• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
jkao že si hapala?? :confused: bo nechápu to kolínko

instituce u nás to je fakt kapitola sama pro sebe....bych se zas musela strašně nasrátí kdybych se k tomu měla vyjadřovat su ráda že ted nikde nic neřeším
21. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
hapala hapala, ale ustála jsem to prdelí a kolenem, bob je oukej, barunka to ani neviděla, páč seděla v kočáru přede mnou...
21. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
jéda mane :pensive: fakt je nechápu že s děckem a takým břuchem v takovýmhle počasí tě tak porhání bych je tam asi zliskala

jak to teda ted budeš mít??na barunku už nic dostávat nebudeš jen na terezku??? :grinning:
21. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
já jsem na gajdošce skoro jak doma :sweat_smile: :wink: tak kdybys potřebovala s něčím poradit tak písni :wink:
21. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
jj, bude dostávat už jen na mimi :rolling_eyes: :angry: to je na pikaču, jak říká Janča :rolling_eyes:
21. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
fajn a jako nákých 7 tyček jen na prďolu a barunka co nákej přízpěvek??
21. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
no asi jo no, chudák barunka, jak k tomu to nebohý dítě přijde :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 14:05  • Odpověz
přece když budeš mít třeba 3 děti do 3 let tak je blbost dostávat jen na nejmladší ne??
21. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
teď do srpna ta mateřská nevím, na kolik mi to spočítají a pak 7600 rodičák a určo bysme na barunku dosáhli na nějaký přídavky, ale to se pak uvidí, když to vidím, jakej je to opruz tam něco vyřídit, tak jak pak na to budu mít nervy :sweat_smile:
21. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
no já myslím, že pořád prostě dostáváš jakoby na jedno dítě, nevím, jak je to s dvojčatama, ale pokud mají rozdílnej věk, tak nic.
21. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
to je teda fakt debilní si vem že se ti narodí trojčata za rok se pustíš do dalšího (sice nevim kdo by to dělal :grinning: ale budiž) narodí se ti jedno tak ty ani ne roční trojčata nebudou dostávat nic jo.....tý voe
21. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
peto simtě má ten orel tady na mendlu náký stránky nevíš???sem nic nenašla....

ted mě tak děsně sejří že nemám ten řidičák....pánové dou do florbalu kikina spí jak se vzbudí by sme pro ně zajeli a jeli nakoupit bo by sme si v klídku nakoupili a pak pro ně zajely to by byla pohoda
21. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tery blbost to ani zdaleka nevystihuje ale je to tak... :angry: :angry: na jednu stranu si furt stěžujou jaká je nízká porodnost a na druhou stranu ti hážou rovnou stromy pod nohy.. nějaký všimný ti daj a pak je jim u prdele jestli rodina má co do huby.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :confounded:
21. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
prostě jak se říká "oni můžou ty musíš".. a největší prdel na tom je, že třeba popelnice už musíš zaplatit i třeba za 4-denní miminko :sweat_smile: :rolling_eyes: :angry:
21. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
tak jako jak říkala mimi je fakt že se porád máme moc dobře oproti jiným státům ale stejně mi zrovna tohle přijde fakt nesmyslný
21. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
ha jak složité :sweat_smile: www.orlicek.cz :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
per co s tím plaváním??za dva metry můžem :wink: když to dobře pujde
21. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
to jo uznávám, oproti jiným státům se máme jak ve vatičce.. ale ještě pořád jsou státy kde se maj ještě líp... co tak vím z doslechu tak například v takovém (myslím že) švýcarsku jsou úplně někde jinde... tam je sice mateřská jen chvíli ale potom má ta maminka tak úžasný podmínky na návrat do práce, že o tom si MI můžem jenom nechat zdát.. a něco podobnýho, jako že tam jsou dobrý životní (respektive mateřský) podmínky je myslím i ve švédsku, belgii apod..
21. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
no jasně... já s tím počítám :wink: teď jen jestli nás ještě někde vemou.. to bude většina lekcí v polovině..?!?!
21. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
vidíš tery, to mají asi nový ty stránky, já jsem je ještě neviděla :sweat_smile:
a zrovna dneska jsem si taky říkala, jaká jsem kráva, že nemám řidičák, že bych si to takhle v klídku objezdila autem a bylo by.
21. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
cholky kde se zas touláté?!?!?

tak začni študovat co kde je ale mohli by sme třeba na ten kravák už ted někdy hm??
21. led 2010 v 17:19  • Odpověz
a kde se touláte teď???
21. led 2010 v 18:49  • Odpověz
na novinkách jsem si teď přečetla jeden článek a kterým ani nevím co si mám myslet... :confused: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :fearful: :fearful: taky vám to připadne velice jemně řečeno jako úlet...? :sweat_smile: normálně bych asi napsala jiný slovo ale nerada bych někoho urazila :sweat_smile: :zipper_mouth:
http://www.novinky.cz/koktejl/189858-nejmensi-matka-na-svete-potreti-porodila.html
21. led 2010 v 18:50  • Odpověz
jsem byla budovat kapitalismus
21. led 2010 v 19:40  • Odpověz
jsem dočetla
peti..jsou to birokratický krávy..bych vyházela půlku, anž tam sedí naprosto k ničemu a jenom tě honí, mě to sere, na tož tebe v 9 metru a Baru.

jsem něco podobnýho poznala na pasovým s kočárem..jen že musíš do jiné budovy, kde je to samý sraní :angry: :angry: :angry:
21. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Holky,nj a to sou placený z našich daní že a ochota hadr :angry:

dítě normálně spí,jako včera tu jezdil do 22.15 na motorce,takže jak byli vaše děti utahané ten můl mě akorát tak vytáčel :angry: :grinning:
21. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
a moc všem děkuji za přáníčka :slight_smile:
21. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
co to je za morálku? :confused: všem píšu Áčka :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 23:17  • Odpověz
Veruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu? I ty Brute? :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak mi čera volala brácha a náš obyvák může přestěhovat jen tuto sobotu. Takže od neděle bydlíme v Žebětíně..co bych tu bez sedačky, ledničky a mikrovlnky dělala že jo...Takže stěhujeme a stěhujeme.
22. led 2010 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.