• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lis ne,malý to prostě spolkne :zipper_mouth:
6. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Holky já jsem tak hotová z toho,že malý už tak nádherně hačá,fakt bez opory naprosto suverénně,pořád ho tak fotím a brzy dodám fota,my to připomněla ještě večer mrknu na fotky od Kaci a lis :wink:
6. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
tesim se na fotky Domika moc moc :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
verus no je to bojovnik uz dopredu. :grinning:
6. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Culíkatá Káťa je kouzelná čtenářka,to má naprosto boží ty culíčky,ona je celkově hrozně krásná stejně jako Verunka a její semíšek a jako marůdek je mi ji moc líto,v koši super!!! HOlky jedny krásné,nemají chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Vás ten další díl nějak spisovatelsky rozrajcoval, co? Dočetla jsem ty poslední stránky z pětky, ale tady těch 11 stránek fakticky nedávám...

Jen jsem zaregistrovala že LIS řeší židličku... Já bych už asi být tebou koupila tu rostoucí a nebo ikeáckou. A kšírky se dají dokoupit zvlášť, já mám třeba tyto... http://www.e-certik.cz/detail.php?zbozi=304916=_blank
6. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
maruu supr fotečky..Domča je šikulka :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
maru děkuju je to miláček milovanej....a koukala jsme na Domíška a ty jeho očiska,no kdybych nebyla vdaná tak neví nevím..... :grinning: je moc krásnej,,,to bude jednou model... :wink:
6. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
jééé maru další.no bezva..... :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
děkuji moc,no fotky teprve nahrávám,trvá to věčnost.
Kaci bude model,ale já ho stejně nikomu nedám :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
maru :grinning: :grinning: kdyby to tak šlo vid?! :unamused: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
co to vidím!!!! jste se pěkně rozjely holky!! to už tady dloho nebylo!

tak hlavně že je zase trochu veselo!
6. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Nóó kdyby to šlo :sweat_smile: :zipper_mouth:
6. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
holky, a dokážete si ještě uvědomit , jaké to bylo mít je v bříšku?

toho našeho cjlapa mám více a více ráda a to si myslím, že už to ani víc nejde...
je to nádhera, že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
leni to koukáš vid... :wink:
maru,byl domínek taky nějak víc nemocnej,promin ale fakt si to nepamamtuju....,jo a hlásím další špičák....to bylo to že si strkakala ruce furt do pusiny a tedka při koupání koukám a je tam hrot ... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
leni-já bych to tak vrátila ty časy bylo nádherný fakt,ale víc bych si to užila.... :dizzy_face: sice na začátku ty nevolnosti ale stálo to za to....sice jeste těch mých 15 kilo nahoře.... :confounded: ale časem sand někdy to dám
6. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kaci zatím vůbec a doufám,že se nám všechno vyhne obloukem,jenom reakce po očkování (teplota) a jedna menší rýma,jinak nic.

Leni ještě trochu jo,ale zapomínám :zipper_mouth:
6. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Musím pustit manžu,ale nahrávám další fotky,tak až se někdy vůbec nahrajou tak mrkněte,trvá to věčnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
maru jj tak to jo,no taky přeju aby ste byli i nadále zdravý... :slight_smile: je to děs když nevíš co je bolí a tak.... :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
maru papa a dobrou nocku vám všem :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
leni tedka jsme se mrkla na toho vašeho vašíka a je to kus chlapa teda a to jak přebaloval děda to nemá chybu....fakt se tu tlámu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
tak já du taky,papa
6. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Kaci, také jsem na to koulala, jak si s tím poradil :grinning:
titulů má jak .... ale co se týče ručních prací, tak to mu moc nejde!!! :grinning:

také bych to někdy vrátila, ale je to čím dál krásnější, těším se na ráno, kdy zse bude vzhůru, i když se mi strašně nechce vstávat
6. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
také jsme zatím nebyli nemocní tuk tuk tuk
jen menší rýmičkua toho bacila co más tále ve střevech, ale nic nám neprovádí... tak je to fajn
6. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
jsou to prostě naši rarášci!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

strašně to letí, Anička už má také 10 měs. to je šílený, vždyt za chvíli to bude rok!!! jak jsme prožívali každý porod., co?
ta naše dovolená co nevidět skončí, už je to rok, co jsme odešla z práce! je to šílené a hlavně už ani nevím, jaké to bylo, když byl úplně mimuško!!!
6. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Maru, krásný fotečky...
také máme takové pruhované bodýčko a čepičku,a le už je nám malá... neměl ji ani jednou na sobě! jsem to trochu neodhadla...

Maru, za chvíli tě Domča doroste!! :wink:

mám smůlu, zase tady nikdo není!!! :frowning2:
6. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak já bych miminečko nechtěla,těším se ,až bude Maty větší...já si toho už užila :slight_smile:

holky,jak koukám na ty fotky,přemýšlím,jestli Maty bude vůbec lozit,nemám koberce a ono to na podlaze děsně klouže, vidím Maru,že máš v pokojíčku koberec...
leni: tak Vašík na fotkách vypadá jak profík s tím lezením a klečením :slight_smile:
maru: Domínek taky šikulka a jste hezká vysmátá rodinka :slight_smile: moc vám to sluší.
až mi je někdy ouzko,jak to tak vidím,rodinka,začátky před sebou....plánování.....

no nic...taky to zalomím
dobrou
6. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Pomóóóc, kdo to má dočítat vy prndaleny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! To nedám, jdu radši spát :slight_smile: . Dobrou s kobrou!
6. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Peti,jen si to užij :dizzy_face:
dobrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky, teda Vás dočítat je mazééééc :slight_smile:
Jsem ráda že marldkům je lépe, mi ich bylo neskutečně líto prdelek maličkejch....

Lis co se týče nosnosti židliček, tak 15kg uvádějí téměř všude, i na golfkách a jak jsem se dočetla (když jsem sháněla golfáčře s větší nosností) je to proto, že Česká norma zná hmotnost 15kg a nic víc.... Takže i když mám doma cvalíka jako hrom (na 8měs měl 10kg) tak máme prostě plastovou židličku...

Niikkyyy židličku má malej od cca 5,5měsíců prostě než jsem začala s příkrmama tak jsem ho na ní pomalu zvykala. Mám takovou kde se dá jakoby položit, takže děcko v ní je v poloze jako v autosedačce...

Holky díky za vyřešení otázky ohledně kojo vody, taky jsem nad tím tápala a mudra mi doporučila ji používat + převářet alespoň do roku věku dítěte, ale už nevím jak se sterilizací.

Sterilizujete ještě dudlíky a lahvičky???
6. kvě 2009 ve 22:25  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.