• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
hojte tak sme zas vybobovaní a dnes sme stavěli i pidihuhuláka :dizzy_face:
s těma dortama....ten co dávala peta tu houbu bo co to je ten je moc krásnej (jen teda nechápu proč se tam ty mořský pany bo co teo je valí napláclý na té střeše to je jak kdyby nevychytali nákej manévr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )a myslím že podobnej by se i udělat dal ale jináč teda bych si netroufla
19. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
co z toho chlapečka chcou mít??? jako dlouhý vlasy se mi líbí...někdy i na malých klucích ale tohle je teda fakt trochec divočina :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
19. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Peti ten je krásnej, a ty vlasy može leckdo zavidět.. fakt mazec..
19. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Terko to jsou víly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
a to je myslím Lexík ještě vostříhanej... :wink: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
a udělat by to doma možná šlo ale co si pamatuju tak v té "dortě" měli mezi domečkem a tou střechou jakousi plastovou podpěru (talířek a sloupy) aby se to nezbortilo...
19. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
no jasně kor esi to váží 6 kilo a promazaný to bylo normálně vodorovně jo?? mě dycky zajímá jak se pak taká věc jí jako jak to rozkrajuješ????? peto a ty jako cukrářka by si měla vědět co to v tom bylo néé?? :wink: :grinning: máš někde fotku toho vašeho dortu???
a co filda jak mu je?
19. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
chjo sem ted koukala na cukrářskej obchod :pensive: bych tam nechala asi 3000 jen abych měla uplně to nejnutnější co fááákt potřebuju a kdyby co chcu tak by to bylo tak 2x tolik to je děs :cry:
19. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
su moooc ráda že si tu můžu povídat sama se sebou :dizzy_face: sem ted četla článek novinkách o tom haity jak ty lidi operujou a amputujou no děs fakt :pensive: si vemte že tam lidi tejden chodí s otevřenýma zlomeninama mají v tom červi, gangrénu no děs :pensive: :pensive: :pensive: a v podmínkách jakých to operujou..klobouk dolů před těma kdo tohle může dělat
19. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
ty voe ty zprávy fakt rači nečíst...ten že v praze padající rampouch zranil kojence.. my sme dnes čekali na semaforu a jak to padlo ze střechy tak mi to lízlo hlavu a pecka jak prase
19. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
nebojte až si přečtu něco dalšího tak vám to hned napíšu :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Fifíškovi už je dobře, teď jen čekám jestli mu vyskočí ta vyrážka nebo ne...

promazaný to bylo normálně vodorovně.. rozkrojit - to jsme nakonec museli sundat napřed střechu a krájet každou půlku samostatně.. a to co v tom bylo to byli opravdu jakýsi podpěry, ale to já jsem nikdy nepoužívala - navíc já cukrařinu dělala jen v rámci školy na praxi protože hned po škole jsem šla na mateřskou (v květnu jsem udělala zkoušky abych dostala ten cár papíru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning: a v září se Lin narodila :sweat_smile: :grinning: )
fotka té dorty je přímo na těch stránkách rozprýma jinak fotky z té oslavy jsou tady:
http://peroli.rajce.net/Linda_10
heslo máš v IP :wink:
19. led 2010 v 15:02  • Odpověz
koukám, že si taky vystačíš sama... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 15:03  • Odpověz
jsem se teď tak nechutně přežrala polívky z kysaného zelí... ale ještě furt mám na ni chuť :sweat_smile: asi si půjdu znovu nabrat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 15:11  • Odpověz
su taky přežraná sme měli hrachovou kaši..to aby sme měli romantický večer :grinning: :grinning: :grinning:

sme byli na balkoně a sou tam hasiči s tím obrovským autem s žebříkem a něco tam nacvičujou a já vubec nevim co to je uroveň toto :grinning:
19. led 2010 v 15:25  • Odpověz
tak kdyby jsi romanticky měla odletět tak naber kurz vinohrady a já ti otevřu dveře na balkoně, jo? ale musíš dát předem vědět abys nám to tu nevysklila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 15:34  • Odpověz
tady hledám recepty na marcipán, ale docela se obávám, že se na to celý vyseru..chci dělat vojtovi pata a mata, na dort, ale bude tam potřeba 5 barev..to už abych začala šoulat teď :unamused:
19. led 2010 v 15:36  • Odpověz
holky dá se koupit už hotovej? a kde?
19. led 2010 v 15:39  • Odpověz
no jasně... normálně v albertovi :wink:
19. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
ti hasiči jsou dneska všude, jsem viděla ve městě pár uzavřenejch ulic a zrovna shazovali, ale tery ten rampouch, to bude určo večer ve zprávách a já budu brečet jak želva :pensive:
jo a pet, mám úplně tu samou plívku a jelikož ji děsně miluju, tak jsem taky dooost přežraná :sweat_smile:
19. led 2010 v 15:43  • Odpověz
akorát ten váleček stojí tak okolo 35,-.. ale zase furt lepší než se s tím nervovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
19. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Peti mi máme dneska zelňačku a zítra segedin... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 15:45  • Odpověz
peti a mají i víc barev? nebo to normálně doma dobarvým?

to bude ve městě a na vynohtradech zatopeno.. :grinning:
19. led 2010 v 15:47  • Odpověz
segedin bych si dala taky, ale nevařím ho, prtž to u nás jím jenom já :unamused:
ale možná ještě pouvažuju, já teď, stejně jako před barunkou se dopuju zelím, prtž ho mám ráda a pak nějakou dobu zase nebudu moct :grinning:
19. led 2010 v 15:50  • Odpověz
tak se přijď ohřát :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 15:53  • Odpověz
barevný? člověče to ti teď nevím :sweat_smile: jestli jo, tak pak jen (kromě bílé) jen 1-2 barvy... ale potravinářský barvy koupíš zase v nějaké obyč drogerce :wink:
19. led 2010 v 15:54  • Odpověz
19. led 2010 v 15:57  • Odpověz
peti díky..

myslíš, že by to vojtu ohromilo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:04  • Odpověz
19. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.