• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
náš pošťák stále nic, ale my máme takovýho starýho lempla, kterej vždycky strašně ostentativně funí do schodů, jakože chudák, tak na něj zase vždycky vystrčím břicho a barunku, že já za ním dolů chodit nebudu, že pokud to nezvládá, tak to nemá dělat :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
jupí, nemáme..šarže jiná, jen použitelnost je stejná..ufff..jsem to schválně vytáhla s lednice
15. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
dneska ráno měl bez odečtu maličko přes 37 takže zatím je v pohodě... ale v noci jsem ho měla celou noc u sebe a po té první teplotě dostal ten nurofen sirup, to mu teplota spadla, pak ale stoupla znovu tak dostal ten nurofen znovu, to zase spadlo ale pak to znovu stouplo (teď už bez nurofenu) a k ránu to zase samo spadlo... k mudře jsme ale pro jistotu šli a i když jsem tušila že to bude zbytečný tak jsem mu ten prstíček radši nechala píchnout (bude víkend a R tu celej víkend víceméně nebude) a hodnoty byli pod 8, takže vše ok..
taky bych řekla že to budou spíš zoubky nebo že ho to včera někde ofouklo jak jsme furt vylízali a zalízali z auta (jak jsme sháněli tu sedačku) ale pro jistotu...
když mu dávám pusinku tak ty rtíky má pořád takový teplejší tak se trošku bojím večera... to vždycky bývá nejhorší, že jo.. no ale mám tam ještě ten nurofen a mám i ty paralen čípky, tak uvidíme..
15. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
no vidíš Very :wink: i kdyby náhodou tak říkali že to má jen o hodně slabší účinek takže naštěstí žádná katastrofa... jen by si osladil život :sweat_smile: :grinning: :wink:
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
peti..se mu docela pronese :grinning: :grinning:
jo a co jsem obědnala ten spěňovač k celestinám(jaru)..je super..jsem ho hned vyzkoušela a udělá pěnu a hafo ušetří přípravku..jsem moc spokojená, a troubelína jsem dala na sklokeramiku a tak super, nemusí se dřít to připálený, jen nastříkáš necháč působit a opláchneš houbou..nchápu, že jsme si ho už dávno nepřivezla s chalupy
15. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
v těch zprávách ukazovali že je to ten jahodovej, mi sice máme myslím pomrdanč ale stejně jsem to byla taky kontrolovat když to ukazovali :sweat_smile: :grinning:
15. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
pávě mi máme jahodovej
15. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
tak to věřím že je troubelín fajn... :wink: ale to ještě neviděl naši troubu (teď by tu měl být nějakej pomsichtivě zlomyslnej smajlík :grinning: )
15. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
Peti já jsem taková potvora že mít na to náladu tak bych ho ještě schválně přivítala ve dveřích s obrovským optimistickým úsměvem a s přáním krásného dne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: nebo bych nějak trefně okomentovala ty schody.. třeba větou "těch je, co?" :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
se lekne trouba jak uvidí troubelína :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
jen aby :wink: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
kruci já to tady popisuju jak kdybych tam měla bůhvíjakej sajrajt ale to naštěstí ne... jen ty boční mřížky co se do nich nasouvaj ty plechy tak ty jsou takový jakoby maličko připálený a to mě strašně irituje :angry: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
nurofen má být v ledničce? teď jsem zase mimo já :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
tak mi ho odevřeli, já většinu věcí co odevřu, dám do lednice..ale debil imonuglan jsem tam neměla :grinning:
ale asi nemusí
15. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
já to mám teda v lékárničce ve skříni :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
15. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
jak dlouho nechávate děti v postýlce, než usnou, malej je tam už přez ho´Dku a hraje si, nevím vůbec, jak ho tam mám nechat ještě dlouho sedět :frowning2: ..anž vím, že mě do večera bez spánku nevydrží a cestou do Loučné mě usne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
sem si sama odpověděla :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
no když neřve veru, tak klidně, co vydrží, já bych radši preferovala auto, že je úak vždycky na jízdu klid :wink: a výjimečně ho pak dala později večer.
15. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
peti..njn..ale já chcu jít večer do hospody :angry: :angry: :angry: :grinning:
né hošan dostane lopatu a bude odhrnovt sníh, je ho tam asi půl mtra, tak se snad unaví..
15. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
jo tak to je potom jiná :grinning:
15. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
teď mě řekl že spinkat nebude a že až ráno :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Holky kdo chtěl ty pařáty..stojí jen 33 za kilo. Tak sem jich vzala ještě o deset kilo víc, tak kdyby ste některá chtěla víc, nebo ty co nechtěly, jestli chcete..
15. led 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
luci..já si teda vezmu 2 kg jo..děkuju, že jsi na mě myslela, anž mě to opět nemyslelo, když se to objednávalo
15. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Dobře Veru. On mi totiž brácha dneska volal a říkal že mi řekl 45 za kilo, ale šéfka mu ráno řekla že 33.
15. led 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz
Luci, tak konečně jedna pozitivní informace za celej den.

Já jsem opět osamocena. Dobrovolně. Balzám na nervy.
Adam měl od rána svoji vypečenou náladičku. Furt mě za zadkem, furt se po mě plazil, pak vylezl na parapet, žuchl dolů jak pytel brambor, s sebou vzal na cestu asi tři květináče, pak si vymrčoval že chce jiný pítí než měl v hrníčku, já se do toho snažila učit, takže vystreslá, že mě furt "otravuje", takže ve finále to dopadlo tak, že jsem se změnila na větrný mlýn, odnesla ho do pokojíčku, kde měl sedět jakože na hanbě, zavolala Robertovi, že už jsem zoufalá a nutně potřebuju, aby si ho vzal a už jeli do Jesu.
Tak jsem teď dopročítala otázky, za chvilku zase a ještě než půjdu spát tak ještě dvakrát a už mě to může drbat záda.
Ale pozor, jinak svýho syna miluju. Jen jsem přetažená z těch smráďat ve školce.
15. led 2010 v 15:22  • Odpověz
tak já místo těch 4 vezmu 5, jo? :wink: děkuku
15. led 2010 v 15:53  • Odpověz
děkuju :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:54  • Odpověz
15. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Labell tak jestli zbyde tak já si vezmu místo 3kg klidně 5kg a kdy asi budou?
Holky co je ten Troubelín nějakej čistič na sklokeramiku a na troubu?
15. led 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.