• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Peti to hle je bílí a dává se do převařené vody
15. led 2010 v 10:58  • Odpověz
jé to jsem nikdy neslyšela :confused: ..to se dává na střevní potíže?? nebo i třeba po ATB?

peti, máme poštu kousek, tak to asi bere, mezi prvníma
15. led 2010 v 10:58  • Odpověz
peti..jinak opravdu bach na ty papírky, ať je Baru neroznese po bytě :grinning: :grinning: jsme teď chytala nervy u toho..Vojta mi musel chca nechca pomáhat..
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás jsou už neštůvky na ústupu.

Evi ať je brzy Martínkovi zase dobře :wink:

Veru užijte si to na horách. Co je vůbec ta Missiva?
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz
marky, to je super, že už je mnohem líp :wink:
však evi počkej, až tam tu vodu naleješ :slight_smile: a nebo je víc příchutí, to je taky varianta...
15. led 2010 v 11:06  • Odpověz
marky, to si stím opravdu poradil rychle, to je fajn...že je líp :wink:

missiva, je česká fa. zaměřuje se na ekologii, jak organizací, tak čistícíma prostředkama, péči o tělo..a doplňkama stravy
15. led 2010 v 11:11  • Odpověz
jo a veru, je to taky na dobu po ATB, a doplňuje vitamíny B, když je nějakej úbytek, nám to přinesla tchýně v létě, když barunka měla ten zánět dásniček.
Akorát to evča blbě napsala, jmenuje se to Nutrolin-B, ale my jsme taky celou dobu říkali a četli nutrilon :grinning:
15. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Peti tak to je možný
15. led 2010 v 11:15  • Odpověz
čekám až schladne ta voda
15. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Veru no ono se říká, že čím dřív to dítě dostane, tím to má rychlejší průběh, tak jsem ráda, že už to budeme mít za sebou. Už možná teď o víkendu zkusíme na chvíli ven, přece jenom už jsme týden zavření doma :frowning2:
Aha, tak tu firmu vůbec neznám, můžu někde kouknout na jejich výrobky?

Peťi to jo, jsem ráda, že už je to za námi :wink:
15. led 2010 v 11:21  • Odpověz
aha..díky to je dobrý vědět..

marky, určitě můžeš kouknout..mají strány s nabídkou..já ji používám už minimálně 6let..
nás se neštovice vyhnou..
jak píšeš..čím menší tím líp
15. led 2010 v 11:24  • Odpověz
sem dělala v9deňský knedlík..to je tak super jednoduchý...si už připadnu jako kuchařka :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Veru tak ty máš Vojítka očkovaný, ne? Já právě očkovat nechtěla, teda pokud by je nedostal do určitýho věku.
A jaký mají stránky, nebo stačí zadat do vyhledavače missivu?
15. led 2010 v 11:40  • Odpověz
marky, úplně jednoduše missiva.cz :wink:
15. led 2010 v 11:41  • Odpověz
Peťi díky, myslela jsem si to, spíš jen tak pro jistotu jsem se ptala :slight_smile:
15. led 2010 v 11:42  • Odpověz
jj marky..jak píše Peťa :wink:

marky..vojta je očkovanej..jsem totiš neměla ani jednu dětskou nemoc a neštovice neprůkazně v 18ti..bála jsem se že je dostanu znova a očkvání už na mě é, když jako že byly,ale nabyly
15. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, mám takový dotaz, máme se objednat s malým k očnímu do bílého domu, ale vůbec nevím kde to je, doktorka mi jen na ně dala číslo a at se objednám dík
15. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojka
Hannah tak si tam zavolej myslím že ti dali telefon na vrátnici tak řekni že chceš přepojit na oční myslím že jsou ve 4 patře mi tam taky byly zrovna jsme se tu včera o očním bavili já mám na bílí dum plno výhrad ale s takovým malím mimčem vás vezmou jen v bílém domě
15. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Mumi to co máte měla Natka kdysi po antiboitikách,zajímavý ted nám to doktor po antibiotikách nedal Natka je dobrala ted ve středu a dnes začla pokuckávat mě asi hrábne dostala to od Sabči 14 dní je doma nikam nechodí v pondělí už musí valit do školy prostě musí i s kašlem
15. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Hannah. Bílý dům je kousíček od České. Nevím, jestli víš, kde je sociálka na Veveří (takový rohový dům. Tak kousíček před ní je Bílý dům. Jinak si zkus v mapách dát Žerotínovo náměstí 1. To je adresa.
15. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Aha já si to blbě přečetla chtěla jsi vědet jak se tam dostaneš :zipper_mouth:
15. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Holky děkuji z aodpověd
15. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
hannah nebo ještě: jestli víš kde je červenej kostel tak je to jakoby za ním.. :wink:
15. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
ráno jsme byli u doktorky protože měl včera večer Fifíšek po odečtu 38,6 :frowning2: a doktorka nám dělala ten odběr z prstíčku a naštěstí je všechno v pořádku... by mě zajímalo z čeho to má :frowning2:
15. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Virový původ Peti?
To může čapnout kdekoliv. Venku, v obchodě, od Tebe, Lin, Roberta. Vám to nic nemusí udělat a jemu jo.
Léky jste asi nedostali, jen dávat Panadol s Nurofenem na střídačku na sražení teplot, ne?

Jinak holky, slyšeli jste to info o Panadolu ve zorávách tento týden?
15. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
o nurofenu..je tady i téma..samo, že ho máme doma :cry:
15. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
peti, taky to může být od zubů jestli mu nic není :wink:
15. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Veru a tu stejnou šarži? :confused:
15. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Veru, tak to půjdeš vrátit? no hlavně, že ta "závada" dědku neublíží :wink:
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
děcku
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.