• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no jo a Lisounek ten náš to vám musím říct,ona se spojila s Veru a společně ukuchtili dárek pro toho mého Domínka,LIs ze mě vytáhla co potřebuji a mít nebudu a Veru to koupila,takže taktika vyzvídací od Lis zabrala,vykecala jsem ji to a teď už mám doma sedátko do vany,juchůůůůůůůůů :sunglasses: Perfektní dárek,jsem šťastná moc za něj děkuji posílám pusu všem zůčastněným na akci sedátko :grinning:
7. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Maru,zabiju te,z tveho prispevku mam slzy v ocich!z mobilu toho moc nenapisu.ale az malej usne,tak se prihlasim.ale jedno Vam reknu,fakt mi nikdo nikdy tak nepadnul jak ona.a tu vadu,ze je daleko ma i ona.cela jeji rodinka je neuveritelna,mila,skvela a proste bomba.nema cenu rozepisovat.proste uz ted se tesim az dojedou k nam.jsou to andilci!
7. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Jo a konecne jsem nekde byla skoro nejvetsi :grinning:
maru ani nemam foto Domci v sedatku :cry:
a stojim v zasrane zacpe,me opicha fakt.kluk nervni,mazecc,chci do Karvine!!!
7. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
čauky to je fajn že ste si to holky užily,,,, :wink:
mám prosbičku potřebuju vyprat kočár :grinning: odstrojila sem ho ale nevím na kolik ho mám dát přemýšlím bud na 60tku ale zase aby se nesrazil a nebo na 40tku ale aby se to zase vypralo.....nevím no :astonished:
7. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
No a já opět nejmenší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
veru v sedátku už ho mám vyfoceného,pak dodám :slight_smile:
Zácpa je na prd,to je fakt na palici,Domčouš už řádí v postýlce,ale jak byl unavený tak ho to hned přešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už nebudu psát jak moc mám vás ráda a jak jsem šťastná,že jste tu byli,však víme své :dizzy_face: Jo a spali jsme spolu v posteli :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Kaci dala bych 40tku s tím,že bych to předem namočila :wink:
7. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
7. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
fotečky moc pěkný moc vám to tam sluší... :slight_smile: a kdepak ste všude byli a copak ste všechno dály??? :grinning:

maru mám to namočit jo nejdřív??já se bojim aby to vypralo na tu 40tku je to zasraný jak svině ale zase aby se mě to na tu 60tku nesrazilo,asi to teda namočím nechám to hodku a pak to hodím na tu 40tku asi no...dík :dizzy_face:
7. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Kaci já bych to určitě namočila a dala tam nějaký prášek na skvrny nebo gel,no a ten největší maras bych vykartáčovala a pak dala prát na tu 40tku,ale 60 bych taky nedala,právě bych se bála taky.

No byli jsme u nás V Karviné v parku :sunglasses:
Vlezla na mě rýma jako trám,jsem to určo chytla od malého,ten už má 3 dny klid,jestli to dostane KUbík tak si jdu hodit :frowning2:
teď soplím,kýchám a to jsem ráno byla ještě ready :pensive:
7. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
jj tak udělám,díky za rady :wink:
tak to jo,couraly ste couraly :grinning: mal má taky rýmu od včera ale už je to lepší,tak napařit a čajíček s citronkem :dizzy_face: snad to Kuba nedostane,budem doufat :unamused:
7. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
a jak na sebe reagovali kluci???Domča byl vykulenej určitě vid? :grinning:
7. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak uklizeno,vykoupáno,napapáno a mládě hajá..super :wink:

Maru co to na tebe vlezlo???jsi byla OK ještě??? :astonished:

Kluci na sebe reagovali tak nějak normálně nezájem skoro :grinning:
7. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
no jde vidět holky,že jste si to náramně užili všichni :slight_smile: a fotečky pěkné :slight_smile: ...dodat více :grinning:
7. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
Verůůůůůůů,pomoooooooooc :frowning2:
Nevím fakt,pořád pšikám a spustila se rýma,úplně z ničeho nic tak jak u malého :frowning2: Fakt doufám,že Kubík bude oki,ale nepusinkovala jsem ho tak snad ho to mine :pensive:
No jo kluci jsou flegmouši,akorát Domi ho chtěl pořád hladit a tahat za rukáv :sweat_smile: Ale Kubík se nedal,snažil se mu taky dát,no jednou bude Domi utíkat před tygrem :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Maru tak čajík a hajat......to můžeš mít z toho počasí hele..ale mazec jak to na tebe skočilo :frowning2:
Spíte už??? my jak dudci.od 5 byl v autě vzhůru,takže jakoby byl doma,tak super a hned usnul :wink:

tygr???Jakub je andílek nehybnej :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Gab užili,ale nemuselo to táááák rychle utíct jako :cry:
7. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky!!!

Maru a Veru, máte moc pěkné fotečky a je to fajn, že jste si tak sedly, si pamatuji, že jste byly mezi prvníma na koníkovi v srpnovkách... já se styděla přidat... to až později, až tady bylo více holek.
také to tak mám s jednou kámoškou a bydlí také daleko v Českých Budějovicích, takže se vidíme tak jednou do roka, jak nám to vyjde.

jinak tady bylo včea hnusně, celý den zataženo a večer trochu zabouřilo a dnes mě sere celý den... :frowning2:
chybí mi nějaká akce... tak snad někdy příště...
byli jsme totiž u tcháňat a nebude se ani rozepisovat, bych se zase musela vytočit...

Váša teda ještě nehajá, sice je v postýlce, ale řádí

Maru, jakou značku máš těch golfáčů?
7. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Maru už jsem objednala tu židlu...určo bude spokojenej a tu co máš ty i barvu teda..to je divné,že bychom měli něco vyjímečně stejné :grinning:
7. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
babydesign
7. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
No to je fakt divné Veru,však si přijela i podobně oblečená jako já :sunglasses: Vesta,kalhoty pod tím tričko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malý spí už,usnul jak včera 19:30. Kubík je andílek,ale ďáblíka má v sobě :sweat_smile: Ti říkám si užiješ :zipper_mouth:

leni mám od baby desingu Mini 2008 nebo tak nějak se to jmenuje,ale nevím už přesně jak. Jsem spokojená s nimi.Leni tcháňata nezávidím,už minule jsem četla jak ses vytočila na obědě,no bude líp :wink:
7. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
jo Babydesing :grinning: ta holka ví všechno prostě :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
no jo...sestry :slight_smile: ..jste se hledaly, až jste se našly :grinning:
7. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
My jsme na sebe zbyli ..... na snažilkách :wink: Veru ví.
7. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
joo kočár je super co má Maru :wink: jak to vím??? :grinning:

no taky jsem si všimla,že jsme měli to samé skoro na sobě :grinning: ještě že si ty děti nejsou podobný :grinning:

No užiju...hele jsi ho měla vidět ve vaně...z auta byl spařenej,všude potníčky ( koho mi to připomíná) a tak jak jsem ho naložila do vany.tak byl nadšenej a já vypadala jak když jsem se koupala s ním :angry:
7. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
jj my jsme na sebe zbyli a díky bohuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: bychom měli poděkovat co? :grinning:
7. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
No jako mazec :grinning:
Hele fakt nevím,já mám doma jen dítě,které téměř 11 měsíců trpí na potničky :sweat_smile: Malý byl taky nadšený,byl v sedátku (jak jinak) voda až po krk a on jenom sklonil hlavu a pil vodu,děsně se tomu smál trulítko moje,plácal všude vodu,fotky mám,ale ještě ve foťáku ...... hepčííííííííííííík :zipper_mouth:
7. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
hele to tvoje slůvko rozpučit mě zas dostalo....čuměla jsem na to jak jantar :grinning:

hele a že jsem se držela a nebyla sprostá???? :grinning:

no a poslouchej...jak jsme jeli ppo D1 tak za náma kousek se pak musela stát nehoda,hlásili v rádiu a kolony jak sviňa,jsme tomu ujeli jen tak tak
7. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
No asi napíšu děkovný příspěvek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabi jak Maty dneska? Dobrý,nezlobil?
7. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
to jsem fakt ráda,že se mu sedátko líbí...ufffff :dizzy_face:

udělej si kurňa čajjjj :angry: :angry: ta holka mě rozčiluje...jsem jí peskovala :grinning: pač nechtěla abych něco dělala a měla smůůůůllliuuuuuuuuu

Ale fakt Vám řeknu,že jsem měla pocit,že u ní vůůůbec nejsem poprvé..opravdu jak doma to bylo a i Tom mi to říkal a naši chlapy..si taky jako sedli...Maru : TO JSOU MALÉ VĚCI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě to doma slyšíš?????? :grinning: :grinning: já jo :grinning: :grinning:
jo a maj to doma strašně útulné a jí s tou mojí kočkou spala v posteliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
NO mě nenapadlo,že to zase neznáš :sunglasses: Sprostá jsi nebyla vůbec a já doma Martina připravovala,že jako si servítky nebereš a prostě mluvíš sprostě a odjeli jste a on mi říká,co jsi kecala,že mluví sprostě .. taková slušná holka to je :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Ty jo tak ještěže jste tomu ujeli a hlavně v pořádku dojeli :wink:
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
jsem se snažila abych fakt nebyla sprostá...a já hlavně neměla důvod být sprostá když vše bylo BEZVA :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.