• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Pepi Miele doporucuji, taky jsem mela Etu a letela oknem :slight_smile: vysava venku auta a koupila jsem si v breznu Miele (za prvni vyplatu :slight_smile:) a fakt se vypla ti, luxuju denne mam vsude vlasy a je suprovej, malymu se desne libi taky :slight_smile:) ani pri nem nebreci, u te Ety rval
5. čer 2009 ve 12:16  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahojky tak tady to opet frci koukam..ja varim uklizim, meju Kate hracky a chystam se na zehleni, dokud spi, jdu vas pozdravit..(jeee uz jsem jak Maru v patek :grinning: )
5. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
u nas vstavacka v 7 hodin :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
No já jdu něco sezobnout aby jsem nebopadla jako v té reklamě a pak se vrhnu na chvilku na to učení :slight_smile:
Niki pak ti brnku aby jsem Vás našla. Libor mi adresu na něj poslal a tak snad trefím :slight_smile: papa
5. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj všem, :slight_smile:

holky prosim vás můžou už děti zelený čaj? Klasickej sáčkovej?

Taky blahopřeji k měsíčninám :wink: Toto letí...
5. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak špatně. Krom Holubic mi nic neposlal. Takže budu hledat i tak :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
aji ja bych ho nedala obsahuje hodne theinu a to je jak kofein
5. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
lis díky a já myslela, že je zdravej a že ho už mužou
5. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Lis, nejsi v tom sama, já také po vzoru Marusky uklízím...mám převlečeno, peru, žehlení se tu na mě taky "směje", vyluxováno (jinak já luxuji obden, protože jsou taky všude moje vlasy a na plovouče taky prach, ale vytírám tak 1-2x týdně) a teď čekám, kdy se mi vzbudí rarášek, spí už 2,5 hodiny venku... :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Já dávám jen dětský granulovaný a nebo přinejhorším ovocný sáčkoví, ale zelený je asi pro ně ještě brzo.
5. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
michele my asi pořídíme Miele Tango plus, cena 4tis ale H má benefit od zaměstnavatele slevu někde 5 - 30% tak bychom pro něj jeli tam.... .:slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
taky dávám granulovanej od sunarky, ale jen jsem myslela, že bych to namíchala. Fík už ani moc nechce bylinkový :angry: ale ty jim dělám aspoň na noc kvuli bříšku
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Bylinky jsme prskali až na strop od začátku :grinning:
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak to Kája v poslední době piju samotnou vodu, do které jí přidávám fluor na zoubky...občas jí udělám fenyklový nebo heřmánkový čaj, popř. ovocný dětský... :slight_smile:
5. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
Pepi ten presne mam, kamaradka ho uz vlastni 3 roky a je spokojena, nechtela jsem za nej davat majlant, ale chtela jsem kvalitu :slight_smile: na plovoucky mi bohate staci...

Jinak se take pridavam do klubu Maru a spol :slight_smile: rano nakup, zehleni, vareni, uz mam temer uklizeno, jen az rarach usne tak vytru a pujdu pracovat pak prochazka a vecer padnu za vlast jako kazdy den :grinning:
5. čer 2009 ve 13:13  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Jani pak cinkni te navedu,Libor bydlí o dva baraky vedle :wink: prostě hledej novostavbu Holubí haj..mezi tema troskama to poznáš :grinning:
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Nikky, tak to jste si kupovali byt od firmy RAK, že?
5. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Refido,Rak má rodinné domy
5. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Aha, já vím, že tam stavěli... :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
michele, takže na lino plus dlažbu to je taky dobrý :slight_smile: tak to je mi hned líp když vím o někom s good zkušenostma :wink:
5. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
jj a stavěj..pěkný dementi :grinning:
5. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky já bych chrápala.... :slight_smile:

A dotaz na majitelky letních fusaků - jak to děláte ve sporťáku? přece když ho tam dám, tak jím znemožním připoutání kšírama, když Pepča ve fusaku by seděl jakoby NA kšírách...
5. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj!

Kubíčkovi krásné 4. měsíčniny!

Holky, to je mazec, Aný má poslední měsíčniny, v červenci jí už čeká 1 rok!!!!! :confused: Jako to je neskutečný jak to uteklo!!!

PEPI, můj letní fusak od Aestheticu má díry na kšíry, takže pohoda :wink:
5. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Niky, tak právě ti stavějí domeček i nám, jen na jiném konci Prahy! :slight_smile: Pepi, fusak nemáme, takže neporadím! :slight_smile:
Verus, utíká to strašně moc...děti nám stárnou! :grinning:
5. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jo a Kristýnce taky vše nej nej k kulaťoučké 10! :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Pepi jo jo spokojenost i na tvrdych podlahach a prckuv hraci koberec to taky bere jedna basen i zaslapane drobecky od susenky :grinning: nase male prasatko...
Jinak letni fusak nemam, ale u obou zimnich mam diry na ksiry jako Verusv....

Apropo vse nej oslaveneckum!!! Teda to to leti
5. čer 2009 ve 14:24  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Tak jsme měli mrkev,sežral půlku skleničky a ječel jak magor,docvakl se 120 mlíka a řve :grinning: otesánek :sweat_smile:

Sil: fakt? tak tady jak to má pod rukou konstruktiva,tak mazec
5. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ha tak musím prozkoumat díry na kšíry :slight_smile: možná tam jsou taky :slight_smile: a kdyžtak se vyroběj :grinning:
5. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
pepi: letní fusak má díry na kšíry,jen se musí prostřihnout :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Holky, chci se zeptat, malámá ode dneška rýmu, tak se chystám pro odsávačku, která je nejlepší? Ona totiž ještě nemocná nebyla, tak jsem ji nepořizovala a dá se koupit v lékárně že? A které kapky do nosu nejvíc pomáhají??? Díky :wink:
5. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.