• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Luci, je mi to líto :cry:
12. led 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
No to mě je to taky líto, ale zase to bylo vysvobození...
12. led 2010 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
Tak to je dobře, že to tak bereš.
Pro toho, kdo umřel je to vysvobození, ale ti, co zůstali se trápí nehorázným způsobem.
V naší rodině to tak funguje na 100%, že ten, kdo umře, tak uvolní místo nenarozenému, nebo právě narozenému.
Tak budu držet Luci pěsti, aby vám prateta seslala malýho andílka, jako náhradu za sebe
12. led 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
Jani už zas bulím....děkuju
12. led 2010 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
Nééé, to jsem nechtěla, promiň :cry: :cry: :cry: :cry:
Du si nafackovat :confounded:
12. led 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Néé Jani..sem to myslela v dobrým..hezky si to napsala.
12. led 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
Ale rozbrečela jsem Tě a to mě mrzí, víš?
Ale byla jsem na tom podobně minulej týden a to byl "jen" pes. Tak si dokážu představit, jak Ti je. Drž se.

Jdem koupat, pak žehlit a koukat na ordinaci. Nevím, jak nakounu, tak pěkný večer všem a příjemnou zábavu.
Jsem děsně zvědavá jak Terka v autoškole.
12. led 2010 v 19:32  • Odpověz
terka v autoškole dobrý :grinning: pán sice takej zvláštní ale ted budu jezdit s jiným autem a pak skočím k němu protže jezdí auto ve kterým se dělaj zkoušky ale to je ted děsně zasekaný tak si pár jízd udělám v tomhle a pak tam v tom to je vám asi k prdu to vědět ale co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zejtra ve 2 du na první jízdu ve slatině na cvičák od tam prej už můžu klidně řídit :sweat_smile: :sweat_smile: (pán je vtipálek :grinning: ) tak uvidíme co dál
12. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
takže zítra si máme dávat pozor, tery, jo? :grinning: :grinning: si dělám srandu, ale často jsem slyšela, že z té první jízdy vyjeli rovnou do provozu, tak...
a nechceš náhodou nějaký prachy? :wink:
12. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
peti ještě nevim zatím to nech být já se pak ozvu :wink:
neboj já si tam pojezídm plácek dopředu dozadu a pak se nechám pěkně odvést domů :grinning: jela sem nejrychlej asi 20 a myslela sem že se vymelu jak jedu děsně rychle :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Terko, nenecháš se odvézt domů, Ty se domů odvezeš :wink: :grinning:
Jsi dobrá, tak si sakra věř i v tomhle, ja? To zvládneš levou zadní, jako dort pro Kubíka pod dozníváním vlivu alkohlou. Já Ti věřím....
12. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Dobry vecer dámy :wink:

Lucy to ma mrzi s tou tetou :frowning2: prajem uprimnu sustrast :pensive: Jeee vy planujete druhe miminko.. to som nevedela, tak nech sa rychlo zadari :wink:

Tery to zmaknes :wink: tak ako vsetko ostatne :slight_smile:

Jani: s tymi deckami to je bohuzial tak, rodicia nemaju cas tak im to vynahradzuju tym ze im daju vsetko na co si len pomyslia :confounded: a pritom si neuvedomuju ze je to viac na skodu ako na uzitok ... aspon ja to tak vnimam.. par takych poznam... :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
Klaudy moc díky :wink: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
tery, též si myslím, že jsi velmi velmi schopná a že to zvládneš :wink:
12. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
Luci, uprimnú sústrasť :frowning2: a pevne verím, že Jankine slová sa splnia a onedlho nám oznámiš, že čakáte mimi :dizzy_face:

Holky, ked vás tak čítam, tak si pripadám uplne nemožná mama, ktorá končí materskú v dvoch rokoch Kritinky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ale no tak, Vadi, vyplivni to. Jaká nemožná mama? Vždyť Kristínka umí vím básniček než Adam a opravdu naplno se jí věnuješ? A ještě budeš, tak toho nech, ja? :wink:
12. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Rozkaz Jani :sweat_smile: , ale vo vnútri sa cítim hrozne :pensive:
12. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
dnes jsem si naordinovala seriály ale protože posel ztracených duší mi právě skončil a čekám na kriminálku tak mám chvilku a jdu jen pozdravit :grinning: :wink:
12. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Vladi prosim ta, kolko je takych co koncia v pol roku, roku..... si skvela mamina :wink: :slight_smile:

Peti serialy? Ja teda pozeram nejaky skutocny pribeh na markize... ako mazec...
12. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Luci i já se přidávám s opravdu upřímnou soustrastí..... :pensive:
...i u nás v rodině to funguje tak, že jedna duše odejde aby mohla přijít nová dušička... většinou je to v rozmezí roku, takže si myslím, že teď budeš na řadě s tím novým životem ty a do roka toho maličkého mimíska určitě budete mít :dizzy_face: však víš že ti to tady všichni strašně moc přejeme :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Klaudy, áno, viem, že končia, niekedy ešte skor ako v pol roku...no nikdy som to neuznávala, pretože to je najkrajšie obdobie, ked dieťa robí nové veci, rozpráva nové slová, ktoré ti nik nenahradí, nezaplatí a hlavne nevráti...preto sa tak cítim mizerne vo vnútri, aj ked Kristinka je velká šikulka a všetky nové začiatočné veci má už za sebou, ale predsa je to moj malý drobec :pensive:
12. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
vladi je to malý drobec ale tak nestěhuješ ze do ameriky ne pořád s ní budeš bývat jen né tak často o to víc si to spolu budete užívat :wink:

holky ste moc hodný že mi věříte :dizzy_face: :dizzy_face: ale vzhledem k tomu že du odpo tak fakt napoprvé nepojedu ve 4 odpo do centra :wink:
12. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Tery já tě viděla řídit v té lešné... takže v praktické části to máš v kapse a v teoretické jakbysmet protože to že seš šikovná holka tady víme všichni moc dobře :wink:
12. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
Tery nééé jo??
12. led 2010 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Tery, nesťahujem, to je jasné, viem, že to Kristinka zvládne, len ja to musím prekonať vo vnútri a možno potrebujem trošku od vás počuť podporu, že nie som až taká zlá ako si nahováram...dobre, už som ticho :zipper_mouth:
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Vladi vše bude dobréé fakt!!!
12. led 2010 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
Vladi chtěla jsem ti taky něco napsat ale Terka to vesměs napsala za mě... :sweat_smile: :grinning: musíš to brát tak že zase aspoň to těšení na sebe budete mít takový krásný :dizzy_face: a nejseš tam od rána do noci takže i v tomhle je to v pohodě... Kristinka se zas aspoň stane trošku víc samostatnější** což je pro vás obě plus.. :wink:
**ale zase ne na tolik aby to mělo nějakej vliv na váš vztah.. :wink:
12. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ďakujem dievčatá, ešte, že vás mám :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Vladi tak tak, kocky to napisali velmi pekne.......
12. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
vladi, opravdu nemáš mít proč tyhle pocity, jseš dobrá máma a i zůstaneš :wink:
tery jsem zvědavá, co budeš říkat zítra, jak to dopadne :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.