• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
veru vy nejste na horách?
18. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
jsme byli na víkend :wink:
18. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
jsem zkoušela jeden novej recept a fakt to bylo óóóóbr dobrý... :dizzy_face: hodím recept (do receptů :sweat_smile: :grinning: )
18. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
taky jsem te´d jeden den dělal, cibulovou omáčku na špagety a bylo to k užrání, ale mě i kdyby na ty špagety někdo nasral, tak mě to chutná :sunglasses: :grinning:
18. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
tak ho tam hoď taky... :wink:
ten dnešní oběd mi fakt dneska strašně chutnal :dizzy_face: :dizzy_face: doporučuju vyzkoušet :wink: :dizzy_face: opravdu mňamka :dizzy_face:
18. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
odházeno,a žádnej div teda nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a jako nedělej te si ze mě srandu,nebo svámi nebudu kamarádit :angry:
18. led 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahojka
Jani moc gratuluji k ukončení semestru
Holky moc se omluvám ale jdu se sem vyplakat teda už jsem brečela Natka ve středu dobrala antibiotika dnes měla jít po 14 ti dnech do školy v pátek začla pokuckávat a v sobotu a včera už kašlala tím suchým dráždivým kašlem i teplota zas vyskočila do toho všeho Sabča má od středy teploty nebyly tak vysoký teda se přiznám ale Sabču nezměřím ona se nenechá a já ji neudržím ale od pátku je horká střídám sirupy a po 3 hodkách hřeje zas jak kamínka do toho taky kašle jak svina má rýmu.Dnes jsme byly u doktota Sabča je jasná má to na pruduškách dostala antibitot.a kapky do očí má to i v očích,Natku poslouchal nic tam neslyšel v krku taky nic tak jí bral krev z prstíku to CRP má to vysoký 35 tudíž má v těle zánět,zánět prudušek tak další antibiot.od začátku ledna už třetí jsem uplně vyčerpaná už třetí noc nespíme jak se obě dávý tím kašlem Sabča jak má furt tu teplotu je furt na mě nalepená furt chce chovat tak nejsu schopna ani uvařit.Dál doktor říkal že Natka by si zasloužila lázně bud Luhačovice nebo Jeseníky Sabča že muže až od 3 let což se mě teda nezá když Monča jede a malej má 2 takže prej v září to už bude mít Sabča 3 tak pojedem všichni jenže já 16.8.nastupuji do práce a v práci to nikoho nebude zajímat že mám nemocné děti že s něma musím jet do lázní vubec nevím co mám dělat.Moc se omluvám ale potřebuju se vypovídat už fakt nemužu.
18. led 2010 v 15:52  • Odpověz
Holky hodila sem vám taky recept,Verča může bez slaniny a je to fakt výborný,sme snědli celou zapékací mísu :wink:
18. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Vladi to je mi líto,a ty lázně at ti to dr napíše,ted,a se Sabčou do Kynžvartu jako my to je od 2let,dokud si na mateřské my jedem už v pondělí,tak at ti to napíše my to do měsíce měli zařízený což sem ani nečekala,a nebude to mít Natka jak Maty aby to nebylo astmatickýho původu a pomohlo nám až to inhalování,a byl klid,nechala bych se poslat na alergo
18. led 2010 v 16:00  • Odpověz
My Moni chodíme na alergo taky s oběma ale co škola já vubec nevím ted už to bude měsíc so nechodí a pak na 6 týdnu v lázních já vubec nevím mám z toho hlavu jak meloun.A Mony to vám celý hradí pojištovna aji tobe?
18. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Já vím Vladi,ale škola je i v lázních kde klasika pokračuje v učivu,jinak platí to pojištovna akorát paltíš poplatek na den 60kč na osobu,já s Matyna 36 dní platim 4500kč,jinak nic jinýho neplatíš pokoj máš jen ty sama a prý tam dobře vaří,tak uvidíme jaký to bude
18. led 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
Ahojky,
holky su v prdeli s těma kuřatama. Potřebuju to zítra rozvézt. Janča se nabídla že mi pomůže. Brácha to celé posral. Neřekl mi že na to nemá mražák debil. A že si to mám vyzvednout mi napsal asi půl hodiny před tím než končil v práci- no na liskanec. Ještě se musím domluvit večer s Janou a Michalem (já ještě navíc musím na 15 do realitky). A dám vědět asi na mobil či co. Su teď kapku zoufalá a strašně moc nasraná, takže jestli píšu kraviny tak se omlouvám.
18. led 2010 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
zoufalá a proč? ,Lucy ona dojede sister na sedmou do Brna tak nechtěla bys jí to frknout ?no chlapy co chceš že ,na přes hubu :angry:
18. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Baj tož to je blbé totok....určo sehnat náký lázně kam můžete i s malou...a asi by to chtělo pak zobat i něco na imunitu když toho mají tolik a tak často třeba jak má kuba a adámek ten rybomunil...a povolat rodinu na pomoc :pensive: hodně sil a trpělivosti přeju
18. led 2010 v 16:15  • Odpověz
se normálně bojím vylézt na ulici sem ted byli na balkoně a kolik toho za tu chvílu padalo ze střech a jaký sou to rany...no hnus to kdyby nám padlo na hlavu bo na kočár tak ani nechu domejšlet co by se stalo :pensive:
18. led 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Mony tobě to dám k sobě do mražáku. Janča má čas až kolem 14.
18. led 2010 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
A Lucy a oni budou až odpoledne?Já mám auto jen dopoledne že si proto mužu dojet
Holky děkuji,na imunitu berou obě a nic
18. led 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Vladi já to nemám jak odvezt od tama..právě su na nervy...může až ta Janča ve 14. Pak by sme to rozvezly...
18. led 2010 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
a co berou???
18. led 2010 v 16:33  • Odpověz
vladi, to je mi líto, že jste pořád tak nemocní :pensive:
tery, taky bych se bála, nám se včera stalo, že nám to sjelo za jízdy ze střechy auta na přední sklo, asi vteřinu jsme nic neviděli, naštěstí to spadlo až na zem, ale nechci domýšlet, co se může stát během vtěřiny...
18. led 2010 v 16:39  • Odpověz
tojo peti... mi to zhrnujem i ze střechy právě z tohodle důvodu........ ale zase nám jednou na dálnici otevřela kapota...to byloo taky zajímavý
18. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Sabča měla Bronchovaxon a Natka Imunoglukan a ještě berou ten přírodní sirup to Alvelo na podporu imunity ta kamoška mě to vysvětlila tím že je to adaptační reakce že u někoho to tak je kdo býval hodně nemocný tak se tělo ted čistí že mám vydržet
18. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Aha Lucy tak to je fakt na nasrání
18. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Holky,tady je to fakt nějaký krizový,když si chci svámi povídat nikdo tu není :frowning2:
18. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Já jsem tu
a vladi ten rybomunil nechcete zkusit? holky si to hodně chválí...
Právě jsem se zbavila prcka upaloval směr babička
18. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Vladi a k antibiotikum se dává i ten Nutrilon-B
18. led 2010 v 17:45  • Odpověz
já asi začnu přijmat sázky na to kdy nám mone mamka pohlídá obě děti :grinning:

kdy vám poprvé někdo hlídal přez noc??

já s tím rybomunilem sice ho ještě nemáme dobranej ale nic moc nepozoruju....
18. led 2010 v 17:46  • Odpověz
mumi je to teda nutrilon nebo jak psala peta nutrolin bo jak to bylo?!?!?
18. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.