• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jj má nějaký projekt a musí to dodělat do zítra pak jedeme pryč, takže tam dneska bude dlouho........ :angry:
6. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
no akorat uz je vzhuru kaci a co mliko taky bys mohla to bezlaktozovy :confused:
6. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
holky tlemii se na me rozkosne :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
kačí aha tak to jo.... :slight_smile:
lis-nevím ale dr řikala zatím nedávat... :unamused:
6. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
už odešel..nějakej technik od internetu...bych vraždila
6. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Holky našla jsem normálně ve skříni šampíčko tam kde máme jako drogérii si myslím, že si to tam manža jako schoval na horší časy.....takže má po šampíčku......si ho otevřu a bude......to je prevít.....
Lis taky to miluje když se tlemí je to kouzelné.... :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
tak Kata ji sama :slight_smile: no ale tohle mliiko prave pri Salmosce i pri prujmech doporucuji me ho mudra sama doporucila..a je to psany i na krabici
6. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
ale tak pokud ti basti odvary a takk me to K nechtela :zipper_mouth:
6. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
no mozna je lepsi ty dva tri dny pockat...tim se nic nezkazi.Tak mame kouzelnou skolku.. :wink:
6. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahojky jdu se pochlubit jk pokracujem http://jdna.rajce.idnes.cz/kveten_09/
6. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
baby ,co tak žvaníte???? vy nemáte co dělat???
taky čumíme na kouzelnou školku,ale malého to dneska nebere..kňučí...klasika!!!!

adi: pěkné...zelená je uklidňující..a kuchyň jsem taky chtěla do "U" ..je fajn prostorná :slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
kačí no teda :grinning: taky bych si dala jen co je pravda.. :slight_smile:
lis-no mě mudra řekla at počkám do výsledků výtěru a ty jsou zítra tak pak se jí na to zeptám mě příjde že jí to mlíko musí chybět,nesmí vlastně nic mléčného :confused: :fearful:
adajar-moc pěkné,to jste pilní jak včelky
:wink:
6. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
gabi: nemame nase deti spi :grinning: hele chtela jsem se te zeptat co ten spenat v tech celych listech jde to zpracovat pro maleho?
6. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
adi-a jak se cítíš?vše ok?
gabus-já odmakala ráno,a tak postupně ale když se tu sejdem tak nejde odolat :grinning:
6. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
kaci: no prave Kata uplne trpela a kdyz nemela mleko 2 dny a pak mudra svolila tohle Nestle 110 AL tak se ji rozzarila ocka a moc ji chutna a je fakt dobry..
6. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
jj lis tak se na to optám... :slight_smile: dík
6. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
ted jsem ji ho mixnula s bananem a jak si chrochtila... :dizzy_face: se divim Kata cuci na skolku to se snad jeste nestalo :wink:
6. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
kacis no citim ja se citim spis nemocne nez tehotne diky zaludku. No zitra nas ceka nt tak snad to bude ok. Jinak to vypada ze to hrube opravdu stihnem pred prazdninama a pak uz jen dodelavky.

Gab no kuchyn se musi jestedodelat detajli jinak kuchyn je podle meho prani a tu jsem si celou vybojovala. :grinning:
6. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
lis: jo, musím to mixnout,ale teď mu budu jen vidličkou dělat jídlo,tak musím koupit protlak,ten o kterém jsi psala....listy bych nepomačkala
6. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
adi: budete to mít krásné :slight_smile: ale už se to táhne ty jo.....
6. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
adi: at je NT v poradku drzime pesti :dizzy_face:

jo a Maru z ceho davas protlak jako primo z rajcat ze nechas jen duzninu a pridavas do jidel?? Ja uz bych taky zkusila az se uzdravi, ale proste nevim zda primo z rajcat no asi jo neumim si predstavit ze koupim nejaky kecup nebo protlak v tom je toho plno pridaneho... :zipper_mouth:
6. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
gabus tahne, ale najednou to jde rychleji zasek no. ted uz se tu nebude tolik prasit tak se tesim.
6. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
já dneska matyho asi přerazím...mně z něho praskne palice,jak je protivný...chudák Míša se s ním musí párat...

lis,ajiik,peti: fotečky dětiček krásné...už jsou tak velcí a jak stojí :slight_smile: a já chci taky dělat culíčky..fňuk,fńuk... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
lis: prý je v DM nějakej dobrej protlak od Alnatury ...se musím mrknout...taky jsem rajskou nedělala..posledně jsem si koupila cherry rajčátka a děcka mi to snědli,takže Maty měl kulové....
6. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
gabi: aha no vidis to jsi me trkla
6. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
lis: taky se mrknu,jen jsem o něm slyšela

tak jdu vystřídat Míšu...

a nekecejte tolik, dneska už jste stejně trhly rekord :grinning:
6. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
6. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Adajar: mas termin na moje narozeniny :slight_smile: to bud euzasne mimnko :wink:
6. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Lis tak já bych šla určitě do takové židličky,kde se dá Káťa připoutat už jen protože je Xena,vůbec bych se nebála Fábuly nebo nějaké ji podobné,někdo to tu psal,že děti od roka tolik nepřibývají a je to pravda,Káťa ti sní nevypadne,může si tam i hrát a později papat sama,záleží na tobě :wink:
Protlak nedávám žádný,normálně rozvařím rajčátka s vodou,předtím samozřejmě oloupu,většinou ty cherry jsou sladší a podávám s těstovinou a masíčkem.
špenátové listy dělám malému každou středu se žloutkem a bramborem čili dneska měl špenát. A je to jediné jídlo které mixuji vzhledem k těm listům.
6. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
Maru a vyndavas zrnicka?
6. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.