• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Juli jojo VZP je o nicem uz :angry:
4. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
tak jsem koukala na VZP a vrámci šetření toho opravdu hodně zrušili :angry:
4. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Juli to jsou sikulky jak uklizi :grinning: moc pekne videt jak deticky delaji pokroky :wink:
4. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Petul chces rict skoro vse zrusili ne? :unamused: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
kdyz tady je ten problem, ze kdo vymysli vsechny tyhle narizeni a zakony,tak oni ani jejich manzelky na materske neskudli :angry: :angry:
Nene já to vím, ale hezky se to potkalo a já hold musím všechno zvládnout sama s klukama. No to bude horor. Zatim neumím jedinou otázku a nemám ani obhajobu práce :frowning2: prostě nestíhačka.

Juli fotečky jsou nádherné :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Juli to jsou kulíšci šikovný :slight_smile: :wink:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Jani to je silenyyy jak to chces dokazat?? :astonished: :astonished: ty blaho to bych nedala ani s jednim deckem :frowning2:
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jani no teda nemáš to jednoduchý to si vůbec nedokážu představit
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Jani, to si vůbec nedovedu představit ... tak moc držím palce, ať to zvládneš :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
holky, nám na VZP řekli, že je to pozastaveno do září, pak že se uvidí ... takže doklady schovat
4. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
juli ok super diky za radu... :wink:
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Lis, ty ses mě včera ptala na tu papriku - já jsem ji dětem dala poprvé, byla spíš menší a hodně jsem ji podusila, takže myslím, že ostrá nebyla a v to množství jídla se to vtratilo

tak a jdu, malí jsou vzhůru
4. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky... teda dnešní dopoledne bylo... no....sledujte samy. V osm malýho krmím, má mlíčko, pohoda, a telefon... říkám si co se děje??? a tam Honza, takovej - no evidentně ne v pohodě, chtěl číslo na doktorku. tak se ptám co je, a on že ho pálí oči, a skoro nevidí (čas od času má takhle silnou alergickou reakci) tak pro prášek. No já našla ještě doma, tak jsme mu to vezli do práce...
4. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Lis s tou sutosedackou, muzes si koupit Romera bez isofuxu ten neni tak drahej a je skoro stejne bezpecnej jako s isofixem... a podhlavnicek ma, jsem naprosto spokojena.. pravda je ale ze ta maxi cosi jde vic do lehu a podhlavnicek se da dokoupit, chtela jsem ho kupovat na MMB pouzitej, ale nasi daleko s prckem nejezdi tak jsem to vzdala...
Ten Babypoint skutecne v zadnych testech nefiguruje, to by me trochu odradilo :frowning2:.. ale ja jsem na tu bezpecnost mozna az moc ujeta :sunglasses: kamaradka ji ma a rikala ze poloha leh teda moc naklon nema, asi bych to vyzkousela v obchode...
Co se tyce penez tak vzhledem k tomu kolik Kacka vazi si myslim, ze vam ta autosedacka vydrzi dlouho, me je jasne ze nasemu cvaldovi budeme za rok kupovat novou :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
michele dekuju za nazor..me to taky odrazuje ze nefiguruje nikde...premyslim o te maxi cosi..jenze ten podhlavnicek k tomu to bude jeste tak 500 kc navic...a isofix fakt nepotrebujeme, jen jsem netusila, ze to jde koupit bez toho... :confused:
4. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky já ani nevím značku, prostě když jsme kupovali všechno, tak nám paní poradila ať si vezmeme tu 0 - 13, když jsme v tu dobu ještě auto neměli, tak zkrátka abychom měli do rezervy nebo na dovču, stála asi tři tisíce, a pozítří ji využijeme vlastně prvně, když nepočítám převoz z porodnice domů....
4. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
ty joo Pepi fakt? :slight_smile:

zapomela jsem vam rict, ze v Hypernove maji akci pleny, ze kdyz koupite dvoje zaplatite jako za jedny..tj. 2 baliky za 419kc...respektive Huggies Premium a ty jsou super..my si to tak koupily s kamoskou a tudiz jsme kazda dala 210kc za jedny pleny...takze super kauf... :wink:
4. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
lis no jo no my neměli auto... to co máme teď sice papírově naše taky není, protože se nikomu nechtělo dávat desítku za tu dań, ale máme ho v garáži kdykoliv k použití :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
4. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
jeee tech autosedacek je :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Lis je to hruza s tim vyberem... jsem rada ze to mam za sebou... sice autem nikam daleko moc nejezdim, ale kdyz chci na nakup tak to mam 6km a nejvic nehod se stava u domova :frowning2:
kamaradka take resila podhlavnicek a vzala MAxi Cosi Tobi tak ho ma a je spokojena... ale ten podhlavnicek k priorce jsem videla na MMB za 250
4. čer 2009 ve 13:29  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
kdyz ta Tobi je snad jeste drazsi ale juknu teda na MMB dekuju moc... :slight_smile: hmm tak to my jezdime dal..k nasim to mam asi 20 km a jezdim ob tyden a s manzou obcas do Phy a po okoli..ale chystame se i na dovcu to bude dal a pak jednou i autem do Chorvatska...takze tak...no cestujeme asi i dost.. :fearful:
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Lis ja taky jezdim jinak dal, ale ten nakup je tak 2x tydne, pak jednou za tyden Pha - 30km a obcas navstevy u znamych cca 100km a letos dovca na Slovensku za rok dovca v Chorvatsku takze proto jsem vybirala bezpeci. Hlavne kvuli tomu zahranici
4. čer 2009 ve 13:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
no jo asi je to pravda :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tady je dneska pusto prázdno :pensive:
valíme s manžou nakoupit do kaufu mají už do 22 hod, tak je to fajn, Samíka pohlída děda stejně jenom na chuvíčce

Viděli jste v televizních novinách toho chlapečka jak krásně plavčil to je šikula :slight_smile: :wink:
4. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
joo Petul ten byl fakt bozi plaval jak profik a fakt to vypadalo krasne :dizzy_face: tady to fakt jako vazne...
4. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
čau,
zrovna odešla kámoška,tak jen nakukuji :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
jéééééééé jste toho moc nenakecaly,teda vůbec :grinning:
4. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.