• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak jedeme dál.... :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Kacm..ona mi říkala,že až ukončim MD a než nastoupim na rodičák,tak vybrat..jenže by mělo jít přece nastoupit na rodičák a zároveň vybrat dovču ne?při RD můžu i makat,tak můžu i dovču vybrat co??
6. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Kači taky sem ráda až budem fit tak se slezem jo????a vyvenčíme prcky :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Niky mě dovču proplatili když mi končila mateřská tak je to ze zákona......takže by ti měli proplatit dovču než nastoupíš na RD to budeš v balíku
6. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
jj nikčo taky tam mě to dělali....myslím :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak Kaci jsi to vyresila za nas my premysleli o nazvu a ted uz je to jedno :grinning: jsem rada, ze je Verunce lepe uz bude jen a jen dobre... :slight_smile:

kacm: ja mam brambory a mrkev od nasich bio ze zahradky a to je zaklad vseho a zbytek pouzivam z mrazene zeleniny...z kupovane pouzivam jen cuketu a to obcas...mrazena zelenina je dle meho nazoru na toto nejkvalitnejsi... :wink:
6. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Lis tak to máš dobrý.......čerstvá zeleninka ze zahrádky je paráda.... :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
jj je :grinning:
autor
lis-na co novej název,dáme jen další díl...at se pak nehledáme jak prdlý.... :grinning: :grinning: :grinning:
taky používám mraženou,někdy nemraženou ale v tém mražené je od všeho kousek tak je to lepší a můžu si vybírat právě to co chci vařit takže tak... :wink:
lis-a kačka je už teda ok....?už xenuje??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Niky pochlub se jaké cholfky jsi nakonec vybrala.........bylo dilema ještě před týdem vidˇ? :slight_smile:
Kači kdy jedete na dovču???.........poprvé prubneme cestovní postýlku jedeme na prodloužený víkend tak jsem zvědavá na Dandu jak vydrží v jiném prostředí však ho znáš z krámů jaký je.....hihi
6. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
S názvem souhlasím s Kačkou.....já bych vás pak hledala jak prdlá.....uričitě. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
kačík my jedem 13.6....ale doufám že veru bude ok...docela prekerka tedka jak je marod.. :astonished: a ty by si mě půjčila cestovku??? :wink:
6. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
kačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
docela jeste máme dilema s kočárem páč ten náš x-lander zabere celý kufr takže nevím no,jedině si od někoho půjčit golfky nechce se mě to kvůli týdnu kupovat.... :frowning2:
6. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
takže vám proplatili dovču a zároveň jste byli už na RD? pochopila jsem to jo? :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
No jasný vždytˇ jsme se domluvili......cestovku ti půjčím jasná věc :slight_smile:
Niky jsou pěkné........vybrala jsi dobře
6. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
mě část dovči dali v těhu když jsme byla na neschopence to jsme musela ukončit neschopenku týden na dovče a pak zase na neschopenku myslím...a pak zbytek mě dali když jsme byla na rd myslím... :dizzy_face: už si to moc nepamatuju ale měla jsme 16 dní myslím....
6. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Niky pochopila jsi to velice dobře.... :grinning: co hole nebudou ti vadit...... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
teda néééé kecám ten zbytek mě dali než jsme šla na rd...tak no :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
nikčo tedka v tom máš guláš vid.... :grinning: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jdu mixovat masičko a zeleninku do mrazáku, za chvíli příjdu...... :wink:
6. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
jj kačko :grinning: já jdu zkontrolovat tu mojí spící panu.... :grinning: (jsem ráda že už nemá(zatím) teploty) :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Kaci Xenuje jak diva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
kačí a dík :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
lis- :grinning: :grinning: :grinning: to je jen dobře
6. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
ja mam zase dilema zda koupit Fabulu nebo drevenou zidlicku, ktera se da pak rozlozit na zidli a stolecek...ale uz je proste pozde potrebuji nutne zidli pro Katu a nevim proste jakou sáákrišš :confused: :confused:
6. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
ted teda spi zachumlana na balkone je pekne kosa :confounded:
6. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
las tak jeslti můžu se k tomu vyjádřit :grinning: tak bych byla určo pro ten stoleček a židličku.... :wink: víš co už velká a tu fabulu nebude mít na dlouho a ten stoleček s židličkou se pak hodí i když bude starší,,,,,toť můj názor :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
jj je zima...a tu furt prší už to se*e... :angry: jinak moje spící panna dýchá tak je to ok... :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.