• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a nebo jsem se vynadávala když jsem řídila cestou k Vám,pač po silnicích jezdí kreténi :angry: :angry:
7. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Líbí a moc :dizzy_face:
už tu piju nějaký fuj tajblík čaj,mi to udělal Martin a humus,ale hlavně ať pomůže :fearful:
No jako vůbec mě neposlouchala,jí říkám,si to umyju sama až malého nakrmím a ona už stála u dřezu a mlaskala na mě,že se jako nechytám :sweat_smile: Chápete u mě doma mě pěkně peskovala :sweat_smile: Já slyším pořád moribundes či co a hlavně žlutý pes :grinning:
7. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak to ses asi vynadávala ... mi volá na cestě ke mě a říká ,no jsem v nějaké prdeli a nevím kam jet :grinning:
7. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
To je trubka ten MArtin..jsem to četla Tomášovi a tlemí se tady tomu,že prej si fakt něco založej :grinning:
Marťas má zážitky co? jsem ti říkala,že se tam fakt pobaví :grinning:

Co?? to jsem byla v Ostravě už :grinning: :grinning:

No co jako že jsem na návštěvě....když myju,tak myju a ty mě na mě nebudeš mluvit sakryš :grinning: mě neser
7. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
MORIBUNDUS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
JE TO ŠÍLENÝ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak to by měli,aby ho ten žlutý pes přešel - to je jako modrý koník pro ostatní :sunglasses:
Zážitky má,to jo a já mám plný nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je humááááááááááááááááááááááč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No já si nedovolila ani pípnout :pensive:
7. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
no nic jdu se naložit do vany...jsem se včera nemyla,abych neplítvala vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zlato ty se vylež jo??????

Dobrou a děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
už a´t je zářííííííííííííííííííííí :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
prý neplítvala,já ji asi praštím .... no budu trénovat do toho září :sunglasses:
Já jdu taky hajat a potit bacila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou a taky děkujemééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
baby a vy tu furt kecáte :grinning: :grinning: :grinning:
maru: Maty byl dneska v normě,na to ,že spal za celý den cca 45 minut,tak v klidu..odpadl kolem 18.30 ale vstávali jsme kolem 9 hodiny ráno dneska a to nás ještě vzbudila Míša...tak asi proto moc nespal...měl naspáno :grinning:
zítra ráno jdeme do nemocnice na ten ultrazvuk hlavičky..bojim,bojim..snad bude vše OK...

taky půjdu spát,te´d jsem musela zabít pavouka v koupelně,Míša se šla sprchovat a málem ji trefilo,jak to uviděla..no já se taky bojím,ale kdo jiný to má udělat,když jsou všichni poseroutkové :grinning:

tak dobrou :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobrý den,celý den :sunglasses:
Mám rýmu jako trám,jen díky zázraku olynth jsem spala celou noc a nemusela smrkat a kupodivu i to moje dítě mě v noci nepotřebovala,jen ve 4h ráno a to jsem mu rovnou dala 120ml mlíka,aby už mě nebudil :sweat_smile: No a vzbudilo mě jen 06:15 mamamamama :rolling_eyes:

Gabi jak to děláš,že spíte do 9h? To je pro mě fata morgána :sweat_smile:
8. čer 2009 v 07:20  • Odpověz
Ahojky

Maru tak jsi se aspoň trochu vyspala???Já ne :angry: jasně že Tom ho vzbudil :angry: :angry:
Rýma furt jo? ach joooo :cry:
8. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
No jo vyspala,minulou noc mě honil furt z postele to víš a teď mě to chtěl vynahradit tak fakt hajal a volal jen jednou :sunglasses: No já byla tuhoš,vím že nějaká bouřka asi byla,ale jinak mám prázdo tak tvrdě jsem nespala ani nepamatuji.
Tom ho vzbudil jo? Martin naštěstí ne dostal kázání jak se ráno chovat,když se vstává do práce :grinning:
Rýma veliká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám ji od malého a ten ji měl od Martina a Martin od klimy z auta za to taky dostal černý puntík a už má zakázanou klimu.
8. čer 2009 v 07:24  • Odpověz
o on něco říkal,že klima je šílená....
Tak ať tě to brzo přejde JE TO ŠÍLENÉ :grinning: :grinning: MURIBUNDUS :sweat_smile:
8. čer 2009 v 07:31  • Odpověz
Jo to je šílené :grinning: :grinning: :grinning: Moribundus žlutý pes :grinning:
Dítě mi kouše postýlku,to asi bráchovi nebo ségře žádná nezbyde :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Já ho dala spát,už tu kňučel a musím si jít umýt vlasy a musím akutně vytřít :frowning2:

joo žlutý pes vede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a ještě musím uvařit ten květák..hodně do měkka že?
8. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Tak já uspávám jen mi ty ódy nějak nejdou jak mám ucpaný nos :sweat_smile:
Vlasy mě taky čekají i sprcha tak fakt už chci,aby spal :rolling_eyes:
Květák hodně do měkka,klidně rozvař a nezapomeň bez stonku ten nadýmá :wink:
8. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky... já se dala do kultivace pokojíku plus chci taky akutně vytřít... :slight_smile:

Včera mě točil Honza, pronesl "mělo by se převlíct," a já upřímně nesnáším tohle bychování... tak jsem mu řekla, proč neřekneš mohla bys převlíct? a on se hájil tím, že jsem říkala už před týdnem že převlíknu a pak jsem na to zapomněla.... Jo, jistě, já tu dřepím a točím palcema mlejnek, že jo...

Ty chlapi jsou občas fakt praštěný....
8. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Krásné slunečné ranko, tedy alespoň u nás v Liberci :wink: snad to vydrží i do odpoledne.
Tak já vždy napíšu ráno a pak se sem za celý den nedostanu, takže to je asi desátý ranní pozdrav..... :grinning:
8. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky..Kata mi spi, coz je divny, vstavaly jsme v 7 hodin a pred 9 hod znovu usnula.. :confused: divny...Maru jsem rada, ze se sedatko libilo... :wink: a hlavne, ze se Domca do nej vejde... :sunglasses: Nikkyy tak trochu zertovala, ze ji ho omlatis o hlavu, nastesti se tak nestalo :sweat_smile: tak at ho Domik uzije a ja jdu neco docist...
8. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Dobré ránko, tak cestovací víkend je za námi , ale přivezla jsem si rýmu-netuším kde jsem k ní přišla, takže se přidávám Marus k tobě do klubu! :frowning2: To je fajn holky, že jste se konečně viděly a že jste si to tak hezky užily!!! :grinning: Jinak Káje začíná vylézat horní levá jednička, takže třetí zoubeček! :wink: A dnes jsme spali všichni do skoro půl osmé, ale samozřejmě s nočním kojením, ale i tak...jak říká moje švagrová, tak pořádně se vyspíš až děti odrostou plenkám!!! :sweat_smile: Jdu si vyčistit zoubky a trochu se zkulturnit... :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
hele a neni vam jako trapny si tu psat vase zazitky, kdyz ostatni nevi o co jde to je samej zlutej pes a podobny narazky.... :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ????????????????? my chceme taky sraz...co bude s tim celkovym srazem? Manza se pta, zda by tam byli i jiny chlapi? Musel by jet se mnou, ja ridim jen u nas na okrese :grinning:
8. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
lis čauu
jsem včera jela kolem Benešova,jsem ti mávala :grinning:

muribunduussss :grinning:
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Sil tak vítj do klubu,schválně kdo posmrká více kapesníků :sweat_smile: A gratulace k zubánkovi :slight_smile:
Lis žlutý pes je přece modrý koník :grinning: Dle našich chlapů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako já neřidím vůbec takže se musí počítat i s mojim chlapem :sweat_smile: Jo a to že se do něj vejde,ale jenom bez plenky,s plenkou to je horší,takže naštěstí se koupe nahatý :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
čauuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Maru no ted jsi me dostala s tou plenkou jsem si prave rikala, ze ja koupu bez plen.. :grinning: ale obcas si ji dam do sedatka jen tak kdyz jsme v koupelne maluju se nebo tak, aby mi nelezla do prasku na prani a vejde se teda i oblecena...ale Kata je jina kategorie :sunglasses: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
jdu přebalit
hovňous¨
ještě dojdu
8. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
me porad spi ty joo to je prapodivny.. :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
U mě je to stejné, já řídím jen když je nutnost největší, takže i plus můj chlap!!! :slight_smile: Jinak Lis s tím srazíkem, já myslím, že je problém v tom, aby se našel někdo kdo to zorganizuje... :sweat_smile: Pěkně v tom srazíku pokulháváme, protože jsem se minulý týden potkala s jednou holčinou ze zářijovek a ty už sraz měly, sešlo se jich cca 25 a prý to bylo super!!! :grinning:
8. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Nestraš Lis,bude to dobrý je jen unavená :wink:
To víš Lis,plenky do vany mu fakt nedávám :grinning: Ale jak jsem mu to zkoušela v pokojíku tak to bylo tak,tak :zipper_mouth: Buřtík můj :grinning:
8. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.