• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
umí táta, bába, pápá, já já já :grinning:, občas i máma...
a paci paci pacičky, jak seš velikej? (táákhle velikej :grinning: ), jak dělá indián?, jak se máš? (tak tak všelijak :grinning: ) a zamávat na pozdrav :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 00:29  • Odpověz
ty sou :dizzy_face: :dizzy_face: ale dobrá je ta další fotka... upírovská :grinning:
20. led 2010 v 00:30  • Odpověz
už tak mluví jo??? na kluka ulet tak to je super jako krišpínka tak občas vyluzuje zvuky jako mama tata baba ale to je zatím jen taký to plácání bez smyslu jeidný co říkala fakt cíleně bylo brm brm a to už zas neříká :grinning:
20. led 2010 v 00:31  • Odpověz
to jo sem se dál nekoukala..ale taky evidentně mají dřív špičák než řezák tak su ráda
20. led 2010 v 00:32  • Odpověz
no on to máma říká většinou jen když je nasranej a chce vytáhnout z postýlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 00:32  • Odpověz
a co umí Kristýnka?
20. led 2010 v 00:33  • Odpověz
takž to je super :grinning: kuba zas jako první říkal "ne"
20. led 2010 v 00:33  • Odpověz
no nemluví nic jinak furt na všechno leze všechno žere je jak malej uragánek :dizzy_face: dneska už vylezla na gauč leze jak blesk chodí kolem nábytku a ruzně si hraje se všema možnýma věcma jakože tu drobnou motoriku má fakt hafo dobrou
20. led 2010 v 00:34  • Odpověz
a on navíc u toho "jak se máš? tak tak všelijak" ještě vyplazuje a znovu zatahuje jazýček, do toho ještě brblá jakýsi "(d)la (d)la (d)la" aspoň to tak zní a je jak čertík z krabičky :grinning: :grinning: :grinning: a to teda ucvrkávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 00:36  • Odpověz
tak to je machr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nějaký to paci už taky umí? jestli jo tak to se budem stydět :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 00:38  • Odpověz
:grinning: tož je to hezký jak sou kousíček od sebe a každej umí něco jinýho jen teda z těch bot sem značně debilní všude píšou něco jinýho někde boty už když leze jinde když se staví jinde až začnou dávat přednost jen chození...tož já fakt nevim

hele kdy má filda narozky_???ted koukám že už cobydup?! :confused: :sweat_smile:
20. led 2010 v 00:38  • Odpověz
už příští sobotu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: brutus co?
20. led 2010 v 00:40  • Odpověz
Tery jestli ti ten nábytek leští jako fakt hodně a jestli se jí občas může něco připlíst do cesty na čem by mohla jen trošku podklouznout tak jí to radši kup... třeba jen takový ty obyčejný český (žádný fare ani žirafky) a třeba i po někom ale radši fakt jo ať má ty kotníčky aspoň trošku zpevněný.. :wink:
20. led 2010 v 00:42  • Odpověz
víš který myslím ne? takový ty látkový s bílou podrážkou co jsem nosívali mi jako prťata
20. led 2010 v 00:44  • Odpověz
tohleto jsem myslela:
http://www.babyshopdino.cz/papucky-kotnickove-snerovaci-otevrene-sk0-hp-cechtin/d-70788/
http://www.babyshopdino.cz/papucky-kotnickove-snerovaci-plne-sk1-hp-cechtin/d-70787/
na ten úplnej začátek si myslím, že to zatím stačí (finančně je to pohoda) a až bude opravdu potřeba tak teprve pak můžeš koupit už nějaký pořádný (bohužel i cenově :unamused: )
20. led 2010 v 00:49  • Odpověz
jako když už boty tak kvalitní nechcu jí prasit hnátičku...jak dorazí náký love a doufám že snad náký dorazí někdy takkoupíme botky
20. led 2010 v 00:52  • Odpověz
jéééé, ono to má žirafku :sweat_smile: :dizzy_face:
taky tam píšou že to má i klenku na podporu klenby :wink: :dizzy_face: já bych do nich fakt šla...
jedny takový jsme dostali na vítání občánků ale velikostně to bude tak Kubovi :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 00:52  • Odpověz
ha myslíme na to stejný... :grinning:
20. led 2010 v 00:53  • Odpověz
tož uvidíme vyzkoušíme přez net to teda fakt kupovat nebudu ale dík :wink:
20. led 2010 v 00:54  • Odpověz
v poho... Filípek se začíná ozývat tak dobrou noc :dizzy_face: jinak to je jasný že přes net ne :wink:
20. led 2010 v 00:57  • Odpověz
jo já dočtu ještě stránku těch bot a valím taky
20. led 2010 v 00:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Klaudy vše nej nej nej k narozeninám!!
20. led 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno...
se přidávám k přání..všechno nejlepší, k narozkám.
valíme rychle ven, musím to dítě co mejvíc unavit, aby rychle usl
20. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Holky

taky se přidávám s přáním všeho jen nej nej nej :slight_smile:
20. led 2010 v 10:10  • Odpověz
my též přejem všechno nejlepší :wink:
a já se jdu zkulturnit, aby se mě nelekl doktor a pak vy :grinning:
20. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Peti,tebe?to snad ani nejde
20. led 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahooj holky :slight_smile:

vsetkym velmi pekne dakujem za priania k narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
20. led 2010 v 18:20  • Odpověz
ináč teda moc děkujem za hezké odpoledne moc se nám to líbilo a děkuji moc Marti páč kuba chce jít už ted dobrovolně spát :dizzy_face: a já su děsně opitá takže fáákt hezký večer :grinning:
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.