• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojda ženský v Karviný! Neservěte se o klávesnici :wink: Hele co kluci, jak na sebe reagovali?
6. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
V poho už spolu u Tomova kamaráda chlastaj :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Já myslela kojence :grinning:
6. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jo ty si sedli taky :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
GABI a co jsi pokoupila v Ikošce?
6. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj.
Tak Maru keca,jsem bedarovita a ona je jak tyc,krasna,Domik je uzasnej smisek:grinning:
jo a vubec se nestydi,je to muj poklad!
6. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
samé blbůstky a kytky a hračky a krabice a ták...to ,pro co jsem tam jela tam neměli :wink: ale nemohla jsem odjet s prázdnou :grinning: :grinning: :grinning: ..jo taky miluji ty jejich švédské bonbony gumové a čokolády :grinning: tak to jsem vzala taky..jo a Matymu jsem koupila takového krásného hafana,je to jako polštářek...moc pěkné :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
My dnes byli mega úspěšní, dali jsme malou mámě na celý den na hlídání a jeli kupovat vybavení na domeček. Máme už objednané sakumprdum všechny dlaždičky a pak jsem jeli do Sapha koupit vanu a normálně tu co jsme měli vybranou za 12.000 Kč, tak u skladu stála opřená nemlich ta samá ale za 3000,- páč měla na dně malinkatou bouličku. Takže jsme ušětřili 9000 a boulička mi je fakt úplně víte kde :sunglasses:
6. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak hlavně,že jste si sedly i vy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a bumbáte????
6. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
veru: super kup :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
to potěší :slight_smile:
Jak vás tak čtu, tak by se chlapi měli bát, abyste se nechtěly rozvést a "zaregistrovat" se spolu :grinning: :grinning: :grinning:
a co přízvuky? je to prča????
6. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
My si sedli už dávno :dizzy_face:
Veru no nevím co by nám na to chlapi řekli :sweat_smile: Bumbáme :astonished:
6. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
tak jdu..jsem ještě nepřevléknutá,zboží nevybalené a čurbes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Prizvuk v poho.jo jo my se zaregistrujem! :grinning: uvazuju,zda s Maru spat na jedne lozi:grinning:
6. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
NIKKYY rozhodně. Chlapi ať si chrápou a dejchaj pivo spolu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak cooo jak dopadla navsteva musim docist :grinning: ale urcoo dost dobre...jen jsem zaregistrovala pochvalu od Maru na Nikkyyy ja verim ze je krasna uz dle fotek :sweat_smile: :wink:
6. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
a Maru samozrejme taky proste kosti obe :slight_smile: Maru a co? libilo? :grinning:

Holkyyy ja dnes chovala 3 tydenni mimco ty blaho!!!!!!!!!!!! :astonished: Takovy uzlicek 4 kg chapete to? To snad uz neni mozny... :confused:
6. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Veru ty joo takovy kauf!!! Taky bych se na boulicku vykvakla ta cena je bomba!!! Snad se z boulicky nestane velka vyloupnuta boule :fearful:
6. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj LISOUNKU! Určitě boulička bude furt bouličkou, manža jak dělá bazény, tak ty lamináty zná a říkal že to bude ok, že dokonce existuje cosi, co by jí mohlo úplně vyhladit,a le mě tam fakticky v ničem nepřekáží.
Jůvačky 3 týdenní mimi jo? A jaký to bylo, taky jsi ho vyhodila málem až do stropu jak jsi čekala že bude těžší? :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
joo Veru presne tak :grinning: :grinning: kdyz jsem pak jukla na tu nasi 7kg (a to je mala!) breberku prisla mi tezka :sweat_smile: ...tak super, kdyz tomu manza rozumi bude to ok, taky by mi mini boulicka nevadila :wink: co Ani a teplutka?? :fearful:
6. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dneska už ok. Asi to fakt byly ty zuby, akorát jsem teda žádný nový nenašla. Ale je fakt, že jí do tý pusy nelezu, protože ona to nesnáší a nenechá si tam šáhnout a násilím se mi nechce. Takže usuzuju jen z nahlížení při smíchu a pláči :wink:
6. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Veru ja to taky tak zjistovala do pusy jsem ji nesahala, jen kdyz cinkaly o lzicku nebo uz byly videt...zubaci jedny :wink: musime dat to Konopiste :confused: ale asi dost hlidas tu stavbu vid?? :unamused:
6. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Kde jsou ty dve nasavacky ?? :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
No já teď jsem naprosto nepoužitelná co se srazíků týče. :confounded:
6. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
hmm nevadi :frowning2: chapu to ..co se da delat..tak snad nekdy... :wink:
6. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahoj,
tady je mrtvoooooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Co se děje, že se tady nic neděje :sweat_smile: ?
7. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
Ahoj Kůzlátka,
tak Veru už je pár kilometrů od Prahy,vrací se domů,já jsem tady osaměla a co vám budu povídat ...... Bylo to skvělí,jsou fakt perfektní pár s Tomem,Kubíček je k upusinkování,moc hodné miminko a tak malinký oproti tomu mému raráškovi,perfektně papá brokoličku,otvírá pusinku a půl skleničky mu fakt nestačí :sweat_smile: No a holky ta jeho výýýýbava :zipper_mouth:
Jako net nelže už tam jsem věděla,že Veru je kámoška k nezaplacení a jednu vadu,ale fakt má ... bydlí na druhém konci republiky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Už teď mi chybí .... mám jak já tak Veru spoustu foteček,brzy určitě nějaké dodáme. No jsem smutná,dlouho je neuvidím a přirostli mi k srdíčku :astonished:
7. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.