• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
ahojky tak mi dneska měli v 1 hod krmení,páč řev šílenej a spali jsme do 7 hodin to sme se trochu povrtěly a pak usnuly jeste na 3 hodinky takže super,šla jsme taky kolem 23 hod musím chodit dřív jinak sem ráno jak praštěná :sweat_smile:
jdu zabalit balíček,konečně sem prodala lehátko a kolotoč pěkně to už mizí,aspon budou korunky... :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
aha, to mi nedošlo :slight_smile: inu dobrá.... :grinning:
5. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
jinak připojuji se ke gratulacím...všem moc moc zdravička a štestíčka..... :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: (pusa)
5. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
hmmm...děkuji za názor ohledně volení :slight_smile:

narazila jsem tady na holčinu MAOVA..tuším 3x potratila,z toho 2x po 20 týdnu a teď byla těhotná a ve 23tt porodila klučíka Matyáška..bobek malý..snad to všechno dobře dopadne :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
mamka vozí a já vařím..... :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky

Taky gratulace k měsíčinám a děkujeme

My jsme dostali 1 hexu...plakal chvilku při píchnutí,jakmile jehlu vyndala výtlem :grinning: DR z něj nemohla.Zkusila ho přitáhnout do sedu a frajer si stoupnul :grinning: :grinning:
Jinak máme 6,60kg a 63.5 cm a máme začít příkrmky :dizzy_face:
Takže dneska dostane mrkev :grinning:

A zítra jedem na výlettttttttttttttttttttttttttttttttttttt :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
teda ten malí okupant mě zase nechce nechat psát. Ach jo. No asi taky přišel k názoru, že se mám jít učit když za chvilku odjíždíme prcovat :grinning: Nic nebude. učení pak.
5. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Jani jdu uklidit byt,aby tu bylo čisto :grinning:
5. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj kači, ahoj niky :slight_smile:

Jani - hehe možná že došel k názoru že by to chtělo naučit se aspoň další jednu otázku :wink:
5. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
No vidíš Niky taky gratulujem :grinning: a i všem ostatním.
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Jo myslíš k té jedné jo :grinning:
To zvládnu. doufám.

Niky neuklízej, děti to stejně neocení a během 5minti s toho udělají kulničku na dříví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
jani my budem kupovat novej vysavač, ta hajtra co máme je fakt děsná... Máme ETA BIGGS, a fakt jako prů**r... Funí to všude kolem... Půjdeme do Miele, sice je dražší než jsem měla psychologickou hranici, ale Miele se dělá tak aby měl životnost 20 let tak snad se ta tisícovka navíc vyplatí...

Heh měla jsem představu že budu vysávat a vytírat denně... hmmm tak 1xtýdně to jistí :grinning:
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Honza si asi myslel že budu šúrovat jako jeho maminka :slight_smile: která 40let pracovala jako lékárenská laborantka takže je trochu šiblá na pořádek a její největší nepřítel je prach :grinning: tak to jako fakt u mě nehro :grinning:
5. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Zvíře uloženo ke spánku a já se jdu asi přeci jen učit :unamused: Nikdo tu totiž nechce komunikovat :confused:
5. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
jani malej mi už spí skoro hodinu, ale nechci tě odrazovat od tak bohulibé činnosti jako je učení :wink:
5. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
No já tu mám jeden vysavač Eta navíc. Nemůžu se donutit ho hodit do inzerátu na prodej. Sice má za sebou už dva roky práce, ale jinak je Ok hlaste se kdo má zájem. Vyvolávací cena 500,- :grinning:
Museli jsme kvůli kobercům a našemu elergickému a astmatickému dítěti koupit jiný.
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Hahaha už jsi volala na to studijní?????? :angry:
5. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
nevolala.... a kuš jako jo :grinning:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
to v tobě koukám na tohle H. našel parťáka :slight_smile: hm... jsem měla chuť ho sežrat když s tím začal, a teď i ty začneš, béééé
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
jinak samozřejmě, napíšu že malej spí už hodinu, no - neprobudí se během dvou minut????? :grinning:
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Jani musím luxnout aspoň,je tu mrdník...všude moje vlasy :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
holky - cestovatelky, jak mám zabalit zítra malýmu věci na celý den? určitě jedno náhradní oblečení, ale jinak vůbec nevím, takhle od rána do večera jedem zítra prvně
5. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
6plen, ubrousky, Jedeš do Liberce takže min 1punčošky, 2 bodička, určitě trýčo a svetřík sebou. + jídlo. Ulehči si to a vem krabici sunaru a krabici krupice+ovoce. Jogurt bude určitě u někoho v lednici a dál neřeš. Vem sebou bundičku a pro případ, že bude zima tak deku. Chce to víc vrstev než jednu věc a hodně teplou :slight_smile: Jedete na oslavu tak trýča možná raději dvě :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
jani - díkes :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
pepi já vždy beru náhradní obelčení,jídlo,nějakou hračku pleny,ubrousky a to je vše,poprvé jsem na den jela s cestovkou :grinning: pak jen batůžek

ale jak se zblaím k Maru,to bude loďák :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
niikkyy: a kdy vyrážíš? dneska?
5. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
zítra..mohli jsme už dneska,ale malej je po Hexe,tak raději zítra
5. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
no to budete mít super výlet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ať nemá Kubík žádnou reakci po očkování :slight_smile:
a nezapomeň napsat,jak mu chutnala mrkvička,zda měla úspěch :grinning:
5. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
Niki a jak by jsi mohla odjet po tom co jsi u Vás domluvila :grinning: to bude párty, chtělo by to jen nafukovací byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jani no vidíš :grinning:

hele zas nás tolik nebude,k Liborovi jedeš dřív a u nás budeš ty ,my a kámoška :wink:

Gab napíšu,pokud nebudu malovat :grinning:
5. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.