• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
já nééé já kuchala stehniska a porcovala sejra

a esi budeš luci ještě objednávat tak se hlásím všema dvaceti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sem dnes zas koupila chery rajčátka teda bio v albertovi asou dokonalý sem totálně zvrhla normální rajčata páč to toho člověk kousne a kdyby si to nepřečet na cetlu tak neví co jí....a tydle byli ještě levnější než nebio a sou fak eňo :dizzy_face: ňuňo
19. led 2010 ve 23:43  • Odpověz
no není možná :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:47  • Odpověz
taky miluju cherry rajčátka... a čím menší tím lepší.. :dizzy_face:
19. led 2010 ve 23:48  • Odpověz
a na normální rajčata jsem trošku vyzrála... nikdy nekupuju takový ty úúúplně červený ale vždycky jen ty světlejší... většina lidí nad tím ohrnuje nos ale mě chutnaj mnohem víc než ty červený bezchuťový
19. led 2010 ve 23:50  • Odpověz
he? :sweat_smile: :grinning:
19. led 2010 ve 23:51  • Odpověz
hu? :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:52  • Odpověz
ha? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:53  • Odpověz
hi? :grinning: :grinning: hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:53  • Odpověz
ho? :grinning: :grinning: :grinning: ho-ho-ho-ho-ho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:55  • Odpověz
a to piju jenom čaj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 23:55  • Odpověz
a pak kde bereš tolik přízpěvků

hele jak je na tom filda s chozením??
19. led 2010 ve 23:58  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty máš co povídat.... jindy je tu naháníš jak vzteklá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

když ho chytnu za ručičky tak se zatím dovede jen přitáhnout a chvíli postát, ale pořád se mě drží
20. led 2010 v 00:01  • Odpověz
a kolem nábytku už valí bo ne??? já ted čtu kedy prvé topanocky a tam je povětšinou psaný že jak se začne stavět a capkat tak kotníkovky...ale nevim esi teda už něco pořídit bo ne
20. led 2010 v 00:02  • Odpověz
je fakt že každé dítě je opravdu ÚÚÚPLNĚ jiný... Linda už v tuhle dobu dááávno chodila a úplně sama bez držení (pomalu i ze schodů :sweat_smile: )... a Fífa si prostě dává na čas... chlap no :grinning: :grinning:
a Kristýnka...? ta už snad i běhá ne? :dizzy_face: :grinning:
20. led 2010 v 00:04  • Odpověz
KLAUDY vše nej k narozkám!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstí, zdraví, hodnýho prďolku a manžela a vše co si přeješ
20. led 2010 v 00:04  • Odpověz
ne tak ona porád hlavně leze ale kolem nábytku už chodí nevim dočtu diskuzi a budu snad moudřejší to mi připomíná že ju musíme ještě natočit jak pěkně leze :grinning:
20. led 2010 v 00:05  • Odpověz
nene, zatím fakt dovede jen za ruce chvíli postát na místě...

ale pokuď ti začíná ošmrndávat nábytek (a vy navíc máte ty parkety ne?) tak to stopro nějaký kotníkovky kup ať si nezvrkne nožičku...
20. led 2010 v 00:06  • Odpověz
kruci jsi mě předběhla.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Klaudi i já Ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky a hlavně zdravého prďolku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 00:08  • Odpověz
dívala ses na to rajče? tam mám fotečku jak stojí... :wink: ale to je tak všechno... aspoň zatím :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 00:09  • Odpověz
tak ona má ty protiskluzovaky hned jak ju vytahuju postýlky tak natahuju fusky no nevim
20. led 2010 v 00:10  • Odpověz
aztím ne skládala sem fotky a ty výrobky od lucky a ted studuju ty papuče
20. led 2010 v 00:10  • Odpověz
a jsou vůbec účinný? mě to občas připadne že je to úplně naprd :unamused:
20. led 2010 v 00:11  • Odpověz
nene sou fakt super my máme ty obyč z tesca kde asi 5 páru stojí stovku a ze všech co sem koupila sou zatím nejlepší a sou i teplý takže je to fajne
20. led 2010 v 00:13  • Odpověz
já jsem Fildovi koupila tady tohleto:
http://shop.i-tatinek.cz/chranice-na-kolena-p-171.html
protože si myslím že to že nelozí a nechodí je velkou vinou té plovoučky, ale akorát mu to tu leží... je to na 2 věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: u máti která má koberec i na hajzlu :sweat_smile: se na ty čtyři začal jakoby stavět ale jen jsme přišli dom tak z toho zase nic nebylo
20. led 2010 v 00:15  • Odpověz
jojo my je taky máme ale za nákupku takže mě to nebolí že je to na nic :grinning: nosila to asi 14 dní než si tu na to zvykla a jeslti si pamatuješ tak sem tu o tom i psala že mám strach jak na tom bude chodit a lézt ale je uplně v pohodě a už si aji vychytává to o co se může bo nemůže opřít že třeba co má kuba tu plastovou židličku tak to chvílama používá jako chodítko že ví že se to šoupe a neopře se o to plnou vahou což je fajn holky to říkaly a měli pravdu
20. led 2010 v 00:19  • Odpověz
tak je pak paráda :dizzy_face:
20. led 2010 v 00:22  • Odpověz
tak TO je pak paráda :sweat_smile: :grinning:
20. led 2010 v 00:23  • Odpověz
20. led 2010 v 00:23  • Odpověz
díkec

a co teda už malej umí sme se nák dlouho neviděli
20. led 2010 v 00:26  • Odpověz
Terko to je něco pro tebe... ty seš taková tvořivá :slight_smile:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=709
20. led 2010 v 00:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.