• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
autor
bajnokova: já myslím že v pondělí, ale ještě dám vědět
15. led 2010 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
Luci a to už budou i ty sejry?
15. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Ano děkuji :slight_smile:
15. led 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
jj Jani i ty, ale 100% to nevím.
15. led 2010 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz
tak Filípek má po odečtu 39,1 a mě je do pláče.. :cry: :cry: :frowning2: nevím jestli mám jet na pohotovost nebo ještě počkat... nevím jestli je to jen nějaká viróza nebo zoubky nebo něco jinýho... :cry: :frowning2:
15. led 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
Peti a nemáš čípek?
15. led 2010 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
mám, už jsem mu ho dala... teď jen čekám jestli mu zabere a na jak dlouho :frowning2:
15. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahoj Holky,Lucy já si klído vemu taky o kilo navíc pařátků :slight_smile:

Peti,určitě to zabere neboj teplota vždy večer stoupá,my tohle měli taky ,kdyžtak dej za dvě hodky třeba sirup,jinou značku než si dávala ,můžeš to takhle střídat a pokud se ti to nezdá tak hned pohotovost,snad to bude ok
15. led 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
Tak to kdyžtak prostřídej se sirupem jiné značky za 3 hodiny kdyby to neklesalo. Amelka mívá taky vysoké horečky, ale tak dva dny..tak přeju Fifíškovi a´t je to taky tak rychlé.
15. led 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
sirup mám jen ten nurofen... myslíte že by to fakt mohlo být "jen" z těch zoubků nebo z toho včerejšího nakupování? navíc mi připadne i takovej víc rozmrzelejší a spinkavější :cry: :frowning2:
15. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Peti to je normální,aspon tělo nabírá sílu,jen ho nech at odpočívá když chce
15. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ráno nám z toho prstíku (jak se to jmenuje? crp? :confused: ) řekli že je vše v pohodě... je možný aby se to během odpoledne (resp.dne) změnilo?
15. led 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
Přesně tak..ať spinká..aspoň si odpočine..tělíčko bojuje..
15. led 2010 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
Peti,kdyby byl v těle začínající zánět crp se ukáže zvýšené,takže pokud ste to měli v pořádku opravdu to budou bud zuby a nebo i 6nemoc
15. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Peti, pokud byla CRP pod 8, tak je to virovýho původu a ty virový sračky jsou zákeřnější, než záněty.
Jak psala Monča, střídej značky. Mě ale Dr. říká že co 4 hodiny. Minimálně odstup 3 hodiny.
Hlavně hodně tekutin. Ať se neodvodní. Rvi to do něj horem spodem, i když nebude chtít.
Kdyby to nešlo srazit, tak zábaly. Studený mokrý ponožky, nebo na tělíčko. je to řev, ale pomůže mu to. Vytáhne to z něj horkost. Hlavně buď v klidu a nepanikař. Ale to se mi lehce říká, já vím. Neboj, Fífa bude v pohodě.
15. led 2010 v 19:39  • Odpověz
holky, už jsme vám někdy řekla, že vás mám ráda? :slight_smile:
15. led 2010 v 19:42  • Odpověz
A nebo i pátá. Mají ludry stejný průběh, jen se liší ve vyrážce.
3 dny horečky, který prostě nesrazíš ani heverem a pak najednou nic. Jen vyrážka na těle, nebo v obličeji.
Ale pozitivum je to, že už pak ta pátá a šestá nemoc nebude. Neopakují se.
A jak píše monča, CRP to ukáže hned.
Nebo to prosě může být nějaká jiná viroza.
Nevyčítej si nic. Fífa bude v poho.
15. led 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
Mě třeba příjde ale lepší vlažná vana, vlažné zábaly na zápěstí nebo tvaroh na nohy. S těch celkových a ledových zábalů mám do teď problémy se srdcem.
15. led 2010 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
souhlasím,zábaly se ani moc dnes nedoporučují spíš ta vana a nebo jen mokrý hadr na končetiny a čelo,ale celé tělo ne,to sme nedělali ani v nemocnici dětem,je to moc velkej šok
15. led 2010 v 19:48  • Odpověz
pokuď je to fakt ta pátá nebo šestá... má tam pak být nějaká izolace?
15. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Tak to jdu zažalovat ty ludry, co mi to řekli na photovosti...
Tak to se omlouvám za dezinformaci Peti.

Izolace určo do odeznění vyrážky. Tak mi to říkala Dr. Což je tak 3 dny? Jak u koho.
Jedna jde od vrchu dolů a je tuším pavučinková a druhá je jen v obličeji a je jakoby motýlková. Ale která je která, to už fakt nevím...
15. led 2010 v 19:52  • Odpověz
takže v tom případě by jsme asi nedošli na tu Matyáškovu oslavu :frowning2:
15. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Jani někde to dělají,ale je to moc drastické,takže jak se říká Jinej kraj jinej mrav asi tak nějak podobně :wink:
15. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Peti to je až ve středu to bude ok,začíná víkend uvidíš co přinese nedělej ukvapené závěry,to bude ok :wink:
15. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Asi jo Mony, ale já to tenkrát udělala, protože Adam byl opravdu jak hadrová panenka bez života. Vystresovaná, že jí dítě blije i vodu. Podle hlasu to byla starší ženská. To si pamatuju jak dneska. A teď, když Luci psala o tom srdíčku mám divnej pocit.
Ale jo, máš recht, je to drastický, to nepopírám.

Peti, uvidíš zítra jak mu bude. Třeba jsou to fakt jen zuby. Kéž by....
15. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Mony, to si taky moc přeju.. :wink:

Jani tak tak.. kéž by..

Jinak Filípek se před chviličkou probudil a vypadá že je víceméně v pohodě... jen ještě pořád trošičku topí...
co mi ale připadne zvláštní je, že horkou mívá jen hlavičku...
15. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Nic kočky, mizím. Jdu načerpat energii na zítřek. Zkusím se vyspat :unamused: :confounded:
Tak papapa
15. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Peti,to je jasný ,protože u dítěte většina tepla jde přes nebo z hlavičky ,proto vždycky je nejtopivější místo na celém těle a přijde ti to i intenzivní protže děti nemají vlásky,tak ti to tak připadne
15. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Mony děkuju...to by mě asi ani nenapadlo
15. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
jééé, to vyznělo blbě... :sweat_smile: tak ironicky :sweat_smile: ale myslím to opravdu že by mě to asi nenapadlo :wink: prostě je to myšleno v dobrým :wink:
15. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.