• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno :slight_smile: My jsme měli budíček už v 5.30, ach jo
Malý je celý osypaný, takže to byla také šestá nemoc. Chytil to zřejmě minulý pátek na plavání.

Kristýnce, Aničce a Kubovi přeju vše nej k měsíčninám :dizzy_face:
5. čer 2009 v 06:53  • Odpověz
ahoj vespolek...

Juli, budíček v 5.30 je u nás luxus.... :slight_smile:

Včera jsme měli bláznvej den, začalo to už ráno, kdy jsme vezli tátovi do práce prášek na alergii, potkali jsme sousedky ze sídliska jak šly s dětma na zvířátka (zoo tu pořádala dětský den), pak přišla teta se strejdou, a když odešla, tak přišla máma, po mámě Jana Kropáčková s Honzíkem, uzavřeli jsme malému stavebko... Tak doufám že dnešek bude klidný, včerejšek vydal zážitkama na týden :grinning:
5. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
Krásné ranko kočeny :grinning:
Tak se hlásím po delší době dočítat vás asi nebudu, to bych tu seděla asi do večera.
Hlásím že máme na 10ti měsících 10.400 kg a 78 cm, jsme dlouhý a celkově velký, máme 6 zubů stojíme v postýlce a lezeme asi týden, takže malý prospívá dobře......čekala jsem že budeme lézt déle vhledem k jeho výšce a váze :wink:
5. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
JInak dneska mě Daneček nechal vypinkat vstával v 7:15 paráda........někdy se zadaří :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
kacm teda tak to závidím, my standardně vstáváme nejpozději v šest.... Teda já v půl, protože ještě vypravím tátu, ale vždy tak tiše sním o tom že bych se šla dospat... a to mi už "šéf" neumožní, probudí se, takže vždy to je přebalení, převlečení, a zahájení dne...
5. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojda,
tak my vstáváme okolo 8 hod někdy i o půl 9. Takže já jsem krásně vyspalá:slight_smile: Opůl 5 se vzbudí na papú a pak pokračuje do těch 8. Dneska musíme k Dr. Samík má hrozněj kašel snad to zase nebudou průdušky.
Juliet tak vy máte taky šestou nemoc hlavně ať se brzy uzdravíte.
A dneska mě přijednou kámošky za střední a večer valíme někde posedět a popít, tak taťka bude hlídat:grinning:
5. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky,
my vstávali v 7 hodin,ale do 8 jsem ještě ležela..šla jsem spát až o půl jedné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

oslavencům všechno nejlepšíííííííííííííí ke krásným měsíčninám..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty jo,už tu budem slavit rok :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
a divím se teda ,kolik dětí tady prodělalo tu 6 nemoc...to je mazec....

juli: tak snad už na vás nemoci zase nezaútočí....
5. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
jj taky koukám že šestá řádí... jsem zvědavá kdy potrefí nás... a doufám že ne brzo :confounded: ale jelikož od září chcem chodit na hudebku tak myslím že nejpozdějc tam, až se tam sejde víc dětiček...
5. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
taky se přidávám ke gratulantům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je krásně, už se těším na prochajdu, snad to vydrží. Nechci to zakřiknout, ale Tonče ještě nebyl nemocný ani rýmu neměl, kéž by nám to ještě chvilku vydrželo. A zuby ho trápily asi týden, pak to přešlo a zatím jsou stále v nedohlednu. Hele ženský jdete volit? Mně se táááák nechce, ale asi půjdu, ale koho to fakt nevím, všichni politici mi lezou na nervy! Jak jste na tom vy?
5. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Jo a samo, že taky všem gratuluju :slight_smile: !
5. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Peti, doufám že se to tu teď nezvrhne do hádky o politice :wink: ale zkrátka já volit jdu a musím pravici, zkrátka musím, protože mám malý dítě a levice zadlužuje kam se podívá... a já nechci aby Pepa platil dluhy který nasekalo pár volů aby mohlo lidem dokazovat že se s nimi budou mít líp...
5. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobré ránko všem, tak my dnes všichni spali do půl osmé, pak Kája zavelela vstávat!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale podotýkám, že jinak v noci kojím, takže není co závidět, ale i tak jsem dnes výjimečně hezky vyspaná! :wink:
Nakecaly jste tady toho strašně moc, takže budu reagovat jen na to co mi utkvělo...takže my jsme pořídili stejnou autosedačku co tu dávala odkaz Michele, je sice dražší, ale říkáme si, že jí použijeme i na druhé dítko a v testech vyšla jako nejbezpečnější, takže to u mě taky rozhodlo! :slight_smile: Jinak pojišťovny zkrouhly co mohly a třeba ZPMV proplácí jen jednu věc, takže pokud si to člověk už předtím vybral na něco jiného, tak má teď smůlu, ale aspoň nám teď proplatili 500 na očkování, a to je taky dobrý! :slight_smile:
A Petulo, abych tě uklidnila, tak Kája taky stále neleze, jen se plazí, a to rychlostí blesku a je úplně ujetá na bačkory a nohy...asi budoucí obuvnice! :grinning: Stále si sama nesedne, ani nestojí, nechodí...holt si dává načas! :sweat_smile: Ale bude to velká holka, protože v 9 měsících má 9,5kg a nějaký cca 75cm... :sweat_smile:
Všem oslavencům taky gratulujeme! :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Volit jdeme s manžou taky a stejně jako Pepi se přidáváme k pravici... :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
sil a asi i ze stejných důvodů co :wink:
5. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Přesně tak a hlavně pro manžu je úplně červený praporek to, že by měl platit větší daně, protože si víc vydělá... :angry:
5. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
...tzv. sociální solidarita...chácháchá...ale to, že chodí domů z práce v osm a někdy si nosí práci domů, tak to nikdo nevidí...škoda mluvit a už dost o politice!!! :wink:
5. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
sil já se i na facebooku přidala do skupiny "nechci oranžovou republiku :grinning: "
5. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Pepi :grinning:
5. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Maty je ujetý na cizí ponožky :grinning: jede po nohách...

já nevolím..politice nerozumím,a ani mne nebaví,je to kopa v**ů :angry:
5. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
malej má zase epesní modřinu na ducince :frowning2: spadl tvářičkou na plastovou kostku... chviličku si breknul, ale u mámy mu bylo dobře tak toho nechal... jen tam teď má fialový jelito :frowning2:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
S tím Gabi taky souhlasím, ale volit chodím... :slight_smile: Tak koukám, že je tu druhý obuvník!!! :grinning:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Gabi - já mám v sobě zakořeněno, že kdo nevolí, tak tiše podporuje komunisty.... takže i kdybych měla volit stranu za východ slunce, tak radši budu volit ji, než bych dala hlas propadnout.... a navíc, když to dopadne blbě, tak si aspoň nebudu vyčítat že jsem s tím mohla něco udělat :wink:
5. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Pepi, mám to podobně, je to ve mně taky tak zakořeněný, takže volit jít musím a taky jdu tradičně do pravice, abych si nevyččítala, že jsem pomohla Paroubkovcům k slušnýmu korýtku v evropským parlamentu. Sorry, že jsem s tím tady začala :sunglasses: :sweat_smile: .
5. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Peti to se neomlouvej :slight_smile: já se jen utvrzuju v tom, že přestože Paroubek rozvěšuje v autobuse do madel fotku tak 6letý holčičky "já ještě volit nemůžu, vy ano, tak volte jistotu protože já se chci mít líp," tak rodiče nejsou blbý a vědí, že nesměj svoje potomky zadlužit stylem "a po nás potopa :slight_smile: "
5. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Přidám se k vám co se týče voleb. Kamarád přišel na to, že nemá koho volit a tak je na kandidátce SNK ED č.24 M. Ondrouch. Sice jako nepostupující 8., ale aspoň nám vyřešil dilema. Oni těžko postoupí, ale o to míň hlasů dostane Paroubek. Takže já mám jasno a nemusím volit stilem losujeme na koho to padne :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Papi tak včera jsme přijeli domů v 21:30. Cesta byla dobrá, ale snad na každém rohu policajti. Měla včera akci, či co...
5. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojda Jani... Až tak pozdě jo? No potěš koště... :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Vždyť jsme od vás odjížděli cca v devět :grinning: a jedu na opačný konec Prahy. No zvládla bych to rychlej, ale Letná byla včera směr Řepi uzavřená a tak jsem se vracela přez Evropskou. Honza spal celou dobu a tak se zas tak nic nestalo. Doma jsem ho jen přehodila do postýlky, dostal další flašku jídla. Ve spaní přebalit a převlíknout no a stával v 8:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: pohoda
5. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.