led 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
hm marky, tak to je blbý, když se nezná problém, tak ani není, co řešit co, tak snad se to upraví zase samo, když se to samo pokazilo.
12. led 2010 v 15:37  • Odpověz
holky tak já du na tooooooooooooo :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:39  • Odpověz
luci, jak dlouho už berete a jak dlouho ještě budete brát imunoglukan? mě v lékárně strašně důležitě upozorňovali, že max 3 měsíce, no tak teď končíme lahvičku, tak asi přejdu na multisanostol.
12. led 2010 v 15:40  • Odpověz
multisanostol sme měli
12. led 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Peti myslím že už je to dýl než tři měsíce a nebýt toho že mi jednu lahvičku věnovala Monča tak už sme taky koupili něco jiného. Má tam na dně, takže ještě něco koupíme, ale už bych to tipla na poslední lahvičku. Jdete v úterý cvičit?
12. led 2010 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
dneska jsme byly a budem chodit do té doby, pokud se nestane nemoc nebo porod :sweat_smile:
dneska teda zaskakovala za eriku darina a to se barunka úplně nechytala, moc náročný hry, ale baví ji to, tak dobrý :slight_smile:
12. led 2010 v 15:47  • Odpověz
jéé..tak to jsem nevěděla, že se to má brát jen 3 měsíce :sweat_smile: :sweat_smile: ...

tak mě neproštouchávali..uff..dostala jsem nějaký kapky, který by mi už zabrat na odsoplení..a dýchání
12. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj, jsme dneska doma.
Luci, to maso, jak jsi popisovala znám a je to super. Jen s tou anglickou je to pak trošku šťavnatější. A žampiony v tom taky nejsou špatný. :wink:

Veru, tak to je super.
Mojí mamce je jednou prošťouchávali a protože má z mládí zlomenej a blbě srostlej nos (což není Tvůj případ), tak to pro ni bylo dosti bolestivý...
Terko, jak autoškola?
12. led 2010 v 17:18  • Odpověz
tery a už jsi dneska řídila? určo jsi to někde psala,ale nevybavuju si to :sweat_smile:
12. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Tak prej to bylo supr říkal Michal.

Veru super že to půjde jen s kapkama.

A my máme další úmrtí v rodině, tak snad už konečně za něj příjde náhrada..mimísek

Amelka stála v chodbě na židli a volala domácím telefonem babi, tak sme napřed zavolaly mojí áti..to byla ještě v poho, ale pak tchýni a tchánovi a od té doby malá plače a plače a volá: dědo babi dem..tak bulím taky.
12. led 2010 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
Jééé, Luci, tak to mě mrzí. Upřímnou soustrast. No já doufám, že nám za chvilku odtajníš ty dvě // :wink:
Ať je nějáká kompenzace.

Jsem dneska Adama ve školce nepoznávala. Za mnou jít nechtěl, držel se Marti jak ňohňo košile. Ale byl relativně v pohodě, až na scénu, kdy jsme odcházeli a on nechtěl jít dom.

Holky, co v tu sobotu? Půjde někdo, nebo ne?
12. led 2010 v 18:22  • Odpověz
luci, to je mi líto, byl to někdo blízkej? :confounded:
jo a takový pláče u nás začaly po vánocích, strašně pláče, když odněkud odjíždíme, když oni odjíždí od nás, jenže já jsem pak akorát nasraná, že dělá takový scény a přitom jsme já i pepa u ní, asi žárlím :sweat_smile:
12. led 2010 v 18:22  • Odpověz
jani a to chodíte do školky zkoušet nebo už definitivně?
12. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Peti, asi to bude o tom žárlení. Já třeba dost žárlím na Roberta. Já s malým celý dny, on s ním chvilky, ale tatínka se nepustí a když R odchází do práce, nebo jen zaparkovat auto, tak scéna, jako by ho neměl vidět do konce života. Slzy jak hrachy. To pak mrzí i mě, že a akorát se dohádáme s R. Protože mám pocit ublíženosti.

Holky, zítra jedem do solné jeskyně, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :unamused: Některý děti jsou v pohodě a dá se s nima domluvit, ale některý.... No nic.... nebudu to tu ventilovat.
12. led 2010 v 18:25  • Odpověz
Peti, já to mám jako brigošku. Adama tam beru s sebou, ať se zaučí a připaví se na září.
12. led 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
Peti babiččina sestra, takže moje teta? hrozně fajn a vitální ženská, ale bylo to rychlé-rakovina slinivky.

Jani nevím...
12. led 2010 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz
jj s pepou to dělá taky, když jde někam na chvilku..
12. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Jen snad vyventluju to, že všechny naše děti pohromadě, jsou proti některým naporostí andílci, zlatíčka a broučcy, ale oni za to v podstatě ty děcka nemůžou.Ale nejsou tam všechny děti takové.
Takže až některá budem nadávat na děti, tak tak hrozný to není :wink:
12. led 2010 v 18:28  • Odpověz
hm, luci, to je fakt škoda takovýho člověka :pensive:
12. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.