• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
fotečky moc pěkný.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Mony to mě taky mrzí.. :frowning2: ani nevíš jak.. :frowning2: nejenomže příjdem o Vaši oslavu ale ani se s Váma nebudeme moc rozloučit (před lázněma) a navíc do jogušky já chodím moc ráda...
kdyby dneska nějakým zázrakem ty teploty ustoupily tak bych možná ještě o nějaké krátké návštěvě oslavy uvažovala :sweat_smile: ale jestli neustoupí tak to opravdu nebudem moct dojít... :cry: a kdyby se mu to ztratilo až v pondělí nebo v úterý tak to bych zase nemohla čerstvě uzdravenýho Filípka tahat nejen ven do mrazu (a do trajflu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale už vůbec ne mezi děti, kde by mohl něco znovu chytit - když bude asi trochu oslabenej (například třeba zrovna v tom trolejáku) nebo kde by mohl někoho nakazit...

píšu trošku jak maďarskej tatar, jsem nějak mimo, ale snad je to aspoň trošku srozumitelný :sweat_smile:
17. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
jasně Peti já to chápu,zdraví je přednější
17. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
no holky kde stééé? :confused:
17. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Peti, my jsme se teď s Adamem vrátili od babičky a já jdu dohánět aspoň část 14ti denních restů :grinning: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 17:22  • Odpověz
jako úklid a tak, jo? tak si to užij :sweat_smile: :wink: :grinning:
17. led 2010 v 17:30  • Odpověz
No, jako úklid a tak. je to tady jak u chro, chro, jak jsem chodila do práce a po večerech se učila, tak musím doladit resty. Ale dneska jen zeme a prach, koupelku a hajzlík (ty jsem teda umývala několikrát) a pak dožehlit zepár věcí.
A ráno zase do procesu.
17. led 2010 v 17:41  • Odpověz
škoda že je Fífa nemocnej, jinak bych ti dojela pomoct a druhej den bys dojela ty pomoct mě... :sweat_smile: :grinning: znáš to - ve dvou se to lépe táhne :wink: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 17:47  • Odpověz
17. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Já bych vyrazila Peti. :wink:
Jsem v kině byla naposledy loni v listopadu na Králově přízni
17. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Teď mi volala ségra a chcou si koupit novýho hafíka :dizzy_face: . Ale dogu už nee. Zase půjdou do dobrmana, jako měli před Argem.
17. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky, mužu se k vám přidat? :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj Jinula, vítej mezi nás :wink:
17. led 2010 v 19:49  • Odpověz
ahoj :slight_smile: zdravíme na konci víkendu :slight_smile:
jani, neměla jsi včera posl. zkoušku?
my jsme měli premiéru s babičkou na delší hlídání včetně usínání a dobrý, takže můžem porodit.
ale jinak jsme se asi jetě nepochlubili, že máme barunku zpátky v ložnici včetně její postele... situace byla vyhrocená a neudržitelná a řekli jsme si, že tam stejně bude mimino, tak jestli bude barunka klidnější, tak je to jedno, jestli 3 nebo 4...
17. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Peti, jj, měla. S odřenýma ušima, ale mám hotovej semestr. Jsem z toho tak vystreslá, že se mi na dnešek zdálo, že dělám zkoušku v druhým semestru u jedné proesorky ze sociální patologie. Hrozně milá ženská. Měli jsme test a já nic nevěděla a brečela jsem a brečela, až mě Robert budil, ať nebrečím, že je to jen sen....
Leze mi to na mozek.
A to je fajn, že Baru neměla problém s baičkou. Já myslím, že větší problém máme my matky.... Víš jak to myslím.... :wink:
Hoky, já mám příští týden slíbený lyže. bože, já se tak těším... Robert má volňásky na vlek na Červenohorský sedlo.
17. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
tak to moc gratuluju k uzavřenýmu semestru :wink:
jj to je jasný, že s tím mám problém hlavně já, s tím hlídáním no :sweat_smile:
17. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
Peti,bud ráda,že někoho máš na hlídání,sme se ted bavily,že až nám odejde Marta,budem odříznutý :unamused:
17. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Dobré ránko,

Jani gratuluji k hotovému semestru, jsi moc šikovná :slight_smile: A ty lyže ti přeji!!aspoň si pořádně odpočineš a přijdeš na jiný myšlenky.

Peťi tak co Fífa? Pořád má horečky? Mě napadá ta šestá nemoc, u něho bývají taky tak vysoký horečky a po několika dnech se objeví vyrážka.
18. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno, Jani též gratuluji seš dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Jé a ten lyžák to si užij :sunglasses:
18. led 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno..
jani gratulace :dizzy_face: ..
tak malej už mě honí ven..pracovat... :confounded: ..
jen co jsme se prohrabyli k chatě, tady je to na novo :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky...zdravíme ešte stále zo Slovenska

Peti, to je super, že Barunka zvládla spanie pri babičke, my sa už tiež na to chystáme s manželom, že to skúsime a presne viem, ako ti je..ja s tým tiež budem mať problem a budem nervozna, aj ked bude všetko ok, to sú tie také mamičkovské starosti niekedy uplne zbytočné...Peti, tebe sa to už kráti, strašne rýcho to ubehlo, nedávno si nám oznámila tehu a už bude prcek medzi vami :slight_smile:
18. led 2010 v 09:29  • Odpověz
A furt padá to zas bude co dělat :frowning2:
18. led 2010 v 09:30  • Odpověz
jj, musíme jet nakoupit, se bojím, že nepojede bus :frowning2:
18. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Tak to se bojím taky jedu 10.30 tak jsem zvědavá musím do lékárny mám tam schovaný léky
18. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj Holky,tak sme dorazily z Brna,byly sme na odběrech krve na imunologii,cestyy docela jdou,ale tady je to zase hrůza,no snad to bude jen dneska to sněžení a pak bude zase klid :wink:
18. led 2010 v 10:47  • Odpověz
sněžííííí, sněžííííí, mráz kolem běžííííí :rolling_eyes: :grinning:

Dobré ráno... trochu optimizmu po ránu :sweat_smile: :grinning:
18. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Marky, děkuju za optání... :dizzy_face: vypadá to že teploty už asi ustoupili (už je jen malililičko "vlažnej" daloby se říct že už žádný teplotky nemá) ale vyrážka zatím žádná.. :confused: :sweat_smile: tak teď nevím jestli ji mám ještě čekat nebo jestli to nakonec bylo něco jinýho...??? :confused:
18. led 2010 v 11:13  • Odpověz
teď jsem si otevřela jedno albíčko a i když bylo otevřený tak nějak divně (na tom řádku byla jedna fotka, pak velká mezera a pak další čtyři fotky) tak ten design hodně připomínal modrou střechu... takže to asi vypadá že koník se už taky mění... :rolling_eyes: :rolling_eyes: a mě se zrovna ta střecha vůůůůbec ale vůůůbec nelíbí :rolling_eyes: :frowning2: :confounded: :confounded:
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz
holky s váma si člověk vážně tak krásně popovídá :dizzy_face: :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.