• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
tak superka :dizzy_face:
4. čer 2009 v 08:07  • Odpověz
Tak Domi už spinká,teď jdu přemýšlet co uvařím :unamused:
Veru kdo zvítězil plena nebo Kubík?
Peti čiči je hezké moc,Tonda bude asi ukecaný jak tak koukám,malého obrázky nezajímají :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Vhrála jsem já,pač se s ní začal dusit,je schopen jí narvat celou do pusy snad...tak jsem mu jí sebrala a šel do pelechu :wink:
4. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Jo to mi něco připomíná,nezapomenu jak si malý narval celý uzel od nynánka do krku až se s toho pozvracel,samozřejmě zrovna měl oranžovou omáčku takže všechno od toho špinavé včetně ho a on vysmátý,to nezapomenu :sweat_smile:
4. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
¨jj taky se tomu furt tlemí..bllázni :grinning:
4. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
zdar ženy,
jsem málo požehlila...maty mně nenechá :slight_smile:
mi neříkáme vůůůůůůůbec NIC!!!!!
4. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
joooooooo NIIKKYY mně včera nešly házet příspěvky,furt mně to házelo na první stranu a nic se nenapsal,jsem to zabalila.....a stejně jsem šla spát kolem půlnoci :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky vsem my super noc :slight_smile:

Kaci ja to pochopila s tim odkazem jenze ja davala 2 odkazy prave vis, takze proto jsem se ptala jakou :fearful: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
NO nazdar Lis tak jaktože jsi mi neřekla,že ses spikla proti mě :confused: :wink:
Hele já tu autosedačku mám nějakou,ale nevím jakou,vzala jsem jen do 18kg,protože mě říkali,že není dobré vzít tu až do 36kg a právě jak malý spinká pořád tak je prý pro něj lepší ta do 18kg a fakt je tam jak v bavlnce,sklopím ho do lehu a nestěžuje si :slight_smile:
Ráda bych hodila odkaz,ale mám spomalený net,překročili jsme limit a načítá jedna stránka týden,tak zítra mi to nakoupnout tak hodím zítra,ju?
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
to je prijemne spiknuti :grinning: neboj nic a nesmim nic prozradit...no prave ze ty do 36 kg jsou pry blby...ale pani mi tvrdila ze ta stokelmude ci jak se to pise je nejbezpecnejsi a nejprodavanejsi..hmm ale fakt nevim..
4. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Lis já měla původně vyhlídnutou tu co jsi dávala ten druhý odkaz,tak se mi zdá good :sunglasses:
NO nakonec mám jinou,ani jsem neuvažovala,že bych malému koupila do těch 36kg,však kdy bude mít 18kg? To až někdy ve 3 letech a pak už nebude tolik spinkat a koupím jenom pro něj podsedák.
Víš co já si myslím,že každý prodejce si vychválí ty své autosedačky co nabízí :zipper_mouth:
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojda, holky, u té šesté nemoci byly hned horečky nebo ta teplota stoupala pomalu?
Aný mi dnes v noci furt pobrekávala a teď ráno má 37,8 po odečtu. :frowning2:
4. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
Kata rika mnam mnam a ted prestala rikat tata jinak to bylo porad....ted spis brebenti nesmysly..ale me se to libi :sweat_smile:
4. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Veru malý měl hned horečku,ale nejvíc 38,5 a to v noci jinak kolem 38st. se držel.
Snad nebudete nemocní :zipper_mouth:
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
no me to taky prijde zbytecny kupovat za 4 tis do 36 kg kdyz jednou koupime jen podsedak...ale manza to nejak nechape, ze pry bezpecnou hlavne ted....

Veru neporadim my ji nastesti tuk tuk jeste nemely :frowning2:
4. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
No tak ona do těch 18kg je podle mě bezpečná hlavně na toto období,nebo jak to manžel myslel? asi jsem to nepochopila :zipper_mouth:
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
my se tady tech nemoci snad nezbavime :frowning2:
Pak jsou teda ještě do 25kg,ale těch 36 je zbytečně aspoň podle mě.
Nezbavíme,mě to přijde že postupně jak se s toho dostane jeden tak druhý rarášek to převezme :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
no ta Babypoint je do 25 kg tj ta II kategorie a me se libi, ale jemu prijde ze uz ted se do ni vejde jen tak tak coz mi teda neprijde a ze tam v te je vice mista...ale me se prave tahle babypoint libi, ze je v ni jak v bavlnce a ma tam i na hlavicku pekne okolo pohodlne..
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
a ze prej co bude az trochu povyroste...je to řešič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
No tak uvidím, teď mi usnula. Já doufám, že je třeba jen přetažená, protože včera jsme byly furt jen na cestách a po úřadech a v noci se moc nevyspala. Ale má takový skleněný smutný očíčka. Ach jo. :unamused:
Veru skleneny ocicka nevesti nic dobreho ach joo :cry:
LIS, že manža řeší vaší drobounkou Káťu, ta bude mít 18 kg v první třídě :grinning: , drobíseček náš malinkatej :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
No právě, naposledy takový pohled měla u toho srajdění. :frowning2:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
tak se nechytám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu něco dělat

veru: tak ať se z toho nic nevyklube..snad to přejde :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
no prave vzdyt ona je v ty sedacce sotva videt :wink: :sweat_smile: Veru myslime na vas snad to je jen nejaky ulet ach joo Anicka nase vlasata :confounded:
4. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Jako nejvíc mě sejří, že ještě odpoledne musím na domeček a ráno znova a budu jí teda muset nechat nemocnou s tchýní. A to se mi teda VŮBEC nechce. :confounded:
4. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
tyy joo no tak to bych nedala vubecc :pensive:
4. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
To mi povídej, uvidím jak jí bude až se vzbudí a kdyžtak zkusím zalarmovat mýho tátu, jestli by zítra dopo nemohl pohlídat a já bych jí tch. nechala jen dneska.
4. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.