• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
No jo pokulháváme to je pravda,já fakt nejsem organizovací typ a navíc to chce více lidí na tu organizaci a co tu já sama vyřídím v končinách???? :confused:
8. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
čauky,
maty už taky spí..jsem ho po cestě nakrmila v parku,že si dáchne v kočíku a nic...tak šel te´d doma....
8. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
jo ...je tam krásně dneska :slight_smile:
maru: včera byla bouřka a slejvák :frowning2:

já si uvařila kafe,dneska mám skluz
8. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Co ten UTZ?
8. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
maru: no nevím..musíme na CT a dělá se to pod celkovou narkózou,musím být s matym 1 den v nemocnici..prý tam nějaká dutinka je ,ale na ultrazvuku se to nepozná...tak jsem špatná :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mudra říkala,že v posledních 2 letech je moc dětí,co to mají a jen malé procento těch dětí to má vážné,kdy se musí na operaci..a ostatním to vymizí..tak nevím,jestli mně chtěla uklidnit...no takže víc budu vědět,až tím vším projde...ale strach mám...od minula se mu nic nezvětšilo,akorát ta dutinka...ale nerozumím tomu....
8. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
zase řval jako tur,takže když mi to vše vysvětlovala,houby jsem slyšela....
8. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
já nikdy s dětma po doktorech nechodila ani po nemocnicích,toto je poprvé,co něco řeším.....
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Gabi, já vím, že se nám to lehce říká a tobě hůře dělá, ale buď v klidu, bude to dobré...a CT je v pohodě, taky jí Kája absolvovala a pokud si to domluvíš, tak v nemocnici být nemusíš, my jsme den předem došly na nějaká vyšetření a pak teprve až ráno nástup do nemocnice, kdy jí udělali CT a myslím, že po 6 hodinách pokud je dítko v pohodě po narkóze můžete jít domů...já byla nakonec ráda, že jsme v nemocnici nemusely spát, stačilo mi tam strávit den, protože když vidíš všechny ty nemocné děti...no, co vám budu povídat, doma je doma!
8. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Bouřka byla ale v noci něco jsem slyšela
Ty jo Gabi ´tak to nevím,ale určitě to bude v pořádku,protože musí,dutinka ještě nic neznamená,ale špatná bych byla taky to je jasné,kdy vás čeká ta nemocnice?
8. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
sil: já se právě bojím té narkózy,aby se něco nepodělalo,taky budu ráda,jak tam nebudem přes noc,já to taky blbě snáším....
8. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
musím prvně k dětské neuroložce s papírama a pak mi vystaví papír aasi se budu muset objednat nebo ona už mně sama objedná,ale co nejdříve prý....
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
jejda,na to se přišlo tak jak říkala Dr.že má vysoké čelíčko??
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
no tak hlavně,aby Maty byl v pořádku,on je jinak pohybově v poho...není jako opožděný,spíše živější..no nevím,nesmím na to teď myslet....
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
no podle hlavy..ale on má hlavu po otci...uvažovala jsem ,že kdyby mně nikam tenkrát neposlala,tak nic nevím a možná by bylo všechno v poho a nezatěžovala bych se tím...ale možná taky ne....jinak má normální hlavu...
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Taky jsem se bála, ale doktor mi to hezky vysvětlil, mohla jsem být při tom když Káju uspávali a pak jsem stála za sklem a dívala se jak jí vyšetřují a hned potom jí zase vzbudili a já si jí vzala do náruče (připrav se na to, že po probuzení bude pěkně "řvát", a to dost dlouho - jak jsem říkala, tak musela Kája všem vynadat, že jí uspali)...neříkám, že to bylo příjemné vidět jak ti uspávají dítě, ale zvládnout se to dá - jak už jsme tu několikrát říkaly, tak člověk by si to s nimi hned vyměnil!!! A taky jsem měla docela problém s tím, že Kája předtím nesměla myslím 5 hodin jíst, jen pít, ale to také jen asi nejdéle do dvou hodin před a po tom zákroku taky nesměla jíst ani pít a to víte, jak vysvětlit mrňouskovi, že prostě najíst a napít nedostane!!!! :frowning2: Určitě si to domluv, aby jste tam přes noc nemuseli být, člověk je doma přeci jen více v klidu... :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
JJ Gabi teď na to nemysli,bude to dobrý :wink:
Budu na vás myslet neboj jako ono se to fakt píše lehce protože my to neprožíváme,ale hůře se to právě prožívá,ale aspoň nějakou podporu tu máš,já ti teda držím pěstičky a to úpřimně a vím,že to bude dobrý,protože tomu sama věřím :wink:
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Je fakt Gabi, že na hodně vyšetření posílají děti preventivně, aby byli doktoři krytí...ale kdo na to má mít ty nervy, že!!! :angry:
8. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
sil: díky za vysvětlení, bóže no to teda bude...jj domluvím :slight_smile: ale Kája byla ještě malinká,co?
8. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
díky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Káje bylo něco kolem 5 měsíců :pensive:
8. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Hele, zbytečně se teď nenervuj, napřed si vše domluv a pak uvidíš...myslíme na vás a držíme palečky, ať to máte rychle za sebou a výsledky na jedničku!!! :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
no tak to byla malinká....
8. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
jj holky, te´d na to nebudu myslet,až pak.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jo a pojmenování ŽLUTÝ PES je dobrýýýýýýýýý :grinning: to vymysleli chlapi,jo?
8. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Od Niikkyy manžílek :sweat_smile:
8. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Hezký pojmenování...máme nový název pro další diskuzi Rarášků... :grinning:
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdu to tady trochu pofackovat dokud mi dítko spí a pak si ještě nacpu bříško, odpolko musím chtě nechtě na nákup a pak už se budu jen léčit z rýmičky...to znáš Maru, jaká je mužská nejnebezpečnější nemoc na sedm? No, přeci rýmička! :wink:
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
holky ja klido zacnu organizovat, kdyz se domluvi kdy a kde neni problem... :wink:
8. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Sil tak to je přesný :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát Domi je taky kousek chlapa a snesl ji mnohem lépe jak jeho tatínek :sunglasses:
Lis to by jsi fakt pro nás udělala?
8. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
chlapi a rýma to je děsná kombinace!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( chlapi = otcové)

jdu něco taky dělat :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Gabus naprosto souhlasím :wink:
8. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.