• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

# Pyloušci, jejich maminky a budoucí miminka z Brna+okolí #

(Zamčená)
8. října 2010 
Přidáváme se s gratulací Amelce přejem vše nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: :wink:
13. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Tiez sa pridavame s prianim vsetkeho naj Amelce k narodeninkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
Všechno NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJ Vojtíkovi k naorzkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 00:13  • Odpověz
Vojtíškovi všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face:
15. únor 2010 v 00:24  • Odpověz
dobré ráno!
15. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Vseeetko naj Vojtikovi k narodeninkam, hlavne vela zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
pozdě, ale přece se přidáváme k přání Amelce a dnes i Vojtikovi - at jsou zdravoučký a veselý dětičky a dělají rodičům jen samou radost :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
dobrou noc :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
Tiez prajem krasnu dobru noc :wink: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
dobré odpoledne!!! holky dejte nákej tip na ty golfky mě už nic nenapadá a nic nejsu schopná vybrat :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Tery, co Moon? teda nevím, jakej máš cenovej strop?
http://www.promimi.cz/kocarek-moon-buggy-fit-3wheels/
16. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
jani cenovej strop mám rozumnej a přizpůsobenej kvalitě kočárku :grinning: ale ne víc než 5 ideálně tak ty 3 :sweat_smile:
no moon se mi jako takovej líbí ale chcu polohovací nohy páč tam bude jezdit přece jen jako prdola tak aby mohla hezky hajat :dizzy_face:
ináč děkuju moc :wink:
16. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
Tery, něco pro tebe :wink:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=497487

ten moon nemá polohovací nohy? :fearful: :fearful: :fearful: to jsem si nevšimla - to je nanic!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
jani ty si uplné zlato ale stejnak...je to v kroměříži a kočárek použitej bych kupovala jedině osobně a když bych spočítala cestu do kroměříže a zpátky tak to vyjde cenově stejně jak upe novej :fearful:
jak dodělám tu autoškolu tak prolezem zepár kšeftů a uvidíme hlavně ted myslim v březnu a má být několik nových kolekcí tak uvidíme......
a co jinak jak se máte?
17. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tery v březnu bude zas dětskej veletrh tak kukněte na inspiraci tam :wink: My máme tkf bugster, jeho výhoda je, že je děsně lehoučkej...a už si ho koupila i kamoška :wink:
18. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
Tery, jen mě nakopnout, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
já myslím, že až prolezeš ty kšefty, tak budeš vědět víc - aspon si to naživo prohlídneš, zkusíš se s tím projet atak a na veletrhu by mohli mít i dobrý slevy - zvlášt, když už budeš mít vybráno a půjdeš najisto :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
dzej- já nevím sme tam byli loni a měli tam prd příde mi že je to dělaný spíš pro velkoodběratele než normální lidi :unamused:

no uvidíme uvidíme....
18. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
co to je zač ten tkf buggster?! sem to nenašla
18. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Tery aspon kouknout na typy...mě se tam taky moc nelíbilo, byli neochotní atd..ale prohlídnout si všechno na jednom místě... najdu ti odkaz..on je teda dražší než máš limit...ale zase má spousta vychytávek..tys ho v jogušce asi neviděla, že??
18. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/TFK-Buggster-S-s-nanoznikem já mám ten stříbrnej....je lehoučkej a strašně dobře se ovládá i přes to, že je to tříkolka...jednou rukou po kostkách po Pekandě v pohodě :wink: navíc má vypolstrovaný záda a dítě je v tom pěkně schovaný..navíc když je to dítě větší tak to nevypadá, že sedí jak vosa na bonboně :grinning: a složíš to do malýho prostoru...
18. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky, nasla jsem tuto diskuzi a myslim, ze vy mne dokazete poradit nejlip, hledam nejakeho detskeho doktora v Brne pro nase mimco, mohly byste mi nekoho doporucit, s kym mate dobrou zkusenost
mockrat dekuji :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj,

Verisku a z které oblasti Brna jsi? My máme dr. ve středu Brna a jsme s ní spokojeni.
19. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
bydlim nad Pisarkama, v Masarykove ctvrti, tady nic neni a ani neznam nikoho koho bych se tady zeptala.. tak budu rada kdyz poradite
19. únor 2010 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky,
Verisku, my máme na Vinohradech dobrou doktorku, jsme spoky, ale to je pro tebe dost z ruky :pensive:

ten TFK vypadá fakt dobře, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se asi vyplatí, když plánuješ ještě další dítko ne? :dizzy_face:
19. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
verisek vím že v pisárkách bývala mudr teplá přímo tam někde na hlinkách
20. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz
jani vypadá dobře ale asi nehccem tříkolku...no nevim musíme pak kouknout možná prubnem ten veletrh ....
20. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
holky srydte se................
23. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Veri my chdíme k doktorce kousek od ronda, přesně Bakalovo nábřeží 1 a jsem s ní moc spokojená, jmenuje se Dr.Gálová
24. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
verisku, my chodíme k mudr. Crhové na Pekařské a jsme taky spokojení moc :wink:
24. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.