• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahooooooooooooj :dizzy_face:
Hlásím,že jsem se neoduklízela k smrti :dizzy_face: Domčouš se zvedá už za ruce,podám ruce a on si stoupne,moje velké miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
gratulace k měsičninám,Aničce poslendím kojeneckým,nevěřím prostě že to bude rok,to nemůže být pravda :sweat_smile: Jinak Kubíkovi taky (už jsem posílala i smsku tak ještě tady) no a Kristýnce :dizzy_face:
A něco jsem dočetla,ale jak se začalo psát o politice tak jsem to přeskočila a nedočetla :sweat_smile:

Fajro kapky Nasivin,libenar a odsávačka na vysavač,rýma nám dneska skončila,za 5 minut 12 :rolling_eyes:
5. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
FAJRO, jedině tu na vysavač. A kapky ty co psala Maruška. Já ještě Aničce i stříkám do nosánku Vincentku.

Jinak Aný furt teplotuje, dnes měla i 38,8 a jsem si teda téměř jistá, že to je od zubů, páč se dnes 3x prosrala a slintá první ligu. Holky co máte už doma zubáky, jak dlouho ty teploty můžou k těm zubům trvat? Neříkejte že do 2,5 let :rolling_eyes: jinak mě odvezou....
5. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
No jo MARU, ona už nebude kojenec ale batole! To je hukot!!!! :confused:
5. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Hukot to je a pořádný,fakt tomu nerozumím jak moc rychle to uteklo,vždyť já ještě cítím porodní bolesti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Verusv kdy se s tebe stane snž? Vím až budete v domečku,ale jestli jste už tak nějak uvažovali .....
5. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
jejda..zas ty zuby...chudák Anička :frowning2:

dneska valím brzo spát,včera jsem to hodně protáhla a dneska jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Vojta šel spát k sousedům,tak je tu klid a Maty už chrupčí...zítra po obědě jedu s kámoškou do IKEI,se už těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , mamča pohlídá :slight_smile: ,beru i Míšu,se chce podívat po obchodech na hadry..no jo puberťačka :grinning:

niikkyy: tak to je fajn,že Kubíkovi mrkvička chutnala :slight_smile: , to bude správný jedlík :slight_smile:

maru: gratulace k úspěchům Domíka, teď nebude dělat nic jiného,co?

Maty by taky furt chodil, na posteli se vždycky ,když ho přebaluji otočí na břicho a skloune si hezky opatrně dolů na zem a stojí a má z toho vánoce :slight_smile: dneska jsem ho tak nechala s holou prdelí,tak se mu to děsně líbilo :grinning:

tož nic...mějte se ...pááááááááááá
5. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
MARUŠKO, nejdřív asi tak v zimě, ale to si fakt ještě rozmyslím podle situace jak moc budeme zabydlený a jak moc bude M. ještě pracovat. Protože být sama na 2 tak malé děti, to bych asi nedala... :frowning2:
5. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
GABI, užij si zítřek a nevykup to tam :grinning:
5. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
MARU a o tom jak moc rychle to uteklo mi povídej. Já si naprosto přesně vybavuju jak jsem polepovala skříň v ložnici jako kdyby to bylo včera a ono to bylo v pátek, den před porodem. :confused:
5. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
No jo taky jsi vlastně rodila v sobotu,týden přede mnou,no já nezapomnu nikdy jak jsem si říkala,když jsme dostali zprávu,že jsi porodila že toto se mě netýká,já mám ještě času dost a ejhle za 7 dní už jsem taky byla maminka a přísahám,že jsem si to uvědomila až když jsem malého porodila a neslyšela ho ... :confused: :pensive:
5. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
A s tím snažením tě naprosto chápu,2 malé děti a sama na to,to musí být .... strašné :fearful: :zipper_mouth:
5. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak já si to uvědomila až když jsem jí viděla na té JIPce, to jsem se rozeřvala a nebyla k zastavení. Po porodu jsem byla ráda, že jí odnesli, protože jsem si chtěla děsně odpočinout a měla jsem hroznou depku že k ní nic necítím a že jsem ráda, že mi jí vzali :pensive: :zipper_mouth:
5. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
O tom řvaní bych mohla vyprávět,já řvala celých 16dní :zipper_mouth: A Jipka raději mlčím do teď nemůžu vidět video bez slz :pensive: Lásku jsi cítila jen sis to později uvědomila to je naprosto normální,zvláštní je,že já po 36h kontrakcí byla najednou plná energie a šla spát až kdesi ve 21h (malý se narodil 12:17) mě únava prostě přešla byla jsem šťastná,že to máme za sebou :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
No já samozřejmě pak celou noc taky nespala, únava byla ta tam. No já si myslím, že jsem nic necítila,protože jsem prostě na ten porod nebyla připravená. Někdy od 38tt se podle mě už maminy na porod těší až uviděj drobečka a já to měla ještě o 4 týdny dřív.
5. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
všechny vás zdravím...

oslavenečkům přeji jen to Nej...
je mi z toho někdy smutno, jak moc to letí... :frowning2:

je mi nějak blbě, tak ani nebudu moc psát a půjdu brzy spát, celý týden jsem ponocovala
a rána byla náročná, ale dnes byl táta s námi doma, tak se spalo až do 11hood... samo že s ppřestávkou an hraní od půl 7 do 9-ti, ale vstával táta, já spala dál... :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Veru, po porodu jsem byla tak hotová, že mi trvalo dlouho, než mi to docvaklo..
i když jsem byla s ním, ale na noc jsem ho u sebe neměla... to bych pak nespala vůbec a byla jsem vyčerpaná a měla jsem po porodu horečky
5. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoooooj :sunglasses:
je to tadýýýýýýýýýýýýýý,moje láska už jede ke mě,juchůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahojjj
jo uz jedu!jen me rupne palice,mlade knoura chvilema.a rusi me ze spanku.a asi se pocuram:grinning:
6. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
no to je závislost,ona leze na koně i v autě :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
:grinning:
tak uz jsme v Brne madam. Snad se nekde vycuram,ale musim vydrzet.pac zastavime a tyran bude vzhuru
6. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Ty jo jede nějak rychle ne?
Hele už jsem nachystala Kubíčkovi postýlku a má tam i krokouše :sunglasses:
Jo to je jak náš malý ten taky,když se zastaví tak je vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Jee ja krokouse vezu jak debil :grinning:
tak jdu curat a presedam za volant,to bude jizda,ole ole :grinning:
6. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
No tak bude mít dva,si může vybrat,který se mu bude líbit víc :grinning:
Jdu volit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
zdravííím,
holky to vám tedy závidím to setkání..to budete drbat :grinning: :grinning: :grinning:
doufám,že na koně nakouknete :slight_smile:

já dneska peču sekanou s bramb.kaší a okurek k tomu...se mi nic jiného nechce..Maty spí :slight_smile:

tak zas jdu...... :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky taky nakukuji..jeee on uz je sraz dneska? A to jede nikkyy sama takovou dalku?? Nebo s manzou? My jedeme do Phy pokoukat ty autosedacky....tesim se a volit teda nejdu, protoze nefandim fakt nikomu..Kata tu zrovna na zemi cupuje ty volebni listky.... :grinning: manza sel volit ted a pak vyrazime..tesim se na zazitky tech dvou pani a taky jeste ne neco ale to nesmim rict :wink: tak hezkou sobotu vsem zeny :dizzy_face:
6. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
jo a jeste pro Fajru jsem chtela, ze ja jsem Kate davala Hedelix kapicky na uvolneni hlenu a myslim, ze jsou super akorat pak to fakt jako tece, ale to je dobre, kdyz se to dostane ven..a jsou i pro kojence...

a dodatecne vse nej Anicce i ostatnim oslaveneckum ty joo kdyz si to predstavim pred tim rokem ty blaaho :astonished: :astonished:
6. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
ahojky tak my máme maga rýmu :unamused: odsávám skoro furt,ůplně jí to teče z nosu,,,doufám že to do pátku přejde to jedem na dovču a nerada bych aby měla rýmu...
holky pěkně si to užíjte(maru,nikky)
no nic jdu stírat a vysát je to tu samej vlas a samá křupka :grinning:
6. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj Holky,

tak jsem dneska byly u jednoho magistra lekarnika (odbornik pres masti) a Julinka ma atopicky ekzem :frowning2: tak jsem z toho nejaka rozladena.

Take prejeme opozdene vse nejlepsi k mesicninam :wink: :wink: :wink:
6. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
No tak řeknu vám,že Veru pěkně kecá ......jelikož je hubená jak lunt a krásná jako princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt ji to moc a moc sluší a sedí tu vedle mě :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
lis: co je šeptem ,to je čertem!!!! :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

maru: dy´t jste hubené obě dvě :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
já se před chvíli vrátila z IKEI...bylo parádně :slight_smile:

stavovala jsem se do Hypry pro ty huggiesky a už neměli :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...no neva,zkusím tady u nás
6. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.